Gebeliğe Hazırlık Umutla Mucizemizi Bekliyoruz 🙏🏼👼🏻🐣

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın kızlar. Sizce durum nedir ya testte problem yada büyük olasılık gebelikte :KK43:

Eklentiler

• 65DA0FD7-249E-433B-B2ED-7975600211D4.jpeg
    65DA0FD7-249E-433B-B2ED-7975600211D4.jpeg
    62 KB · Görüntüleme: 30
  • 3F727502-9F48-4DFE-A325-62DCFCCBE78A.jpeg
    3F727502-9F48-4DFE-A325-62DCFCCBE78A.jpeg
    56,9 KB · Görüntüleme: 32
Kızlar içimde acaip "sıra bana geliyo" hissi var 😂 Delirmiş olabilirim çok güçlü bi his ama anlatamam emin gibiyim sanki şizofreniye merhaba demiş olabilirim 😂
Inşaallah canım senden de alırız bu güzel haberi

Hadi hayırlısı bakalım canım

Bende görüyorumda canım işte 🤷🏼‍♀️

Var canım var da 😂 pazartesi vericem kuzum 😂
Kuzu kan vermeyi geciktirme artışı son durumu bi gör diyorum ben. Acile gidip kan verip pazartesi doktoruna o sonuçla git süreci takip et bence

Kuzu kan vermeyi geciktirme artışı son durumu bi gör diyorum ben. Acile gidip kan verip pazartesi doktoruna o sonuçla git süreci takip et bence
Bugün uyarsa gidicem olöazsa pazartesi giderim canım dış gebelik olsa bile şuan tehlikeli olabilecek boyutta değildir. Doktor içinde gitsemde doktor bişey yapmıcak kanla takip yapıcak. O yüzden ben kendim takibimi yaparım emin olduğumda giderim doktora. Yada mesajla sorarım bakalım

Bugün uyarsa gidicem olöazsa pazartesi giderim canım dış gebelik olsa bile şuan tehlikeli olabilecek boyutta değildir. Doktor içinde gitsemde doktor bişey yapmıcak kanla takip yapıcak. O yüzden ben kendim takibimi yaparım emin olduğumda giderim doktora. Yada mesajla sorarım bakalım
Tamam bebeğim Allah korusun sağlıklı olsun inşallah ❤️❤️❤️

Canım bugün biraz sıkıntı olabilir ya özeller yürüme mesafesi uzak arabaylada yasak var sıkıntı o yüzden pazartesi bakıcam 😞
155i ara hamileyim hastaneye gitmem lazım de kuzum. İzin veriyolar bizi aradığınızı gösterin durduran olursa demişlerdi bana

X