Ulusoy Kemer de tatil yapan arkadaşlar yardım???!!!!

Hanzade

-ßEN SENİ öMüRLüK SEVDİM-
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2011
8.811
8
37
arkadaşlar ulusoy kemer resort için rezervasyon yaptırıyoruz 3 aile gidicez
daha önce giden var mı tavsiye eder misiniz???

gidenler fikir verirse sevinirim........

Biz gittik canım 2 yıl oldu gideli ama biz memnun kalmıştık yiyecek-içecek bakımından güzel bi otel, kalabalıksanız eğlenirsiniz diye düşünüyorum türk kahvesi içilen bi yeri var biz akşamları orda geçiriyorduk hatta askı memnunun olduğu zamanlardı bütün türk misafirlerin bayanları olarak tv odasına doluşup izlemiştikk :KK1:

teşekkür ederim bilgi için sıkılmayalım diye 3 aile gidicez ama yemekleri temizliği falan da önemli içimi rahatlattınız

biz de geçen sene beldibinde tatile gitmiştik.kemere giderken her akşam önünden geçiyorduk otelin.çok beğenmiştim hatta minibüste otelde kalanlara memnuniyetlerini sormustum.herkes çok beğendiğini söyledi.bu sene balayına hep oraya gidicem diye düşündüm ama belek te rezervasyon yaptım.lakin önünden geçerken cok beğeniyordum kale gibi bir girişi vardı.umarım güzel geçer tatiliniz.

evet görüntüsü çok güzel duruyo netten
biz 2011 eylülde limak limra kemere gittik harikaydı yine gitmek istedik ama fiyatı bu sene bize fazla geldi
ulusoy kemer 2 kişi 6 gece 7 gün 1300 civarı

bence o otel için çok uygun bir fiyat.denizi güzel.heryer yakın.15 dk da kemerdesin.sürekli minibüs geçiyo.fiyat süper.

bence o otel için çok uygun bir fiyat.denizi güzel.heryer yakın.15 dk da kemerdesin.sürekli minibüs geçiyo.fiyat süper.

anıturdan 1520 tl gibi almıştı eşimin abisi ayarladı uçak biletlerimizi thy dan 44 tl den aldık sonra eşim bamturda aynı oteli aynı tarihler de 1320 tl yi görmüş 200 tl yol paramıza denk geliyo üzüldük kaynım sigorta da yaptırmamış aklıma bi fikir geldi arayıp sonradan sigorta yaptırdık oda başı 20 tl ye bamturdan aldık şimdi diğerini iptal edicez aile başı 200 tl yi kurtarıcaz sadece 20 tl gidecek
tur değişsede otel aynı sanırım bi aksilik olmaz memnun kalırız

anıturdan 1520 tl gibi almıştı eşimin abisi ayarladı uçak biletlerimizi thy dan 44 tl den aldık sonra eşim bamturda aynı oteli aynı tarihler de 1320 tl yi görmüş 200 tl yol paramıza denk geliyo üzüldük kaynım sigorta da yaptırmamış aklıma bi fikir geldi arayıp sonradan sigorta yaptırdık oda başı 20 tl ye bamturdan aldık şimdi diğerini iptal edicez aile başı 200 tl yi kurtarıcaz sadece 20 tl gidecek
tur değişsede otel aynı sanırım bi aksilik olmaz memnun kalırız

anıtur u hiç sevmem zaten.bütün turlardaki fiyatlara bakıt öyle karar verseydiniz keşke.neyse kurtarmışsınız 200 tl leri.az para değil yani.en uygun ets ile tatilsepeti.ben hep tatilsepetinden alırdım çünkü 12 taksite bile vade farkı koymuyor. bu sene ets den aldık.genelde heryerde fiyat aynı oluyor ama anıtur bayaa saçmalamış.memnun kalırsınız umarım.yaz gelsede hepimiz gitsek tatillere:KK52:

Bence memnunn kalıcaksınız otelden Limak kadar şahane olmasa da güzel bi otel yaklaşık 15 yıldır her yaz farklı otellere giden biri olarak oldukça beğenmiştik hatta balayınıda ordan alıcaktık sonra gitmediğimiz biryer olsun diye vazgeçtik

aslında ets tur u seviyorum üstelik bi akrabamın kendi acentesi var ondan alırdık normalde ama kaynım anı turun ödeme seçeneklerini daha uygun bulmuş almış iyi ki eşim kendisi de girip araştırdı daha uygun bulduk sonra benim aklıma bu fikir geldi ne demişler akıl akıldan üstündür herkesten bi fikir çıkıo işte

bizim iş yerindeki müdür 2 sene önce tatile gitmişti o da ulusoya gitmiş 2 de çocuğu var ailecek çok eğlenmiş memnun kalmışlar

Son düzenleme:
X