Gebeliğe Hazırlık Umutla Mucizemizi Bekliyoruz 🙏🏼👼🏻🐣

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzu folik asit değiştirdi esimede promotil men verdi verilir verilir
O promotili bende çok burda görüyorum canım. İyi olabilir oda. Ben folik asiti bu ay bıraktım içmiyorum folat depom dolu çıkınca önümüzdeki ay yine başlarım ona belki yada diğer ay

Evet canımm erkende benim böyle bağımlılığım var yaklaştımı yapasım geliyo sürekli bir türlü bırakamadım😂🤣🤣
Bide bu sabah ciddi koltukaltıma vuran göğüs ağrım oldu. Kasıklarımda karnımda şuan iğnebatmaları var. Ondan aklıma düştü ama regli yaklaştığının belirtisi 😊
Gebelik ve adet belirtileri aynı zaten kuzum ona aldırış etme bat günü tekrarla bat’dan önce cıkmaz zaten 😊 umudunu yitirme ❤️

Ben reglim geçerse şunu sipariş vereyim diyorum kızlar ☺️ C464E67F-6FB7-443A-AF10-2A18AD323A13.png

Heee aaa ilk defa böyle bişey duydum canım ondan anlayamamışım🤣 Hadi bununla beraber gelsin bebiişş😍😍
Allahım kaç gündür kafam bir milyon haftasonu yatıya misafir kaç sayfa olmuş kuzum, cevaplayamadım da.
Tüp kontrolüm oldu malesef sağ tüpüm tıkalıymış. Soldan yumurtlama var ama doğal yoldan gebelik olabilir dedi. Ama tabi ben takıldım acaba bu tıkanıklık açılır mı, doktora mail atacağım. 3. klomen tedavim devam yarın iğnemi vurulacağım. şayet bu ay da olmasa eşim tüp diye tutturdu. bakalım dr ne diyecek. İnş gerek kalmaz :KK68:
Sen nasılsın canım herşey yolunda mı????

X