Üsküdar da dün akşam 8,30 da ani kaza da genç yaşta arkadaşımız abimiz vefat etti

ahsen76

Guru
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2008
238
0
47
Cok uzgunum netlerınıze dun aksamkı motorsıklet kazası abdurrahman sıner yazarsanız canlı kazayı gorursunuz yası daha 40 bır bınanın onundekı kamara cekmıs yıkıldık esım su anda cenazeye gıttı onun cocukluk arkadası bızde aılece tanıyoruz hem benım aılem hemde esımın aılesı ama cocuklarla gıdemedımm aklıma burası geldı ,,,,,allah rızası ıcın ruhuna fatıha okurmusunuz ,,,, su an ıcın elımden fazlası gelmıyor o kadar ıyı yureklı bır ınsandıkı ıkız cocuklarıda henuz 8 yasında yetım kaldılar kendısıde pızzacılık yapıyordu motoruyla anı onunde duran polıs arbasına vuruyor karsı yonde gelen otobusun altına Fırlayarak fecı sekılde ezlıyor ınanın yazarken aglıyorum lutfen sızde ızleyın hayat bu kadarmı ucuz yada kadermı cok uzgunum abım allah rahmet eglesın hakkım varsa sayet kat kat helal olsun sende helal et

allah rahmet eylesin, sanırım pizza dağıtıcısıymış değil mi? evet bir haber sitesinde okudum. allah geride kalanlara (özellikle çocuklarına) sabır versin..

bız uzun zamandır gorusmuyorduk kazayı duydugumuzda ınanamadık cunku kuryelık yaptıgını bılmıyorduk kendısı cok usta bır tesısatcıtydı demekkı ıs bulamadı ve mecburuyetten bu ısı bulmustu dıye dusunuyorum yada kader kendısını buraya cektı

Son düzenleme:
canım allah rahmet eylesın aılesıne sızlere sabır versın duamı okudum ınsallah kabul olur ruhuna ulasır tvde ızledık dun aksam aılece cok uzulduk ama elden gelen bısey yok uzulmemek ımkansız.....

ölümün ne zaman geleceği belli olamıyor :KK43:
haberi izlediğimde içim gitmişti Allah yakınlarına sabır kendisinede rahmet eylesin...

ben de dün kazayı tv de haberlerde seyrettim. Allah bıraktığı yetimlerine ve eşine sabırlar versin...
insan tanısın, tanımasın çok üzülüyor böyle haberleri duyunca...

mekanı cennet olsun...

her şey insanlar için, hiçbirimiz hayatımızın ne zaman, ne şekilde son bulacağını bilemeyiz....

Allah razı olsun hepınızden en guzel hedıye dua zaten esım ustubası camur ıcınde geldı defnetmısler cok sey paylastıgı arkadası annesı babası sarılıp sarılıp aglamıslar sankı ogularını arar gıbı yanı hasta degıl sapasaglam ya ınanmak ıstemedı hıc kımse ıkızlerınıde getırmısler cenazeye ve aynı anda 5cenaze daha getırılmıs mezarlıga ne bılım sankı olumu unutuyoruz bazen

Allah rahmet eylesin ve ailesine sabir versin

hani hiz yüzünden olmus dicem ama ,sanirim hatali olan polisler gibi

cünkü sinyal falan vermeden hemde önlerinde bekleyen hic bir arac yokken aniden durmuslar

yazik olmus yha :gitme:

bir de hatali sanki otobüs söforüymüs gibi onu göz altina almislar ne icler acisi bir durum..

canım bızde ogle gorduk cok sınırlendık ama cenazede demısler polıs otosunun onune yaya fırlamıs mecburen durmus

canım bızde ogle gorduk cok sınırlendık ama cenazede demısler polıs otosunun onune yaya fırlamıs mecburen durmus

canim ne diyeyim ki,ben zaten böyle seyleri görünce cok üzülüyorum mafoldumben

ecel gelmis cihana bas agrisi bahane

ama dikkatlice izlerseniz herhangi bir yaya falan yok yolda bilmiyorum ya da yanilabilirim

ya bızde ogle goruyoruz nebılım polıslerınmı savunması ,yoksa vakıt saat dolmus ıste polıslere mı osekıl gozuktu azraıl, su anda acı cok taze ama konuyla emınım ılgılenırler cenazede kamaralar cekıyormus televızyonlaramı bılemıyoruz

haberi dün okudum ama yorumları okuyunca videoyu izlemeye cesaretim olmadı açıkçası,çünkü çocukları falan var dert ederim üzülürüm diye nitekim öylede oldu bugün babama anneme karşıma çıkan herkese anlattım,herkes çok üzüldü,

polisler tamamen hatalı ama gidip iett şöförüne soruşturma açmışlar,takip mesafesini korumaması,kask takmamasından dolayı kağıt üzerinde polis suçsuz,ama vicdanen...nasıl ödeyecekler bedellerini o polisler..başlarını yastığa nasıl rahat koyacaklar..

ve kendimde araba kullanıyorum polisler ve kamyoncuların nasıl kullandığı belli değil canımız Allaha emanet ani duruş kalkışlar yapıyorlar,ters yola giriyorlar,hatalı sollama yapıyorlar,bişeyde diyemiyosun kimi kime şikayet ediyosunki...

ailesi eşi çocukları ne durumda canım evleri kira mı tazminat ödenecekmi durumları nasıl yani bir bilgin varmı

Off Allahim yaa, videoyu izledim çok kötü oldum, gözlerim doldu. Allah rahmet eylesin, mekani cennet olur insallah. Allah ailesine çocuklarina sabir versin. Basiniz sagolsun. Ecel iste, ölüm o kadar yakinki bize

çok üzüldum.basınız sagolsun.
allah rahmet eylesın.ailesıne sabır versın.mekanı cennet olsun...

şimdi seyrettım.ve çok uzuldum.ellerım tıtrıyor resmen.
mekanı cennet olsun abının....

az önce izledim cok kötu oldum offf Allahimsenağlama canim basin sagolsun cok uzuldum Allahim ailesine sabir versin... ölum her zaman yani basimizda, ecelin önune gecemessin...

X