Universite Egitimini Birakmali Miyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

sarhospalavralari

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2021
31
-14
21

Canım daha okulların egitime başlamasına zaman var.Hem ilaç hem terapi desteği almalısın.Anladıgım kadarıyla ailenin yanındayken ders çalışacak huzurlu ortam yok.Bu yüzden evdekilere hicbişey soyleme yeniden başla.Derslere biraz asılsan yapaçağına inandım ben buradan.Herkesin zor dönemleri olur ama atlatırsın silkelen ve potansiyelinin farkına var.okulun uzadığını söylersin 4.senede .Ama aklını zekanı boşa harcama güzelim.Ünv.hayatında bara saza gitmek içip s..çmak sevgili yapmak hepsi olur.Ama önceliğın hep ama hep derslerin olmalı.Özetle okulu bırakma derim ben.

universitede oncesine nispeten daha sakin bir hayat yasadim da diyebilirim. hayatinda sehir gormemis biri de degilim. dolayisiyla su an bulundugum sehirde de okusam pek umrumda olmaz, zaten hayatim ayni gidiyor :) tedavi ve terapi konusunda bircok kisi benzer seyleri soyledi, dediklerinizi dikkate alacagim. cok sag olun yol gosterdiginiz icin🖤

TheQueeninthenorth

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2010
8.580
12.339
ne mühendisliği okuyorsun? sana gelecek vadetmeyen veya sevmediğin bir bölümde 4 sene heba etmek zorunda değilsin elbet ama yerine ne koymayı planlıyorsun? bir şeylerden vazgeçiyorsan bir sebebin olmalı.

Dante

Her gün birinizi, bir gün hepinizi..
Kayıtlı Üye
9 Mart 2011
10.000
4.451
özgürlüğün ,maddi manevi ruhani her çeşit özgürlüğün ilk şartı bir meslek sahibi olarak tek başına ayakta durmak
asla okulu bırakma
erkek arkadaşından ayrıl
alkole vereceğin parayı psikiyatriste ver
sadece derslerine odaklan
bunları önceden yapsaydın çoktan dördüncü sınıf olarak istediğin hayata son bir kalmış olacaktı
son dört kalmışken de daha fazla geç kalma

Dante

Her gün birinizi, bir gün hepinizi..
Kayıtlı Üye
9 Mart 2011
10.000
4.451
bir de çizip duruyorsan neden başka bölüm seçtin anlamadım
kızım da çizip duruyor ve çizim istiyor doğal olarak
başka yerde asla mutlu olamazdı
neden yeteneğinle ilgili bir bölüm seçmedin

gizemliasli

Guru
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2018
8.244
26.039
Emo nedir? Ciddi soruyorum yeminle😀
s-6e7f35479503beeda2b638809a08a8048762c529.webp

CiRiLLA

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2014
21.601
82.547

A R Y A

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2021
4.062
3.351
Hayatının içine eden dış etkenler olsa da sen bu hayattan kurtuluş yolunu çok yanlış anlamışsın güzelim. İstanbul'da X mühendisliği ileride sana belki de çok iyi bir prestij kazandıracaktı ama sen 3 defa okula gidiyorum ayağına başka işler peşinde koşmuşsun. Okumayacaksan adam gibi okumayacağım deseydin. Bence okulu bırak, sınava gir ve 2 yıllık güzel bir sağlık bölümüne yerleş. En azından kısa yoldan işe girersin. Hayatına da kendine de çok yazık etmişsin. Bari 2 yıl online olan sınavları verseydin şuan agno yüksek olurdu, yaz okulu vs derken açığı kapatırdın.

Nihal Shibuya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2021
2.664
7.499
41
Üniversite okumayıp ne yapacaksın? Ülkede okuyanlar iş bulamıyor, kendine nasıl bir gelecek inşa edeceksin.
Erkek arkadaşını çok hayatının merkezine koymuşsun. Mutluluğu daha kendinle alakalı şeylere endeksle.
Dikkat eksikliği için tedavi olmasın. Benim arkadaşım var, üstün zekalı iş adamı. Google'a yaz Alphan Manas adı. Onda da dikkat eksikliği varmış çocukluğundan beri. İlaç kullanmış, belki hala kullanıyordur bilmiyorum. Bu konuda ayrıntılı yazıları var.
Hayatını 18-24 yaş arasında aldığın kararlar belirler. Gözünü açık tut. Kendin için en iyi seçenekleri seç.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-01-2022

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 43 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin tırnakları parmak uçlarına ulaştı. Tırnakları küçük olsalarda hala düşük kas kontolleri sebebiyle bebekler kendilerini çizebilirler. Özellikle yataktan kalkarken posizyonunuzu yavaş ve özenli değiştirin. Düzenli yemek yiyerek kan şekerinizin çok düşük olmadığından emin olun. İyi havalandırılmış alanlarda bulunarak vücut ısınızın uygun kalmasını sağlayın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

paki34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2020
388
1.100
Psikolojiniz hiç iyi değil bence keşke destek görebilseniz. Sürekli yanlış ilişkiler, sürekli melankoli, alkol, sigara, okulu sallamama, hemen güçsüzlük çokça herşeyi hayata ve yaşanılanlara bağlama eğilimi… Daha sayamadıgım o kadar şey var ki. Çok kötü ailesi olup kendini aşırı sıkıp çok çok iyi bölümlere yerleşip kendini kurtaran insanlar var. O insanlar adam akıllı aklı başında insanlarla ilişki yaşayan, kendinin en iyi versiyonu olan insanlar. Biraz da onları örnek alsanız keşke.

forevermorrenk

Mustafa Kemal Atatürk
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2018
6.624
15.793
Bize neyse anaokulundan :KK70:
Neyse başlığa istinaden hayır diyorum.
Gerisini okuyamadım.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 09-04-2022

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 121 gün kaldı.

Bebeğinizin boyun, göğüs ve kasık bölgesinde bulunan ve ısı üreten kahverengi yağlar doğumdan kısa bir süre sonra kaybolacaktır. 8. ve 9. aylar boyunca beyaz yağlar bebeğinizin derisi altına depolanmaya başlar. Bazı anne adayları hamilelikleri boyunca kontak lenslerini kullanmada, takıp çıkarmada sorun yaşarlar. Doğumdan altı hafta sonra bu problem çözülecektir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.