Umutla Mucizemizi Bekliyoruz ­čÖĆ­čĆ╝­čĹ╝­čĆ╗­čÉú

imtisall

Junior teacher ­čĹĹ
Kay─▒tl─▒ ├ťye
26 Ocak 2015
1.553
754
K─▒zlar benim ikizlerim varm─▒┼č. Bug├╝n kontrole gittik ama ne yaz─▒kki ikisinin de kalbi atm─▒yor birisinin daha yeni durmu┼č g├╝n├╝yle uyumlu ama malesef. Yar─▒n sonland─▒r─▒lacak gebelik. Hesab─▒m─▒ kapatabilirim bir s├╝re haberiniz olsun. Kendinize iyi bak─▒n g├╝zel haberler al─▒n hepiniz ­čÖĆ­čĆ╝
Can─▒m benim ├žok ├╝z├╝ld├╝m. Rabbim sab─▒r versin,imtihanini kolayla┼čt─▒rs─▒n. S├Âyleyecek ba┼čka hi├ž bir┼čey bulam─▒yorum. ├çok ├╝zg├╝n├╝m ­čśö

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 08-02-2022

Hamileli─čimin 14. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 188 g├╝n kald─▒.

Bebe─činizin eli daha i┼člevsel hale geliyor. Bebe─činiz ba┼č parma─č─▒n─▒ hareket ettirmeye ba┼člad─▒. ├ľn├╝m├╝zdeki 3 g├╝n i├žinde k─▒z bebeklerin d─▒┼č cinsiyet yap─▒s─▒ erkek bebeklere nazaran daha a├ž─▒k├ža ay─▒rt ediliyor. Bebe─činizin ba┼č ve popo aras─▒ mesafe yakla┼č─▒k 7-9 cm oldu. A─č─▒rl─▒─č─▒ ise 35 gram civar─▒nda.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 45 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 74 mm. (Ba┼čtan Popoya)

Hamilelik G├╝nl├╝─č├╝n├╝ ─░mza alan─▒na eklemek i├žin t─▒klay─▒n

Baede

Her zifiri karanl─▒─č─▒n ard─▒ndan mutlaka g├╝ndo─čacak!
Kay─▒tl─▒ ├ťye
26 Temmuz 2020
1.560
894
26
Bug├╝n ├žok b├╝y├╝k tehlike atlatt─▒k can─▒m ya. Alevler r├╝zgar tersine d├Ân├╝nce bizim yak─▒n─▒m─▒za indi. Ama itfaiye ve k├Ây├╝n adamlar─▒ engellediler.
Can─▒m ├žok ge├žmi┼č olsun bizim yaylada da var hala kontrol alt─▒na al─▒nm─▒┼č de─čil susuz yaylas─▒ tam bizim k├Ây├╝n ├╝st├╝ ben alanyada yim ama ailem k├Âyde

ELIF7007

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
5 Nisan 2020
774
691
34
Can─▒m ├žok ge├žmi┼č olsun bizim yaylada da var hala kontrol alt─▒na al─▒nm─▒┼č de─čil susuz yaylas─▒ tam bizim k├Ây├╝n ├╝st├╝ ben alanyada yim ama ailem k├Âyde
Size de ├žok ge├žmi┼č olsun in┼čallah can─▒m ya dikkat edin. Bizim halam─▒z var ├çardak k├Ây├╝nde oraday─▒z ┼čimdi ate┼č bu tarafa inecek b├Âyle giderse...

Baede

Kay─▒tl─▒ ├ťye
26 Temmuz 2020
1.560
894
26
Size de ├žok ge├žmi┼č olsun in┼čallah can─▒m ya dikkat edin. Bizim halam─▒z var ├çardak k├Ây├╝nde oraday─▒z ┼čimdi ate┼č bu tarafa inecek b├Âyle giderse...
Saol can─▒m bizim buras─▒da hala s├Ânmedi u├žaklar helikopterler hi├ž durmuyor allah yard─▒mc─▒lar─▒ olsun hepsinin in┼čallah daha fazla yer yanmadan soner yang─▒nlar

ELIF7007

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
5 Nisan 2020
774
691
34
Saol can─▒m bizim buras─▒da hala s├Ânmedi u├žaklar helikopterler hi├ž durmuyor allah yard─▒mc─▒lar─▒ olsun hepsinin in┼čallah daha fazla yer yanmadan soner yang─▒nlar
Allah yard─▒mc─▒n─▒z olsun can─▒m ya ├žok ├╝z├╝ld├╝m art─▒k bitsin nolur

Baede

Kay─▒tl─▒ ├ťye
26 Temmuz 2020
1.560
894
26
Can─▒m ne durumda yang─▒n, sizde bi zarar yok dimi bir ┼čeye ihtiyac─▒n─▒z var m─▒ duadan ba┼čka bi┼čey gelmiyo elimizden
Can─▒m yang─▒n hala devam ediyo ama yerle┼čim yerinde de─čil ┼čuan yaylada birka├ž tane ├žoban vard─▒ onlarda yerle┼čim yerine indirildi ama yang─▒n sarp kayal─▒klarda oldu─ču i├žin sondurulemedi hala dualar─▒n─▒z yeter bizim de elimizden ba┼čka bisey gelmiyo 9 helikopter ve 1 u├žak s├Ând├╝rmeye ├žal─▒┼č─▒yo tabi itfayecilerde var onlarca allah─▒m onlara yardim etsin bit an evvel sonsun yang─▒n b├╝t├╝n ormanlarimiz yand─▒ k├╝l oldu

sev9

├çocuk geli┼čimci ­čîŞ
Kay─▒tl─▒ ├ťye
1 ┼×ubat 2021
1.814
1.701
24
Can─▒m yang─▒n hala devam ediyo ama yerle┼čim yerinde de─čil ┼čuan yaylada birka├ž tane ├žoban vard─▒ onlarda yerle┼čim yerine indirildi ama yang─▒n sarp kayal─▒klarda oldu─ču i├žin sondurulemedi hala dualar─▒n─▒z yeter bizim de elimizden ba┼čka bisey gelmiyo 9 helikopter ve 1 u├žak s├Ând├╝rmeye ├žal─▒┼č─▒yo tabi itfayecilerde var onlarca allah─▒m onlara yardim etsin bit an evvel sonsun yang─▒n b├╝t├╝n ormanlarimiz yand─▒ k├╝l oldu
Amin can─▒m benim aminn Allah'a emanet olun ÔŁĄ´ŞĆ

ELIF7007

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
5 Nisan 2020
774
691
34
Aynen ├Âyle can─▒m. Allah bir an ├Ânce s├Ânmesini nasip etsin. Mahvoldu herkes. Biz iki kere tehlike atlatt─▒k. Ate┼č s─▒├žrad─▒ iki g├╝n art arda ve k├Âyl├╝ler itfaiye u├žak helikopter derken ┼č├╝k├╝r evlerimizin yak─▒n─▒na gelmeden s├Ând├╝rd├╝ler. Allah hepimize yard─▒m etsin

Baede

Kay─▒tl─▒ ├ťye
26 Temmuz 2020
1.560
894
26
Aynen ├Âyle can─▒m. Allah bir an ├Ânce s├Ânmesini nasip etsin. Mahvoldu herkes. Biz iki kere tehlike atlatt─▒k. Ate┼č s─▒├žrad─▒ iki g├╝n art arda ve k├Âyl├╝ler itfaiye u├žak helikopter derken ┼č├╝k├╝r evlerimizin yak─▒n─▒na gelmeden s├Ând├╝rd├╝ler. Allah hepimize yard─▒m etsin
├çok ├╝z├╝l├╝yorum can─▒m yaa dikkat edin kendinize ┼čuan ne durumda konrol alt─▒na al─▒na bildi mi