Unutmanın çaresi bulundu...İşte reçete...

zynpkr

Guru
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2008
946
5
"UNUTMAK "Eski sevgilinizi sizi üzen herkesi anılar yüzünden unutamıyorsanız .Aklınıza her an geliyorsa. VE bu durumdan cok sıkılıyorsanız. işte bu yazı sizin için yazılmıştır.
Bu yazıyı gerçekten unutmak isteyenler okusun lütfen. Çünkü 2 türlü unutmak vardır bir mantıgının unut dedigi ikincisi yüreğinin unutmalısın sözü.
Bu unutmalısın sözünü artık kalbiniz söylüyorsa bu yazımı okumaya başlayabilirsiniz. Yok yüreğime söz geçiremiyorum diyorsanız. Son yazılarımı dikkatlice okuyunuz... Çünkü Herşeyin çaresi var Ölümden başka...

(DOKTORUM VE BEN ) UNUTMAK
Artık yüreğim eskisi gibi yanmıyor.Hiçbir şey seni anımsatmıyor hatırlatmıyor. Anlıyorum ki ; Bu kalp Artık seni sevmiyor.

Herhalde kullandığım ilaç ise yaradı. Bak unuttum bile seninle geçirdiğim günlerimi anılarımı yaşattıklarını ve yaşanılanları. Sana dair ne varsa iyikötü hepsini silmişim.

Doktorum aslında söylemişti."Etkisini hemen göstermez"diye. Bak takvimden kaç sayfalar yırtıldı kaç hafta kaç ay oldu bilmiyorum ama
Sonunda doktorumun tavsiyelerini ve ilacında etkisini görüyorum. Seni yüreğimde bulamıyorum...

Serçe dün gece haber vermişti . Döktüğün gözyaşlarını getirdi yastığıma! Birde pişmanlıklarını getirdi yatagıma usulca...
Hiçbir şey demeden gitti.Önemsemeyip attım hepsini penceremden aşagıya!

Sizlerede tavsiye ederim doktorumu. Aslında herkesin bir doktoru olmalı tabi bunu bilmek görmek gerekir.
----Yoksa sizlerin yok mu?----Peki öyleyse Hemen elinize aynaalın!!
Bakın bakalım ne görüyorsun? Kendinizi mi? Eminim kendinizi göreceksiniz!!! (ama bu tuttuğunuz yöne göre değişir..)
Nerde doktor hani nerde? Dediğinizi duyuyor gibi oluyorum.Yok yok yalanda söylemiyorum
iyice yaklaştırın aynayı gözlerinize dogru. Sonra iyi okuyun bu sözlerimi;

**
Benim doktorum Gözlerimdi... Ben onu hiç görmemiştim. O hep benimleydi o gün terk et edip gittiğin gün hatalarımı sormak için elime aynayı aldığımda gözlerimin konuştuğunu hissettim.
Bana yardım etmek için konuşuyordu. Benim ve kendisi için ağlamalarımdan bıkmışçasına sitemler dolusu sözler saffetti…
Kızdım Tersledim aynayı attım bir köşeye
Ama bu acı duracak gibi değildi her gün yanıyordu yüreğim harap olmuştum sanki canımı da gittiği yere götürmüşyüreğimde derin yaralar açmıştı. Dikiş bile tutmuyordu…
Gözlerimi dinlemeye karar vermiştim… Bir tek kendimden kalan parçam bana yardım edebilirdi…
Yaralarıma yara bandı getirmeye kalktı. Sargı bezleriyle kapatmak için uğraştı ama tutmuyordu işe yaramayacak kadar derindi yaralarım ve çaresiz…
Durmuyordu işte onun Açtığı yaralarımdaki kan her gecen gün kanlar içinde uyanıyordum uykumdan
Gözlerim artık doktorum olmuş bana reçete hazırlamıştı…

EY YARALI GÖNÜL;
İŞTE REÇETEN
*Onu anımsatan ona dair ne varsa at sil.

*Onu hiç düşünmeve sakın dönmesi için bekleme.
*Hayatı yaşamak için kalk! Doğrul yerinden Kendine Gel
*Unutma kimse vazgeçilmez biri değil

Ve bak birde sana ilaç? Kimsenin fark edemediği ve ucuz olduğu bir ilaç yazacağım demişti
_____>>> ZAmAN <<<______

Günler günleri kovalıyor dediğim gibi takvimlerden kaç yaprak yırttığımı hatırlamıyorum yada kaç takvim kalktı duvardan bilmiyorum&#8230;
..ama bir gün arkadaş ortamların birinde &#8220;Aşk&#8221; dedi birisi.Anlata anlata bitiremedi sevdigini&#8230;
Yüreğim o ilk günkü acıyla yandığını hissetmiştim&#8230;
Beni teselli eden kelimelerden bıkmış Dışarı çıkıp hayata YETERrr demek için sabırsızlanıyordum&#8230;
İçimde acılarla boğuşan bir yürek vardı ve sinirli bir kız olmuştum
Doktoruma kızmak için doğruldum yerimden çıkıp gitmiştim.
Eve geldim aynaya aldım elime &#8220;Hani Hani Reçetendekiler Yaramadı .Hiç bir şeyi verdiğin ilaç unutturmadı&#8220;dedim.
Doktorum korktu.. İçimdeki sakladıgım o korkunç sinirli yürek bir ateş gibi büyüyordu&#8230;
Dur sakin ol dedi&#8230;Ve etkisini öle hemen göstermez bu ilaç dedi&#8230;Bu senin elindedir dedi&#8230;

Evet böle demişti. Ama o gün bile inanmamıştım. Deliler gibi severken Onun gidişini kabullenmek unutmak doktorumun söylediği gibi hiçte kolay olmucaktı&#8230;
Aynaya her elime alışımda doktoruma her baktıgımda sen geliyordun aklıma&#8230;
Kendimi görmek yerine Yüreğimle seni görüyordum...
Sonraları gerçekten ilacımı doğru kullanmayı örgendim&#8230;
Yıllar sonra ilk kez gülmeyi öğrendim.. Sendeleyerek yüreyen ben yavaş yavaş düzgünce yürümeyi başardım&#8230;Adımlarımı hergecen gün sert ve doğru attım&#8230; Hergün seni siliyordum her dogan güneşte biraz daha yok oluyordun içimde&#8230;
Bİrgün kayboldun !!Ogün koşmayı ögrendim hayat uçup giderken yetişmek istedim dogruldum kendime geldim ve sensizde koşmayı başardım&#8230;Mutlu olmayı başardıgım gibi&#8230;Senide unuttum!!!
Doktorum sayensinde kendime güvenmeyi hiçbir şey için geç olmadığını ve hayatmın şimdi yeniden başladıgını ve en önemlisi kimsenin hiç kimsenin vazgeçilmez olmadıgını birkez daha ögrendim..
Ve seni hayatımdan cıkardıgım gün benim 2ci Doğum günüm olmuştu&#8230;

Birgün gözlerimi kapatıp aynaya bakmaya çalıştım&#8230;Bir şeylerin bende olmadığını eksik kaldığımı hissettim iİşte o gün doktorumsuz yaşamayacagımı yani Kendim olmadan hayatta kalamayacağımı anladım&#8230; Hastalığımın çaresinin ben olduğunu ögrendim&#8230;

Şimdi çok mutluyum artık yüreğimde de gözlerimde de senden kalan hiçbir parça yok&#8230;
Unuttum seni ..Yüreğimde ne sevgin nede kinin var hiçbirşey sana dair hiçbirşey kalmadı sildim attım cıkardım her şeyi.. Şimdi masalsın dudaklarımda &#8230; Anlattıgımda seni herkese artık canım yanmıyor&#8230;Kimse üzülmemem için teselli sözcükler kurmuyor&#8230;
Çünkü artık herkes biliyor seni sevmedigimi seni yüreğimden sildigimi!!!
Bir yabancısın bana yıldızlar kadar uzak ve artık benim için önemsiz&#8230;!

Şimdi aynayı elime alıp baktığımda dudaklarımda bir tebessüm gözlerimdeki sönmeyen ışıgı görüyorum...

Ve .. !!
.. ölümden başka her şeye çare bulunacağımı anladım
.. Acılardan sonra yine ayakta sapa sağlam durabilmeyi sabırlaöz güvenle başarmayı öğrendim
Ve Allaha her gün şükrediyorum. Her şeyin ilacını bizlere verdiği için

En önemlisi "İNSAN" oldugum için!!

Sevdiginiz Kadar birgün Sevileceksiniz...
Deger verdiginiz Kadar birgün Deger görüceksiniz
Unutmassanız Birgün Sizde Unutulmaz olucaksınız
Kıymet bilirseniz Birgün sİzlerde Kıymetli kalıcaksınız
Vazgeçmesseniz herhangi bir şeyden birgün vazgeçilmez olucaksınızz

Ve unutmayın ; Hasta olmakta kendi elimizde iyilileşmekte kendimizde
Yani Hastada biziz doktorda &#8230;
İlaçı sadece ZAMAN aslında&#8230;Siz yinede iyi bakın kendinize...

alıntıdır.

X