ünlü aktriste benzemek için 55 bin tl harcadı

Novamber wind

🧿 March, 2019 👑
Pro Üye
Anneler Kulübü
2 Temmuz 2013
16.448
12.841
$unlu-aktriste-benzemek-icin-55-bin-tl-harcadi_36231_b.jpg
$unlu-aktriste-benzemek-icin-55-bin-tl-harcadi_94640_b.jpg

Bir çocuk annesi olan Kitty, Oscar'lı aktris Jennifer Lawrence'a benzeyebilmek için geçirdiği bir dizi estetik ameliyat için tam 55.000 TL harcadı.

hiç benzememiş
zaten bu insanlarıdaki özenti ne anlamıyorum
neden bi başkasına tıpatıp benzemek istiyolar ki anlamıyorum

Son düzenleme:
bence azcık akıl fikir sahibi olmak için para harcasın yada bana versin hayırlı işlerde kullanacağım yeminlen :KK52:

O kadara yakın para harcadım jeniffer ın yanından bile geçemem
Önce tüm vücut lazer epilasyon o zamanlar ilk çıkmıştı ve çok pahalıydı
O tatmin etmedi tüm vücut iğneli epilasyon yaptırdım.ilk biriki sene kazandığım tüm paraları verdim
Sonra burun estetiği......yolunda gitmeyen birşeyler oldu bir daha anestzi ve operasyon ücreti
Halimden çok memnunum kıldan tüyden nefret ederim

Son düzenleme:
O kadara yakın para harcadım jeniffer ın yanından bile geçemem
Önce tüm vücut lazer epilasyon o zamanlar ilk çıkmıştı ve çok pahalıydı
O tatmin etmedi tüm vücut iğneli epilasyon yaptırdım.ilk biriki sene kazandığım tüm paraları verdim
Sonra burun estetiği......yolunda gitmeyen birşeyler oldu bir daha anestzi ve operasyon ücreti
Halimden çok memnunum kıldan tüyden nefret ederim

iğneli ne kadara mal oluyo ki tüm vücut
ve acımıyo mu nasıl dayandın ki
bi tanıdığım iğneli epilasyon yapacak brini arıyodu lazer her yerde etkili değil diye
ama güvenememişti iz kalır diye

iğneli ne kadara mal oluyo ki tüm vücut
ve acımıyo mu nasıl dayandın ki
bi tanıdığım iğneli epilasyon yapacak brini arıyodu lazer her yerde etkili değil diye
ama güvenememişti iz kalır diye

İstanbul da pahalı....ben gölcükte yaptırmıştım........benim hormon bozukluğu da olduğu için parayı hiç gözüm görmedi......ağrılı bir süreç....kabuklarına çok dikkat etmen gerekiyor kesinlikle kendiliğinden düşmeli.....o kabuklar mümkün olduğunca bekleyecek yoksa iz kalır.........herkes bu işi yapamaz cildi yakabilir direk iz bırakır
Benim gittiğim kadın istanbul da da çalışıyor ama ücret artıyor

İstanbul da pahalı....ben gölcükte yaptırmıştım........benim hormon bozukluğu da olduğu için parayı hiç gözüm görmedi......ağrılı bir süreç....kabuklarına çok dikkat etmen gerekiyor kesinlikle kendiliğinden düşmeli.....o kabuklar mümkün olduğunca bekleyecek yoksa iz kalır.........herkes bu işi yapamaz cildi yakabilir direk iz bırakır
Benim gittiğim kadın istanbul da da çalışıyor ama ücret artıyor

benim arkadaşım da yüz için arıyodu güvenemedi işte
fiyat olarak da pahalı söylemişlerdi
lazer daha çok artırıyo diye duyunca lazer de yaptıramadı
en son bioder kullanıyodu azalsın diye

iyi araştırmak gerekiyo demek ki

benim arkadaşım da yüz için arıyodu güvenemedi işte
fiyat olarak da pahalı söylemişlerdi
lazer daha çok artırıyo diye duyunca lazer de yaptıramadı
en son bioder kullanıyodu azalsın diye

iyi araştırmak gerekiyo demek ki

Şunu söyleyeyim yüzüne lazer değdirirse o tüyler her yerine yayılır....boyun boğaz....inan hiç abartmıyorum....aslan yelesi gibi bütün haf tüyleri uzatır........şimdiden iyi bir yer bulsun zaten yüz için azar azar gitmesi gerekiyor yüz çok zor biter ve tüyler küçük olmasına rağmen sıktır....iğne izleri birsüre can sıkar....tek tük aldırmasında fayda var......ama kadının işinin ehli olması gerekiyor

Şunu söyleyeyim yüzüne lazer değdirirse o tüyler her yerine yayılır....boyun boğaz....inan hiç abartmıyorum....aslan yelesi gibi bütün haf tüyleri uzatır........şimdiden iyi bir yer bulsun zaten yüz için azar azar gitmesi gerekiyor yüz çok zor biter ve tüyler küçük olmasına rağmen sıktır....iğne izleri birsüre can sıkar....tek tük aldırmasında fayda var......ama kadının işinin ehli olması gerekiyor

evet o da böyle duymuş ve korkmuş
bu forumdan bakıp birini bulacakmış
tavsiye ediyolarmış heralde iğneli epilasyon bölümünde
o da eskişehirde şimdi o yüzden de bulamıyo
çok zor yüzde olması ya
bi de göğüs bölgesinde filan da varmış topluca yaptırayım dedi ama güvenemedi
şimdi iyice araştırıp gidecekmiş iğneliye

Güzel bir kadın olmuş ama estetikle mi makyaj hileleriyle mi tam çözemedim. Estetikle kaıdnı yaşlandırmışlar gibi duruyor daha çok. Neyse çok parası gitmemiş. Az yeseydi de daha pahalısına gitseyi dombik.

evet o da böyle duymuş ve korkmuş
bu forumdan bakıp birini bulacakmış
tavsiye ediyolarmış heralde iğneli epilasyon bölümünde
o da eskişehirde şimdi o yüzden de bulamıyo
çok zor yüzde olması ya
bi de göğüs bölgesinde filan da varmış topluca yaptırayım dedi ama güvenemedi
şimdi iyice araştırıp gidecekmiş iğneliye

Benim halam iğneli epilasyonla yüzündeki her şeyden kurtuldu 15-20 yıl önce falan. Şu an 45 yaşında. Çalışma hayatına atılır atılmaz ilk işi epilasyon olmuştu. Çok para harcamıştı ama hiç iz kalmadı yüzünde. O zaman hallolduysa şimdi çok daha iyi uzmanlar vardır ya..

Estetige hic gerek yokmus. Mavi lens takip saclarini sariya boyatsaydi da anca bu kadar benzermis. Arada beyin nakli de sart. :KK14:

Benim halam iğneli epilasyonla yüzündeki her şeyden kurtuldu 15-20 yıl önce falan. Şu an 45 yaşında. Çalışma hayatına atılır atılmaz ilk işi epilasyon olmuştu. Çok para harcamıştı ama hiç iz kalmadı yüzünde. O zaman hallolduysa şimdi çok daha iyi uzmanlar vardır ya..

işinin ehli kişiler genelde büyük şehirde oluyo heralde
iz kalan çok kişi varmış o da korkuyodu yüze yaptıracağı için
küçük yerlerde de pek güvenemiyolar her yere
ama artık yol filan dinlemeyip istanbula gidecek sanırım

Evet ben bunu yaşadım maalesef lazere ilk başladığımda çenemde 2 3 tüy vardı şuan tüm çene boynuna kadar var nerdeyse

işinin ehli kişiler genelde büyük şehirde oluyo heralde
iz kalan çok kişi varmış o da korkuyodu yüze yaptıracağı için
küçük yerlerde de pek güvenemiyolar her yere
ama artık yol filan dinlemeyip istanbula gidecek sanırım

Ben hiç duymamıştım iğnelide bu iz meselesini. Eskiden az yer vardı yapan herhalde. Onlar da işinin ehliydi. Şimdi önüne gelen epilasyon yapıyorsa demek ki. İstanbula gelsin kıysın parasına önemli mevzu yüz bu.

X