Umutlanmalı mıyım

aygunes63

Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2020
79
53
Daha öncede bu konuyla ilgili başlık açmıştım 5 yıldır çocuk sahibi olamıyorum üç yıl önce kimyasal gebelik geçirmiştim bir kez aşılama yaptım tutmadı bu sefer adetim 10 gün gecikti ve yaklaşık 8 gündür kahve lekelenme ve siyah kan ve pıhtı sorunu yaşıyordum bugün erken gebelik testi aldım çift çizgiyi gördüm ama kanda korkutuyor böyle bir durum yaşayan var mı varsa da düşük göstergesi mi şuan öğrendim şoktayım ve buraya yazmak geldi yardımcı olursanız sevinirim 🙏

Eklentiler

• 1CBF5555-40AA-4305-BBAD-B878ED935CFD.jpeg
    1CBF5555-40AA-4305-BBAD-B878ED935CFD.jpeg
    51,7 KB · Görüntüleme: 34
Canım benimde bastan kanamam oldu leke seklinde kanda degerim 34 tu ilk ogrendigimde. Simdi 7 haftaligiz. Kanama alanim vardi geçti. Rabbime güven olursa da olmasa da vardir bi hayır. Çok zor benimde bir kimyasalim var çok stres yapıyorum ara ara ama böyle rahatlatiyorum kendimi. Bence doktora görün belirsizlik daha da üzer

Teşekkür ederim bende şimdi kan var ama akışkan değil bide kahve sulu akıntı oluyor inş eğer nasipse doğar çok bekledim çok ağladım şimdi acil de kan verdim haftasonu yasaktan dolayı doktor yokmuş mecbur pazartesiyi bekleyecem inş Rabbim dualarımı kabul eder sende inşallah sağ Salim kucağına alırsın bebeğine Rabbim isteyen herkese tattırsın

Biran önce hastaneye gidip kan verin eğer varsa düşmesin diye ilac verir doktor

Daha öncede bu konuyla ilgili başlık açmıştım 5 yıldır çocuk sahibi olamıyorum üç yıl önce kimyasal gebelik geçirmiştim bir kez aşılama yaptım tutmadı bu sefer adetim 10 gün gecikti ve yaklaşık 8 gündür kahve lekelenme ve siyah kan ve pıhtı sorunu yaşıyordum bugün erken gebelik testi aldım çift çizgiyi gördüm ama kanda korkutuyor böyle bir durum yaşayan var mı varsa da düşük göstergesi mi şuan öğrendim şoktayım ve buraya yazmak geldi yardımcı olursanız sevinirim 🙏

pazartesi sabahtan doktora git muhtemelen gebesin riskin olabilir kanama için progestan verecektir doktor.
🙏🏻🙏🏻

X