Üst Kattan gelen seslerin nedenini öğrenmem ve sizce bu evde kalmaya devam etmeliymiyim ? Benim için güvenilir midir ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gürültüden cok rahatsiz oluyorsaniz kizla konusursunuz, belki o kadar ses gittiginin farkinda bile degildir kendisi. Konusmaya cekiniyorsaniz kibar bir not da birakabilirsiniz hatta kapisina.

Ama ust komsunun sevismesi neden sizin icin guvenilir olmayan bir ortam yaratsin, o kismi anlayamadim. Belki sevgilisi var, belki farkli partnerleri var, kime ne. Ben o kadar yil yalniz yasadim, bir kere de "bizim komsu yalniz bir kadinmis, cani cekmistir" diye kapima dayanip beni sekse davet eden olmadi, benim komsular fazla dusuncesizmis herhalde. 😅

Yonetici icin de birkac laf ederdim ama edecegim laflar banlanma sebebi olabilir. "Bas edememisler"mis. Ona kaldi sanki koskoca kadinin nasil yasayacagina karar vermek. Mal midir nedir.

Hepimizin böyle duyduğu, şahit olduğu hikayeler var. Bizzat oturduğum apartmanda varmış mesela biz duyduğumuzda kız adamın verdiği para ve takıları alıp kaçmıştı da adam "aldattı beni" diye ağlıyordu, kendisi karısını aldatmamış gibi :KK53: neyseee... böyle bir durum olabilir tabi ki amaaaaa

ya öyle değilse?

elimizdeki iki tanecik bilgiyle (1: bekar, 2: sevişiyor) kızın ne bağımlılığı kaldı, ne fuhuşu ne metresliği...

e sonra bdv konularında ailemle anlaşamıyorum diyene kendi evine çık, kocam şöyle böyle diyene boşan, kendi hayatını kur deniyor? bekar/boşanmış olup da yalnız yaşayan kadına selam verse "yollu" selam alsa "fahişe" dersek nasıl kendi hayatını nasıl kursunlar? 3-5 örneği biz kadınlar genellersek, üstelik elle tutulur bir bilgi bile yokken. ayıp bence:KK12:

Yöneticiye bak be dedikodu kazanı başkanı gibi..asıl ahlaksızlık nedir biliyormusunuz konu sahibi,1 kadin halkında boyle assaglayici konuşulması ve baska bir kadının buna sessiz kalıp bir de guvenemiyorum ! demesi nasil bela okuŕ? Sizin gelen gidenin farklı erkek olduğunu anlayan ses cihazınız mi var? Biri sizin için kızınız icin allah belasını versin dese bu sessizliginizi hatırlayın...dayak sesi olsaydı duyulan görmedim duymadım der kapardı herkes kapısını degil mi cok yazik

Şu memlekette çapkın kadın olmak da suç, bekar yaşamak da... iran mı burası kocası yok babasına şikayet edelim olsun. Konu sahibi sorun ses ise arayın polisi gelsin baksın yok olmazsa taşının. Ne hakla yöneticiyle filan dedikodu yaprsınız. Kadın ya bekar ya özgür ya pis işler 😤

Ay aklıma geldi ya benim kaldığım yerin müdürü de bir erkek arkadaşım geldi diye "o kim, ne var aranda, niye geliyor" demişti. Daha da eve arkadaş çağıramadım laf yememek adına.
Sonra ben memleketteyken bana ulaşamayan bir arkadaşımı erkek sandı beni arayıp nasıl saydırıyor senin hayatında birileri vardı zaten (yoktu?) bu da onlardan biridir diye.
Neyse ben bıraktım kaçıyorum

Eklentiler

• D774361B-69F4-44E0-A5FA-04FADE0113E2.jpeg
    D774361B-69F4-44E0-A5FA-04FADE0113E2.jpeg
    114,7 KB · Görüntüleme: 58
3 yıldır birlikte olduğun kişi evli ve avukat olan mi gerçi avukata daha geçen hafta aşık olmuşsun karısıni ablası sandığın

Köyden de daha yeni gelmişin

3 yıldır birlikte yaşıyorsun üst katdaki kızı kiniyorsun sesler geliyor fuhuş yapılıyormuş diye
Polise şikayet ediyorsun vb...

Innadirici olmayan ortalığı karıştıran konular
Şimdide kil tüy konusu var

O kız yalan yada gerçek burda bir dünya insan bir şeyler yazdı yazıp konu açıp dışardan okuyunca keyifl mi alıyorsun
Ayıp ya eğer doğruysa ki sanmam
O kıza millet neler dedi Neler
Sözüm ona onu kınıyor kötüluyorsun
Ama sen dön kendine bak bence

adam 18 yaş altı kızına zorla fuhuş vs yaptırmıyorsa , kumarhane işletmiyorsa yukarda polis hiçbir şey yapmaz.

Sizde takmayın. Size zararı yoksa kapayın kulaklarınızı oturun. Zaten sizde emin değilsiniz ne yaptıklarından.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X