Uskudarda eskiden ayna fali bakan Falci Arzu'ya nasil ulasabilirim?

Bellatio

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2018
16
6
42
Evet yaklasik 3 sene once falandi galiba, bana dediklerinin hepsi cikti. Konusurken kagida yazar, isim soyler. Belirli bir yeri yok, bu nedenle sadece telefonla randevu alinabiliyor ve belirlenen yere gelip bakiyordu. Bu genelde herhangi bi kafe fln oluyordu. Tefonunu kaybettigim icin bilen birileri olursa diye buraya yazdim.

dreamy07

B:76.6 G:63,7 H:60.0
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2012
6.268
6.805
Bulursan bana da yazarmisin numarasını

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 955 gün geçti.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :77 Kg. Şimdiki Kilom :64 Kg.

Miyav_su

Nirvana
Pro Üye
16 Şubat 2009
34.914
126.031
Evet yaklasik 3 sene once falandi galiba, bana dediklerinin hepsi cikti. Konusurken kagida yazar, isim soyler. Belirli bir yeri yok, bu nedenle sadece telefonla randevu alinabiliyor ve belirlenen yere gelip bakiyordu. Bu genelde herhangi bi kafe fln oluyordu. Tefonunu kaybettigim icin bilen birileri olursa diye buraya yazdim.
Telefondan bakmıyor mu ? Dediğiniz kişi

delikedi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2011
9
6
Merhaba hanımlar iyi geceler 2001 de gitmiştim arzuya yok artık amma salladı dedim söylediklerinin %80 ini bir bir yaşadım sonra telefon numarasını kaybettim bi daha gidemedim. Bulan olursa numarssını bana da mesaj atabilir mi?

delikedi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2011
9
6
Çok merak ettim bu arzuyu
O zamanlar çıktığım benle evlenmek isteyen çocuk için bu evlenip almanyaya gidecek demişti yok artık bu kadar da sallanmaz dedim içimden 2 ay sonra hiçbişey yokken ortadan kayboldu çocuk sonra evlendiğini bi kaç ay sonra almanyaya gideceğini öğrendim
Ona mı üzüleyim falın çıkmasına mı şaşırayım bilemedim

Miyav_su

Nirvana
Pro Üye
16 Şubat 2009
34.914
126.031
O zamanlar çıktığım benle evlenmek isteyen çocuk için bu evlenip almanyaya gidecek demişti yok artık bu kadar da sallanmaz dedim içimden 2 ay sonra hiçbişey yokken ortadan kayboldu çocuk sonra evlendiğini bi kaç ay sonra almanyaya gideceğini öğrendim
Ona mı üzüleyim falın çıkmasına mı şaşırayım bilemedim
Bende şaşırdım doğrusu umarım telefonu bilen birileri çıkar

dreamy07

B:76.6 G:63,7 H:60.0
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2012
6.268
6.805
Bulan varsa bana da yollayın lütfen.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 955 gün geçti.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :77 Kg. Şimdiki Kilom :64 Kg.