ümraniye medıcana hast.doğum yapan varmı?

Zeynep28 maras

Guru
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2009
2.508
19
mrb ümraniye medıcana hast doğum yapıcam büyük ihtimalle sezeryan ile çünkü bebeğim ters duruyor orada nasıl davranıyolar doğum sırasında memnun kaldınızmı bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim..
 

Ms.Eda

Annedir yüreği
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2006
1.295
1
43
ben orada doğum yaptım, zaten bebeğin ters gelmesede onlar bir terslik bulup sezeryan yaptırıyorlar. Ben 9 ay ısrarla normal doğum istediğimi söylememe ramen allem ettiler kallem ettiler sezeryana aldılar. Benim dr.um sibel hanım'dı, doğuma da yani ameliyata o girdi.

Sezeryan meraklısı bir hastane olması dışında doğum sonrası ilgi v.s. ile ilgili bir sorun yaşamadım. Odalar gayef konforlu, hemşirelerin ve doktorların ilgisi iyidi( hoş o kadar paraya bu kadarınıda yapsınlar yani) . Sağlıklı sıhatle kavuşursun umarım bebeğine
 

Zeynep28 maras

Guru
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2009
2.508
19
çok teşekkür edrim cevap verdiğin için benim doktorum hüseyin bey o normal doğum üzerinde duruyor ama bebeğim ters duruyo bu gidişle sezeryan diyor nasıl oldu ameliyatın nasıl hazırladılar seni hemen bebeğini verdilermi yanına? ben 34 haftamdayım erken doğum yapabilirim suyum çok fazla bundan kaynaklanıyormuş bebeğim 2.029 gr kuvöze alınmaz dimi?
 

Ms.Eda

Annedir yüreği
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2006
1.295
1
43
Bebeğim ben daha tam ayılmadan odaya geldi ve hemşirenin yardımıyla emzirmeye çalıştım. Gece zaten oda da kalıyor onlar bakım yapmak için alıyorlar bebeği. Ben normal zamanında doğurdum bebeğimi suyum falan gelmişti onun için kuvözle ilgili bilgim yok. Gerçi son dakikaya kadar dönebilir, sanırım burda okumuştum biri doğum için hastaneye gideceği sabah duş alırken dönüvermiş bebeği, belli olmaz. Umarım herşey yolunda gider.