Üst kat komşu gürültüsü

Bende işte yüz göz olmak istemiyorum çünkü edepsizlik ben kapılarını çalsam ne derler biliyor musunuz biz bağırmiyoruz duvarlar İnce kadını uyardığım da öyle demişti ay şaka gibiler hiç sevmem böyle insanları
Ne ugrasiyorsunuz ki laf anlatmakla! Yatak odalarının nerde olduguu biliyorsunuz degil mi? Oxellile culartesi pazar acin son ses muzigi sabahın 6 sinda..Kapatin muzik setinin oldugu odayida..Ses onlara gider direkt! Bunu bikac kez yapin..Sikayete gelirlersede aaa o kadar sesli degil abartmayın deyin..Deli deliyi görünce comagini saklarmis hesabi.Siz de onlari bezdirin..

Sizle aynı durumu yaşıyorum evleneli 5 ay oldu yatak odamın üstü salonları hergün 00.00-01.00 lere kadar 2 çocuk topuklarına basa basa koşuyor. 5-6 kere site yönetimine şikayet ettik bir iki gün dikkat ediyorlar sonra yine aynı. Zabıtayı aradım kapanma olduğu için polisi arayın tutanak tutturup savcılığa verin dediler. Belki para ödememek için dikkat ederler diye düşünüyorum artık. Ne desek çocuklar napalım? artık çocuklar koşmasın demiyorum yalıtım yaptırsınlar diyorum. Garip bir zihniyet var onlar çocuk, çocuğun olunca anlarsın, kendi evimizde rahat edemeyecek miyiz? gibi ... Oysa 3 ve 5 yaşındaki çocuklar 01.00-02.00 de uyuyup gelişemiyor, anneleri 12 de uyandığı için geç saatlere kadar uyuyorlar, dışarı çıktıklarında arkadaşlarıyla anlaşamıyorlar ve aileleri araya girip benim çocuğum haklı diye savunarak anormal bireyler olmalarına neden oluyor, ve de bunlar sorun olmuyor bizim koşmasınlar dememiz sorun oluyor.

Size önerim ki bende bunu yapıyorum ; onlarla zıtlaşıp ses yapmak yerine şikayet ediyorum. Çünkü üstte oldukları için ne kadar tavana top atsamda o daha çok ses yaparak tahrik ediyor bizi.Böyleleri sadece para ödemekten korkar ne allahtan ne kul hakkından korkmazlar

gerçekten bir gün elime bir taramalı alıp alt komşusuna böyle çektiren herkesi teker teker indireceğim o olacak.
ben okudukça sinirlerim bozuluyor ki komşu gürültüsü yüzünden ev taşımış insanım, her komşu konusunda yazıyorum, söylüyorum.
gerçekten insanlar nasıl katil oluyorlar anlıyorum böyle.
onların aile hayatı kimseyi ilgilendirmiyor bu sebeple gecenin 4lerine kadar ses mes yapamazlar.
biz kedi sahiplendik, altımızda yaşlı insanlar var ses konusunda hassaslar. 1 kg kedi azıcık koşsa eğer gece vakti falansa engel oluyoruz halbuki biz de geç yatıyoruz ama birimiz odasına alıyor, başka şeylere oyalayıp ilgileniyor maksat az bile olsa ses gitmesin.
ne biçim insan bunlar ya.

gerçekten bir gün elime bir taramalı alıp alt komşusuna böyle çektiren herkesi teker teker indireceğim o olacak.
ben okudukça sinirlerim bozuluyor ki komşu gürültüsü yüzünden ev taşımış insanım, her komşu konusunda yazıyorum, söylüyorum.
gerçekten insanlar nasıl katil oluyorlar anlıyorum böyle.
onların aile hayatı kimseyi ilgilendirmiyor bu sebeple gecenin 4lerine kadar ses mes yapamazlar.
biz kedi sahiplendik, altımızda yaşlı insanlar var ses konusunda hassaslar. 1 kg kedi azıcık koşsa eğer gece vakti falansa engel oluyoruz halbuki biz de geç yatıyoruz ama birimiz odasına alıyor, başka şeylere oyalayıp ilgileniyor maksat az bile olsa ses gitmesin.
ne biçim insan bunlar ya.
Nefret ediyorum gerçekten şimdi mesajla kavga ettik kadınla güm güm pat pat sesler devam ediyor rahatsızım kafam çekmedi laftan anlamadıkları için bir iki defa viledanin sopasıyla vurdum hemen mesaj attı apartmanı esir mi aldınız sahurda mi yapmayalım sizin yüzünüzden sahura misafir çağıramiyorum diye yemin ederim elim ayağım sinirden buz kesti açtım ağzımı yumdum gözümü yazdım bende bir sürü şey biz gidicez rahatlarsiniz diyor hadi dedim inşallah tebiyesizler hala sinirim tepemde evde komşu sesi bitmiyor yazın da sokaktaki sesten evde duramıyoruz burası çıkmaz sokak olduğu için durumunuz olsa 5 dk surda durmam başka eve taşınırdikk

Nefret ediyorum gerçekten şimdi mesajla kavga ettik kadınla güm güm pat pat sesler devam ediyor rahatsızım kafam çekmedi laftan anlamadıkları için bir iki defa viledanin sopasıyla vurdum hemen mesaj attı apartmanı esir mi aldınız sahurda mi yapmayalım sizin yüzünüzden sahura misafir çağıramiyorum diye yemin ederim elim ayağım sinirden buz kesti açtım ağzımı yumdum gözümü yazdım bende bir sürü şey biz gidicez rahatlarsiniz diyor hadi dedim inşallah tebiyesizler hala sinirim tepemde evde komşu sesi bitmiyor yazın da sokaktaki sesten evde duramıyoruz burası çıkmaz sokak olduğu için durumunuz olsa 5 dk surda durmam başka eve taşınırdikk
Sahura misafir çağırıldığını da ilk kez duyuyorum.
Ayak sesleri mi geliyor konuşma sesleri mi ?

Sahura misafir çağırıldığını da ilk kez duyuyorum.
Ayak sesleri mi geliyor konuşma sesleri mi ?
Bende bende ilkleri yaşıyorum burada Allah beterinden korusun tabi orası da ayrı bir mesele ayak sesleri güm güm çocuğun çığlıkları kendi konuşma sesleri hepsi birde üste çıkıyor napim benim çocuğum çocuğum geç uyuyor diyor uyutmazsan nasıl uyusun çocuk!

ayak sesi eğer terlik tarzı bir şey değilse ki güm güm diye bahsettiğiniz ses benim üstümden de geliyor, o döşemelerin dandikliği ile alakalı bir şey. o güm güm ayak seslerine bir çözüm yok maalesef. biz altı sünger sessiz terlikle gezeriz ama ben 59 kg falanım, öyle güm güm de yürümem topuklarımı vura vura ama terliksiz gezdiğimde ben bile farkediyorum her adım attığımda parkede bi sarsıntı oluyor e bu da aşağıya gidiyordur. bir tık sert yürüsem aşağı güm güm ses gider diye düşünmüştüm hatta. insanlara yürümeyin diyemeyeceğimiz için ona çare yok ama onun dışında kalan sesler de çok sinir bozucu sizde.

sokak sesi bizde de var, 9 sene oturduğumuz evde de vardı, yaz olunca sokak sesi de gelir maalesef. araba sesi, çocuk sesi, insan sesi, kahkaha sesi, tadilat sesi yani sokaktan gelen her ses evin içinde. bir önceki evimizde otobüs gürültüsünden tv'yi duyamazdık :KK70: orada da mesela ön taraf cadde, arka taraf sokaktı, sokakta da çocukların sesi, bir üst sokaktaki basketbol sahasının sesi gibi bir sürü ses vardı.

neyse en azından onlar gidince rahatlarsınız, sahura misafir çağırmak nedir? ayıp yani.

Merhaba arkadaşlar sizden fikir almak için açıyorum bu konuyu üst kat komsum kendisi eşi ve 2 yaşına yakın çocukları var asla ama asla susmuyorlar eşi gece 1 gibi işten geliyor o saate kadar çocuğuyla kendisi bam güm bağırıyorlar tepiniyorlar eşi geliyor gecenin 1 inde işten o gelince de gecenin 4 ne kadar bu sesler devam ediyor işin garip tarafı şu karı koca olarak çocuktan bin kat daha fazla sesleri geliyor sırf eşi geç geliyor diye çocuğu da uyutmuyor oynasınlar diye duvarlar ince zaten ama bunu bilmelerine rağmen bağırarak konuşmaktan asla çekinmiyorlar bir kaç defa usulünce söyledim kadına napsin çocuğuyla oynamak istiyor falan filan dedi bana edebimi bozmak istemiyorum ama bunların yüzünden gecenin o saatine kadar uyuyamıyorum eşimde bazen cok sinirleniyor şuan bile seslerden sinirim tepemde uyumak istediğim saatte uyuyamıyorum napim bir fikir verin arkadaşlar...
Sizde sabahlari yapin bu gurultuyu yukari vurun sopayla.Hergun 10dk aralikla sabahlari rahatsiz edin.Kendi hakkinizi arayin insanlar kendilerine yapilinca anliyorlar ancak.

ayak sesi eğer terlik tarzı bir şey değilse ki güm güm diye bahsettiğiniz ses benim üstümden de geliyor, o döşemelerin dandikliği ile alakalı bir şey. o güm güm ayak seslerine bir çözüm yok maalesef. biz altı sünger sessiz terlikle gezeriz ama ben 59 kg falanım, öyle güm güm de yürümem topuklarımı vura vura ama terliksiz gezdiğimde ben bile farkediyorum her adım attığımda parkede bi sarsıntı oluyor e bu da aşağıya gidiyordur. bir tık sert yürüsem aşağı güm güm ses gider diye düşünmüştüm hatta. insanlara yürümeyin diyemeyeceğimiz için ona çare yok ama onun dışında kalan sesler de çok sinir bozucu sizde.

sokak sesi bizde de var, 9 sene oturduğumuz evde de vardı, yaz olunca sokak sesi de gelir maalesef. araba sesi, çocuk sesi, insan sesi, kahkaha sesi, tadilat sesi yani sokaktan gelen her ses evin içinde. bir önceki evimizde otobüs gürültüsünden tv'yi duyamazdık :KK70: orada da mesela ön taraf cadde, arka taraf sokaktı, sokakta da çocukların sesi, bir üst sokaktaki basketbol sahasının sesi gibi bir sürü ses vardı.

neyse en azından onlar gidince rahatlarsınız, sahura misafir çağırmak nedir? ayıp yani.
Bahsettiğimiz ses yürüme sesi değil çocuğu koşturuyorlar gecenin o saatlerinde çığlık çığlığa sanki beynimde zıplıyor gibi oluyor valla boşa dememişler ev alma komşu al diye

X