Gebeliğe Hazırlık Umutları şubata kalmış klomen, femara, çatlatma iğnesi kullananlar 🙋🏼‍♀️🌸

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaaaa😍canım cokk sevindim Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin 🥰 senin belli bi problem varmiydi canm yoksa sebepsizmiydi
Bi problem yoktu canım, sebepsizdi. Aslında sebepsizde değilmiş strestenmiş diye düşünüyorum. İnşallah hayırlısı ile sağlıkla kucağımıza alırız. Sana da en kısa zamanda nasip olsun inşallah 🤲🏻

Iyiyim kuzum😊 hamileyim ben 😊 sen neler yaptin?
Yaaaaa ne diyorsuuuun!!! Çok sevindim 😊😍🥰🤩 darısı başıma inşallah. Insallah sağlıkla al kucağına. Nasıl oldu anlatsana bu ay röntgenden sonra ilaç falan kullandın mı ne yaptın? Bizim de ameliyattan sonra ilk ay bu ay bekliyoruz. Geçen pazartesi oldum iğneyi. Önümüzdeki carsamba değil sonraki çarşamba test yap evde dedi doktor. Progesteron kullandığım için yoksa hamile olmasamda regli olamıyorum. Test negatif çıkarsa bırakacağım ki regli olim pozitifse devam.

Yaaaaa ne diyorsuuuun!!! Çok sevindim 😊😍🥰🤩 darısı başıma inşallah. Insallah sağlıkla al kucağına. Nasıl oldu anlatsana bu ay röntgenden sonra ilaç falan kullandın mı ne yaptın? Bizim de ameliyattan sonra ilk ay bu ay bekliyoruz. Geçen pazartesi oldum iğneyi. Önümüzdeki carsamba değil sonraki çarşamba test yap evde dedi doktor. Progesteron kullandığım için yoksa hamile olmasamda regli olamıyorum. Test negatif çıkarsa bırakacağım ki regli olim pozitifse devam.
Amin canım benim. Darısı tüm istiyenlerin başına InsaAllah. Rontgenden sonra bisey kullanmadım. Doktora sordum gerek yok. Sans yüksek. Bir kaç ay bu şekilde deneyin dedi. Sadece adetim düzensiz olduğu için bide gün aşırı ilişki yorduğu için ov. Testi kullandım. 20. Gün yumurtlama gördüm. 15 mayısta pik gösterdi. 18 mayısta çatladı. Adetimi 2 hafta öne çekti. Belki de yapışıklık v.s vardı da ondan düzensizdim. Bilemiyorum. Neyse 13-15-17 ve 18 mayısta degerlendirdik. Sonrasında bıraktım. Ilk gebeliğimi ov. Testi ile erken öğrenmiştim. Bunda da bi deniyim dedim. Bata 5 gün kala ov. Testi yaptım silik çıktı. Yok dedim olsaydı çıkardı. Ertesi gün hafif bir bulantim vardı. Acaba olabilir mi ki dedim. Tekrar ov. Testi yaptım çift çizgi koyu çıktı. O zaman bi ümitlendim heyecanlandım falan. Ertesi gün gebelik testi yaptım silik çıktı. Sonraki günlerde tekrarladım testi. Her yaptığım biraz daha koyulaşti. Perşembe günü kan verdim 721.2 çıktı değerim. Çarşamba tekrar gidicem keseyi görmek için. InsaAllah görürüm 😍

G Gizoludi Kuzu sen pazartesi olmuşsun iğneyi. Salı çatladı varsayarsak bugün üstünden 5 gün geçmiş oluyor. Bence ov. Testi varsa elinde cuma günü yap derim. Bu ovulasyon Testleri erken gebelik testi yerine geçiyor bence. Ben bata 4 varken öğrendim düşün yani.

Amin canım benim. Darısı tüm istiyenlerin başına InsaAllah. Rontgenden sonra bisey kullanmadım. Doktora sordum gerek yok. Sans yüksek. Bir kaç ay bu şekilde deneyin dedi. Sadece adetim düzensiz olduğu için bide gün aşırı ilişki yorduğu için ov. Testi kullandım. 20. Gün yumurtlama gördüm. 15 mayısta pik gösterdi. 18 mayısta çatladı. Adetimi 2 hafta öne çekti. Belki de yapışıklık v.s vardı da ondan düzensizdim. Bilemiyorum. Neyse 13-15-17 ve 18 mayısta degerlendirdik. Sonrasında bıraktım. Ilk gebeliğimi ov. Testi ile erken öğrenmiştim. Bunda da bi deniyim dedim. Bata 5 gün kala ov. Testi yaptım silik çıktı. Yok dedim olsaydı çıkardı. Ertesi gün hafif bir bulantim vardı. Acaba olabilir mi ki dedim. Tekrar ov. Testi yaptım çift çizgi koyu çıktı. O zaman bi ümitlendim heyecanlandım falan. Ertesi gün gebelik testi yaptım silik çıktı. Sonraki günlerde tekrarladım testi. Her yaptığım biraz daha koyulaşti. Perşembe günü kan verdim 721.2 çıktı değerim. Çarşamba tekrar gidicem keseyi görmek için. InsaAllah görürüm 😍
Aaay inşallah canım benim haber et görünce de 😊😊 ya bana da doktor aslında gerek yok birseye dedi ama ben istedim çünkü benim bir taraf kapalı ya bir de pko var yumurtlama oluyor mu, çatlıyor mu, hangi taraftan yumurta geliyor diye merak ettiğimden 😄 yoksa hamile kalırsın tek taraf açık ama uzun sürebilir sadece dedi. Bir de o kanalları görmek için verdikleri ilaçtan ilk aylarda kanallar geniş oluyormuş ondan şansın bana da yüksek dedi önümüzdeki aylarda. Kısmet bakalım. Ovulasyon testi yok ya evde daha doğrusu var da tarihleri geçti 😄😄 çıkar mı gene de dersin.

Aaay inşallah canım benim haber et görünce de 😊😊 ya bana da doktor aslında gerek yok birseye dedi ama ben istedim çünkü benim bir taraf kapalı ya bir de pko var yumurtlama oluyor mu, çatlıyor mu, hangi taraftan yumurta geliyor diye merak ettiğimden 😄 yoksa hamile kalırsın tek taraf açık ama uzun sürebilir sadece dedi. Bir de o kanalları görmek için verdikleri ilaçtan ilk aylarda kanallar geniş oluyormuş ondan şansın bana da yüksek dedi önümüzdeki aylarda. Kısmet bakalım. Ovulasyon testi yok ya evde daha doğrusu var da tarihleri geçti 😄😄 çıkar mı gene de dersin.
Haber ederim tabi 😍 ovulasyon testlerinin son kullanma tarihi oluyor mu😂 hiç bilmiyorum😂 sen dene yine de bence. 😍

Merhaba canım bende dilek hanımı duydum ona gitmeyi düşünüyorum haftaya tüp bebek fiyatları hakkında bilgin varmı o hastanede?
Yok canım ümit hastanesinde galiba Dilek Hanım. Ben acıbademe gidiyorum ama orda da tüp bebek fiyatlarını hiç bilmiyorum. Doktor olarak nicel beyi öneriyolar ordada.

Canım ben anlamadım bu işi iğneden 14 , 16 gün sonra testte belli olur Senin döngü neden öyle uzun pko mu var sende . Benim mesela iğneden sonda 14. Gün bat oluyor 🤷‍♀️

Canım Ümit Hastanesi doktorum da Seda Deniz Işıklar
Merhaba ümit hastanesinde aşılama ücreti hakkında bilginiz varmı acaba ?

Kızlar merhaba ilk defa bu ay famera ve çatlatma iğnesi oldum, ilk ilişki oldu 3 saattir kasıklarımdan belime belimden de bacaklarıma inen bir Ağrı var inanılmaz şiddetli sizde bu durum oldu mu yumurta mı çatladı acaba onun ağrısı mı ?

Ben de polip ameliyatı oldum. Ama benim 2cm e yakındı. Doktor hemen alalım demişti çünkü büyüme ihtimali hatta Allah korusun kansere çevirme ihtimali de var polip iyi bir şey değil yani görünce alıyor doktorlar. Ama ben ameliyat sonrası regli kadar bile ağrı çekmedim. Insallah senin de öyle kolay geçer canım. 💕
2cm polipden kötü bisey cikmadi deme? Benimde yarin alincak korkuom:KK43:(

X