Doğuma Hazırlık Ultrasonda Kanama Alanı Var Yaşayan Var Mıdır???

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

adventurestarts

Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2018
64
22
34
Merhabalar,

Gebeliğimin 10. haftasındayım. İlk fark ettiğim günden beri doktorum kanama alanının olduğunu progestanı kullanmam gerektiğini söylüyor. Kullanıyorum da. Ama hiç kanamam olmadı. Daha önce de bir düşük oldu ve korkuyorum.. :KK43: Sürekli yat dinlen vs de demedi doktor.. O yüzden çok endişeliyim.. Var mı aynı şeyi yaşayan?? :KK43:

9. haftada benim de kanamam oldu hemde baya baya yaklaşık 1 ay kanama alanı göründü ultrasonda progestan kullanıyorum hala 7. ayımdayım korkma Rabbim koruyo

9. haftada benim de kanamam oldu hemde baya baya yaklaşık 1 ay kanama alanı göründü ultrasonda progestan kullanıyorum hala 7. ayımdayım korkma Rabbim koruyo

amin inşallah Allah'a emanetiz diyorum ama insan endişeleniyor.. çok teşekkür ederim rahatladım biraz ya bi bende var sanıyor insan Hoppa

Çevremde de bu durumu yaşayan çok hamileye şahit oldum bebiş büyüdükçe kanama alanı kayboluyor zamanla vücut emiyormuş doktorum öyle söylemişti. Tabi ki kanama olduktan sonraki 2 hafta neredeyse ihtiyaç harici yerimden kalkmamaya çalıştım.Gebeliğin başında çoğu insanın başına gelebilen bir durum geçmiş olsun dikkat edin kendinize

Çevremde de bu durumu yaşayan çok hamileye şahit oldum bebiş büyüdükçe kanama alanı kayboluyor zamanla vücut emiyormuş doktorum öyle söylemişti. Tabi ki kanama olduktan sonraki 2 hafta neredeyse ihtiyaç harici yerimden kalkmamaya çalıştım.Gebeliğin başında çoğu insanın başına gelebilen bir durum geçmiş olsun dikkat edin kendinize

İşe yeni girdim ve metro metrobüsle gidiyorum her gün aslında asıl endişelendiren şey bu doktorum da dikkat et dedi ama özel bi kısıtlama vermedi bana.. dinlenmeye çok az vaktim kalıyor. :KK43: çok teşekkürler :)

Benim de kanama alanım var ve en son gittiğimde kesenin şekli bozulmuş inşallah dinlenerek atlatacağız dedi. progestan kullanıyorum ve haftalık depot iğnesi kullanıyorum. Doktor ben sana bırak demeden şakın progestanı bırakma dedi.

Merhaba ben 5 haftalık gebeyken kesenin üç tarafında kanama alanı vardı sizin gibi benimde dıştan hiç kanamam olmamıştı doktorum Progesteron verdi günde üç kere uyarıları da; ilişki yasağı, çamaşır suyu tuz ruhu vb, sıcak suyla duş almamak ve fazla ayakta durmamaktı. Şuan 12 haftalığım hala bi yerde kanama alanı var aynı şekilde dikkat ediyorum gebelerin % 40 ında bu sorun görülüyormuş.

1 aylık hamıleyım ıkızler keselerı gorduk kalp atıslarını bu hafta alcaz . hafıf kanama olmusum bugun fıtıl atıyorum dıye pecete koyuyorum ona gelmıs bıraz leke tarzıı korkuttu benı bırazda agrım var kızlar yasayan varmı ?

X