Unsuz ve şekersiz 21 gün 💪🍏

Hoş geldin canimmm🤩🤩bence süper olur 💪ekmeksiz bir başlangıç yolun yarısı demektir 🤩😅
Sabah eşim tost yapmış çok az yedim 😒🤦🏻‍♀️ Ama başka ekmek yemedim. Normalde o tostu yer üstüne de yarım ekmek yerdim yine de artıdayım 😅

Bebek deyince wendy wendy ciğim geldi aklıma, nasılsın Wendy çocuklar nasıl bebek nasıl? Alıştınız mı ailecek yeni düzene?😊

Bebek deyince wendy wendy ciğim geldi aklıma, nasılsın Wendy çocuklar nasıl bebek nasıl? Alıştınız mı ailecek yeni düzene?😊
Merhaba canım, alıştık valla, bebek çok seviyoruz zaten biz, 2 küçük bebiş baya şenlikli oluoy bize, bende işe başladım yarım gün diye başladım sadece 3 saatlik iznimi kullanabiliyormuşum, artık niyeti aldık diye devam ediyorum bakalım.

1. sınıftaki ablamız biraz zorluyor bizi, okul anlamında değil de evde sıkıldı, ortanca ile hiç hiç bir şey paylaşmak istemiyor falan. yaşlarının arası yakın olması daha iyiymiş valla.

Merhaba canım, alıştık valla, bebek çok seviyoruz zaten biz, 2 küçük bebiş baya şenlikli oluoy bize, bende işe başladım yarım gün diye başladım sadece 3 saatlik iznimi kullanabiliyormuşum, artık niyeti aldık diye devam ediyorum bakalım.

1. sınıftaki ablamız biraz zorluyor bizi, okul anlamında değil de evde sıkıldı, ortanca ile hiç hiç bir şey paylaşmak istemiyor falan. yaşlarının arası yakın olması daha iyiymiş valla.
Ya ben minimal yaşama yazdım sanıyorum buraya mı yazmışım 🤦🏻‍♀️ Diğer tarafa geçeyim dur, S Salty kusura bakma 🙈

Merhaba arkadaşlar,uzun süredir diyet yapıyorum ve şuan ideal kilomdayim ancak her şeyden az da olsa yiyerek kilo verdim ve vücudumu şeker ve undan bir süreliğine de olsa arındırmak istiyorm,arınmak veya kilo vermek isteyenler varsa benimle geçireceği 21 günlük bu yolculuğa bekliyorum .
Ben yarın başlıyorum🤩
ufak bir öneri vermek istedim bende aynı süreci geçirdiğim için şeker krizlerinde cennet hurması,muz fıstık ezmesi çok iyi oluyor bir de çikolata krizleri var ozaman da %80 bitter çikolata olanlardan bir kare yiyebilirsiniz hem pişman etmiyor hem çok zararlı değil :)

ufak bir öneri vermek istedim bende aynı süreci geçirdiğim için şeker krizlerinde cennet hurması,muz fıstık ezmesi çok iyi oluyor bir de çikolata krizleri var ozaman da %80 bitter çikolata olanlardan bir kare yiyebilirsiniz hem pişman etmiyor hem çok zararlı değil :)
Ne kadar tatlı önerilerle gelmişsiniz ,çok teşekkür ederim 🤩

Bugünü de unsuz ve şekersiz kapattım şükür kızlar 🤩

Ne kadar tatlı önerilerle gelmişsiniz ,çok teşekkür ederim 🤩
Rica ederim bir de motive cümlesi bırakayım madem 😂 21 gün biraz zorluyor insanı ama kendinize yenik düşmeden un ve şekersiz 21 günü tamamladığınızda hem çok hafif hem de çok iyi hissediyosunuz umarım sorunsuz geçirirsiniz bu süreci şimdiden tebrik ederim sizi 😍

Salty bugün ekmek yemedim ama simit ve poaça yedim 😞

Rica ederim bir de motive cümlesi bırakayım madem 😂 21 gün biraz zorluyor insanı ama kendinize yenik düşmeden un ve şekersiz 21 günü tamamladığınızda hem çok hafif hem de çok iyi hissediyosunuz umarım sorunsuz geçirirsiniz bu süreci şimdiden tebrik ederim sizi 😍
Teşekkür ederim,şuan çok motiveyim umarım tamamlarım 🤩

Merhabalar şekersiz ve unsuz 4. Günümu de tamamladım kaldı 17 bitmiş sayılır 🤪

Şekersiz,unsuz 5 günümü de tamamladim🤩

Bugünu de kapattım şükür,en zor günümdü galiba çok fazla açlık hissettim alternatif şeylerle bastırmaya çalıştım , lahmacunu şöyle sarıp bol yeşillikle mideye indirmek de vardi ama dayandım tabi😍😥yaptığım çorbaların terbiyesinde un varsa tadına bile bakmıyorm ne lahmacunu
Hadi bakalım son 15💪

7. Gün de tamamlandi.
Kahvaltıdaki mis kokulu sıcacık ekmeğe dayanmak çok zordu ,geçti gitti o da şükür

11. Gündeyim alıştım artık galiba,son 10 gün 💪😍

bende 4 sene öncesi 21 gün boyunca paketlenmiş hiç bir gıda tüketmeden ve şekersiz beslenerek 5 kilo vermiştim :)

X