Gebeliğe Hazırlık Umutla Mucizemizi Bekliyoruz 🙏🏼👼🏻🐣

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam kızlar, şükür adet oldummm😄 bu ay klomen yok. Bal tarçın çörek otu ve clife kullanıcam. Aşılamadan önce son denemem inşallah gerek kalmadan bende veririm size müjdeli haberi bu ay inşallah 🤲🤲🤲
Gecen ay düzensiz takip etmiştim bu ay dikkate alıcam ovulasyon testlerini.
Ramazanlık pek bana yaramadı bu konuda 😂 tövbeler olsun yemeğimi yer yatardım birde yurt dışında yaşadığıma çok geç acıyorduk eşimle bi araya gelmek bile mümkün değildi hışırrr 😁

Kendi doğum günüm kutlu olsun iyiki doğmuşum iyiki sizlerle tanıştım kızlar seviyorum sizleri
En tatlı anne doğum günün kutlu olsun bebeğimm evladınla ailenle ve minicik evin neşesi olacak yavrunla geçsin ömrün huzurla dolu dolu inşallah 😍🥰

Selam kızlar, şükür adet oldummm😄 bu ay klomen yok. Bal tarçın çörek otu ve clife kullanıcam. Aşılamadan önce son denemem inşallah gerek kalmadan bende veririm size müjdeli haberi bu ay inşallah 🤲🤲🤲
Ramazanlık pek bana yaramadı bu konuda 😂 tövbeler olsun yemeğimi yer yatardım birde yurt dışında yaşadığıma çok geç acıyorduk eşimle bi araya gelmek bile mümkün değildi hışırrr 😁
Gözün aydinn😂 hadi InsaAllah bu ay uğur getirsin hepimize 😍

Baede Baede canım birtürlü alıntılayamadım ya mesajını. Doğum günün kutlu olsun bitanem nice mutlu senelerin olsun yeni yaşın ne dileğin varsa getirsin inşallah iyiki bende seninle tanıştım seni seviyorum iyiki varsın😍😍🌸🎂🎂

Canım bal tarcın çörek otu ve clife ikisi bir arada fazla olmasın. Clifen içerisinde onlardan var 😍

Baede Baede canım birtürlü alıntılayamadım ya mesajını. Doğum günün kutlu olsun bitanem nice mutlu senelerin olsun yeni yaşın ne dileğin varsa getirsin inşallah iyiki bende seninle tanıştım seni seviorum iyiki varsın😍😍🌸🎂🎂
Teşekkür ederim tatlım inşallah her şey güzel olur

ben de geldim buraya merhabalar, dün regl oldum, bu ay da boşe beklemişim, pazartesi de aşılama için doktora başlıcm bakalım bu sefer ne olacak

Kan verdim canım 2 saate belli olcak ak koyun kara koyun😂
Ayy gecikme mi oldu heyecanlandım 😍😍

ben de geldim buraya merhabalar, dün regl oldum, bu ay da boşe beklemişim, pazartesi de aşılama için doktora başlıcm bakalım bu sefer ne olacak

Ayy gecikme mi oldu heyecanlandım 😍😍
Hoşgeldin canım 🤗 geçmiş olsun hemencecik ilk aydan nasip olsun inşallah😍😍
Düzensizim zaten canım 1 bucuk ay oldu hemen hemen son regliden sonra da. 4 5 gündür test yapıyorum koyulaşmayan çok silik çizgiler var. Bakalım testlermi yanıltıyor ne oluyo öğrenicem 🙄😬

Hoşgeldin canım 🤗 geçmiş olsun hemencecik ilk aydan nasip olsun inşallah😍😍
Düzensizim zaten canım 1 bucuk ay oldu hemen hemen son regliden sonra da. 4 5 gündür test yapıyorum koyulaşmayan çok silik çizgiler var. Bakalım testlermi yanıltıyor ne oluyo öğrenicem 🙄😬
ay inşallah pozitiftir sonucun, ne zaman çıkacak 😍
herhangi bir tedavi almışmıydın bu ay

ay inşallah pozitiftir sonucun, ne zaman çıkacak 😍
herhangi bir tedavi almışmıydın bu ay
Sağlıklıysa inşallah pozitif olsun değilse negatif olsun diye dua ediyorum 😍 bu ay almadım canım clife kullandım eşimde arısütü karışımı sadece 😬🤗

Amin tabiki, hayırlısıyla sağlıkla pozitif olur inşallah 😍😍
İnşallah canım benim sağolasın😍 sen kaç aydır deniyodum aşılamaya geçicek ya valla bende bu da olmazsa artık bişeylere geçicek. Yada yine dış gebelikte iğne miğne istemiyorum ameliyat isticem doktordan 🙄

İnşallah canım benim sağolasın😍 sen kaç aydır deniyodum aşılamaya geçicek ya valla bende bu da olmazsa artık bişeylere geçicek. Yada yine dış gebelikte iğne miğne istemiyorum ameliyat isticem doktordan 🙄
Benm 1buçuk yılı geçti korunmasız ilişki, adetler düzenli hormonlarda sorun yok, eşimde sorun görülmedi, ama hiç bir gebelik oluşmadı, ne kimyasal ne bişey hiçbişey yok, eylül 2020 de negatif aşılamam vardı bitane, bu da ikinci aşılamam olacak kısmetse, hiç de ümitli değilim pozitif sonuçlanma ihtimali çok düşük aşılamanın, öyle tüp bebeğe geçmeden bir daha bi deneyeyim dedim

Benm 1buçuk yılı geçti korunmasız ilişki, adetler düzenli hormonlarda sorun yok, eşimde sorun görülmedi, ama hiç bir gebelik oluşmadı, ne kimyasal ne bişey hiçbişey yok, eylül 2020 de negatif aşılamam vardı bitane, bu da ikinci aşılamam olacak kısmetse, hiç de ümitli değilim pozitif sonuçlanma ihtimali çok düşük aşılamanın, öyle tüp bebeğe geçmeden bir daha bi deneyeyim dedim
Hiçbir sorun olmasa da nasip işte canım valla nasibimizde ne varsa onu yaşıyoruz herşey imtihan derler ya 😞 rahim filmi falan çektirdinmi hiç

X