Üni. Hastanelerinde ücretli tüp bebek

evet ona göre sgk anlaşmlalı olması gerekiyormus sanırım düşündüğümüz bi hastanede vardı :)
hakkınızda hayırlısı olsun inşAllah ilk denemede pozitifi görürsünüz, olmazsada üzülmeyin denemeye devam:anne:

Aynen rapor olsa bile dondurma işlemleri havuz gibi işler için raporun çok katkısı yok galiba. Ilaç payında fayda ediyor biraz sanrm. Gerçi ben özelde henüz denedim.
evet ben araştırmıştım sadece ilaçlarda etkili rapor birde cüzi bir miktar tüp bebek ücretini karşılıyor, benim yaptırdığım klinikte geçerli değildi herşeyi cebimizden karşıladık, baya maliyetli bir süreç herkes emeğinin karşılığını alsın inşAllah

Aynen rapor olsa bile dondurma işlemleri havuz gibi işler için raporun çok katkısı yok galiba. Ilaç payında fayda ediyor biraz sanrm. Gerçi ben özelde henüz denedim.
hiç bilmiyoum ne kadar etki ediyor rapor ama az da olsa iyi olur .
bu arada bizdede prolaktin 1 kez yüksek çıktı 39 du . sonra 17 falan çıktı dediğiniz gibi bi baktırmakta sürekli test yapmakda fayda var .
benim bile ilk testte 40 çıkmıştı bir tık yüksek . ama bişi olmaz demişti doktor hiç emarr falan çekmedi .
üzerine düşeceğiz insallah .

evet ben araştırmıştım sadece ilaçlarda etkili rapor birde cüzi bir miktar tüp bebek ücretini karşılıyor, benim yaptırdığım klinikte geçerli değildi herşeyi cebimizden karşıladık, baya maliyetli bir süreç herkes emeğinin karşılığını alsın inşAllah
inşallah hayırlısı olur maddi yönden çok zor bir süreç olumsuz olunca daha da kötü oluyor malesef .

Amiin🤲🏻 dileyen isteyen herkese ins

hiç bilmiyoum ne kadar etki ediyor rapor ama az da olsa iyi olur .
bu arada bizdede prolaktin 1 kez yüksek çıktı 39 du . sonra 17 falan çıktı dediğiniz gibi bi baktırmakta sürekli test yapmakda fayda var .
benim bile ilk testte 40 çıkmıştı bir tık yüksek . ama bişi olmaz demişti doktor hiç emarr falan çekmedi .
üzerine düşeceğiz insallah .
Bize de ilk defa diyorlar üstelik biz biliyoruz hipofiz de tümöru oldugunu kac kere soyledim. Isin takibi genelde bizde iste kendin irdelersen oluyor iyice anladim bunu. Ilk dediklerinde dinleseydim suan teseye gun bekliyorduk ama doktorumuz sabirli olursan halletcez dedi bana yani yol uzun aylar icinde olmayack belki ama imkansiz da degil şükür

inşallah hayırlısı olur maddi yönden çok zor bir süreç olumsuz olunca daha da kötü oluyor malesef .
evet zaten manevi olarak çok yıpranıyorsunuz birde ben hepsini üst üste denedim 1 buçuk yılda 3 tane tüp bebek yaptırdım çok yıprandım şükür Rabbim daha fazla bekletmedi.

Bize de ilk defa diyorlar üstelik biz biliyoruz hipofiz de tümöru oldugunu kac kere soyledim. Isin takibi genelde bizde iste kendin irdelersen oluyor iyice anladim bunu. Ilk dediklerinde dinleseydim suan teseye gun bekliyorduk ama doktorumuz sabirli olursan halletcez dedi bana yani yol uzun aylar icinde olmayack belki ama imkansiz da degil şükür
anladım canım eşime söyliyeyim oda acele ediyor tüp bebek için ama herşeyin başı sağlık öncelikle neyden kaynaklı bulmak gerekir.

Aynen canim bende mutlaka birsey oldugunu ve bulunamadigini dusunuyorum.
Hipofiz bezini arastirma yaparken görmustum suphelenmiyorum degil ama doktorlarin hicbbiri bi emar çekelim demiyorlar bizimmi söylememiz lasım 🤷‍♀️
Biz oncelikle devlettegitme isteme sebebim ilk deneme sonrs özel dusunuruz diye ama aslinda bizim de hiç vakit kaybetmememiz lazım benin esim memur tayin yaklasabilir gorevi çıkar gider yani bunlarida dusunerekten ertelememiz gereken konu aslinda.
Biz nerdeyse suanda 2 yillik evliyiz hala çocugumuz yok . Ha birde sürekli böyle çıkış olacakmı bilmiyorim süreklo dalgalanıyor bi sayı bi sayıyı tutmuyor bi yanım hemen bisilere basla diyor bi yanımda ya olumsuz olursa erken baslican diyor.
Erken deme sebebim suan rapor ihtimaliini dusunmedigimiz icin raporsuz tüp bebek 15 binu geçiyor ya olumsuz olursa 🤷‍♀️ enazindan ilk denemem devlette olsun maddi yönden yipranmamis olurum diye dusundum seneye de rapor kesin cikar diye dusunuyorum bu yil cikmazsa.
Çıkarsa çok iyi olur .
Çok detayli yazmissin canım bu arada tesekkur ederim .
Siz tedavinize selcuklu tiptami devam ediyorsunuz suan bize o hastane direk tese dedi ilac bile vermedigini icin birdahs da gitmedik .
Ozaman çıkış 1-2 taneydi belki o yuzden öylr söyledi ama ilaç bile vermedi ordaki doktor istedigimiz halde tabi 1 tanesi bu sekilde yapti diye hepsi ayni olacak hali yok .birdaha gorusuruz o hastaneylr neler yapilabilir ögreniriz.
Meram tipta tup bebek bolumu hic hosuma gitmedi tüp bebek icin ortam ve ebryologlardw çok önemliymis🤷‍♀️.ama selcuklu tipin güzeldi 🤷‍♀🤗
Bakalım birdahs gidelim yarinda novafertile de gidecegiz olmassa gitmeden ugrariz selçuklu tıp'a🤗
Merhaba Selçuklu Tıp 'ta hiç muayene yada tedavi oldunuz mu acaba

Merhaba Selçuklu Tıp 'ta hiç muayene yada tedavi oldunuz mu acaba
Kadın dogum olarak Selcuklu tıpa gitmedik.
Ama tüp bebek denemek istemistik orda olmadı .
Esimden sıkıntı oldugu icin ordaki üroloji doktoru illa ameliyat dedi bizde ameliyat istemedigimiz icin orda yaptirmadik.orda halledemeyince novafertil tüp bebek merkezine gittik yoksa deneyecektik orda.
Siz tüp bebek mi yaptiracaksiniz?

Kadın dogum olarak Selcuklu tıpa gitmedik.
Ama tüp bebek denemek istemistik orda olmadı .
Esimden sıkıntı oldugu icin ordaki üroloji doktoru illa ameliyat dedi bizde ameliyat istemedigimiz icin orda yaptirmadik.orda halledemeyince novafertil tüp bebek merkezine gittik yoksa deneyecektik orda.
Siz tüp bebek mi yaptiracaksiniz?
Evet onun icin sormustum. Esinizin degerleri nasıldı ki ? Novafertilde olumlu sonuc aldiniz mi

Evet onun icin sormustum. Esinizin degerleri nasıldı ki ? Novafertilde olumlu sonuc aldiniz mi
Cok az sperm çıkısı oluyordu esimde 1-2tane diyeyim devlet hastaneleri tese ameliyatı dedi bizim cıkısımız oldugu halde bize ameliyst yapacaklardı bizde istemedik.novafertile gittik ords çıkan spermlerimiz donduruldu .
Tabi gerek kalmadı dondurulanları kullanmaya en son yumurta toplama gunu verdigi spermiyogram yeterli gelmis 4 tane 3. Gün embryomuz olustu.
Transferi bekliyorlar bir türlü transfer olamadim aksilik cikiyor kaç aydır🙈🌸

X