Gebeliğe Hazırlık Umutla Mucizemizi Bekliyoruz 🙏🏼👼🏻🐣

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Inşallah inmeden soner canım benim allahım daha büyüğünden esirgesin bunu yapanlar cezasını çekecek inşallah dün burda bi mahalleyi yakmaya çalışırken yakalandılar
Bugün çok büyük tehlike atlattık canım ya. Alevler rüzgar tersine dönünce bizim yakınımıza indi. Ama itfaiye ve köyün adamları engellediler.

Kızlar benim ikizlerim varmış. Bugün kontrole gittik ama ne yazıkki ikisinin de kalbi atmıyor birisinin daha yeni durmuş günüyle uyumlu ama malesef. Yarın sonlandırılacak gebelik. Hesabımı kapatabilirim bir süre haberiniz olsun. Kendinize iyi bakın güzel haberler alın hepiniz 🙏🏼
Canım benim çok üzüldüm. Rabbim sabır versin,imtihanini kolaylaştırsın. Söyleyecek başka hiç birşey bulamıyorum. Çok üzgünüm 😔

Bugün çok büyük tehlike atlattık canım ya. Alevler rüzgar tersine dönünce bizim yakınımıza indi. Ama itfaiye ve köyün adamları engellediler.
Canım çok geçmiş olsun bizim yaylada da var hala kontrol altına alınmış değil susuz yaylası tam bizim köyün üstü ben alanyada yim ama ailem köyde

Canım çok geçmiş olsun bizim yaylada da var hala kontrol altına alınmış değil susuz yaylası tam bizim köyün üstü ben alanyada yim ama ailem köyde
Size de çok geçmiş olsun inşallah canım ya dikkat edin. Bizim halamız var Çardak köyünde oradayız şimdi ateş bu tarafa inecek böyle giderse...

Size de çok geçmiş olsun inşallah canım ya dikkat edin. Bizim halamız var Çardak köyünde oradayız şimdi ateş bu tarafa inecek böyle giderse...
Saol canım bizim burasıda hala sönmedi uçaklar helikopterler hiç durmuyor allah yardımcıları olsun hepsinin inşallah daha fazla yer yanmadan soner yangınlar

Canım ne durumda yangın, sizde bi zarar yok dimi bir şeye ihtiyacınız var mı duadan başka bişey gelmiyo elimizden
Canım yangın hala devam ediyo ama yerleşim yerinde değil şuan yaylada birkaç tane çoban vardı onlarda yerleşim yerine indirildi ama yangın sarp kayalıklarda olduğu için sondurulemedi hala dualarınız yeter bizim de elimizden başka bisey gelmiyo 9 helikopter ve 1 uçak söndürmeye çalışıyo tabi itfayecilerde var onlarca allahım onlara yardim etsin bit an evvel sonsun yangın bütün ormanlarimiz yandı kül oldu

Canım yangın hala devam ediyo ama yerleşim yerinde değil şuan yaylada birkaç tane çoban vardı onlarda yerleşim yerine indirildi ama yangın sarp kayalıklarda olduğu için sondurulemedi hala dualarınız yeter bizim de elimizden başka bisey gelmiyo 9 helikopter ve 1 uçak söndürmeye çalışıyo tabi itfayecilerde var onlarca allahım onlara yardim etsin bit an evvel sonsun yangın bütün ormanlarimiz yandı kül oldu
Amin canım benim aminn Allah'a emanet olun ❤️

Aynen öyle canım. Allah bir an önce sönmesini nasip etsin. Mahvoldu herkes. Biz iki kere tehlike atlattık. Ateş sıçradı iki gün art arda ve köylüler itfaiye uçak helikopter derken şükür evlerimizin yakınına gelmeden söndürdüler. Allah hepimize yardım etsin

Aynen öyle canım. Allah bir an önce sönmesini nasip etsin. Mahvoldu herkes. Biz iki kere tehlike atlattık. Ateş sıçradı iki gün art arda ve köylüler itfaiye uçak helikopter derken şükür evlerimizin yakınına gelmeden söndürdüler. Allah hepimize yardım etsin
Çok üzülüyorum canım yaa dikkat edin kendinize şuan ne durumda konrol altına alına bildi mi

X