Üst komşudan gelen gürültüler(sizce haksız mıyız ?)

Beklenenmucizemgeldi

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2020
1.510
1.751
Sizinkiler evde bisiklete biniyorlarmış bizim üst kattakiler akülü arabaya binip o arabayı duvarlara vuruyorlardı
Salıncak kurmuslar tepeme gayir guyur bide ses çıkartıyo alt komşuya bile gitmiş ses kadın yağ çıkartmış yukarı bacım geliyo bak sesi yağla bunu devamlı diye ama yine aynı yine aynı akülü araba ve bisiklet dönemini atlattık çok şükür salıncaktan sonra ne gorcez bakalım

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-10-2021

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 143 gün kaldı.

Önümüzdeki üç gün içinde bebeğinizin başında ince telli saçlar şekillenmeye başlayacaktır. Bu saçlar bebeğinizin kalıcı saçlarıdır, lanugo (geçici tüyler) değil. Bu kalıcı saçlar bebeğinizin doğumundan sonra, iki hafta içinde yavaş yavaş dökülerek daha kalın saçlarla değişecektir. Bebeğiniz artık nesneleri kavrayabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Aydeniz90

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2015
133
120
Ben evi satıp kurtulmak istiyorum artık.Dayanamiyorum üsttekilerin yapmadığı kalmadı.Güŕültü mü deyim kadının evdeki herşeyi üstümden çırpması mı deyim bi donu kaliyo onuda çıkarıp çırpacak yakında.Arada bide güm güm ayağını yere vuruyor.Ben burdayım diyor herhalde.Çıldirmadan bi taşındaydım.ilac kullanmaya başladım ben 1 yıldır.Düşünün artık.

umuthepvardirr

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2021
494
315
28
Ben evi satıp kurtulmak istiyorum artık.Dayanamiyorum üsttekilerin yapmadığı kalmadı.Güŕültü mü deyim kadının evdeki herşeyi üstümden çırpması mı deyim bi donu kaliyo onuda çıkarıp çırpacak yakında.Arada bide güm güm ayağını yere vuruyor.Ben burdayım diyor herhalde.Çıldirmadan bi taşındaydım.ilac kullanmaya başladım ben 1 yıldır.Düşünün artık.
ben de delirmek üzereyim :KK43:

Beratenes

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2018
250
262
33
Yada polis tanıdığınız varsa yollayın kapısına böyle yapan arkadaşlarımda olmuştu.abla ben misafirliğe geldim ama sizden oturup konuşamıyoruz illa kapınıza ekip mi yollayayım demiş ondan sonra ses soluk kesilmiş 😬

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 588 gün geçti.

umuthepvardirr

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2021
494
315
28
Yada polis tanıdığınız varsa yollayın kapısına böyle yapan arkadaşlarımda olmuştu.abla ben misafirliğe geldim ama sizden oturup konuşamıyoruz illa kapınıza ekip mi yollayayım demiş ondan sonra ses soluk kesilmiş 😬
gece 3te uyudum 8de uyandım onlar yüzünden. Polis yollayacağım delirmek üzereyim

Beratenes

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2018
250
262
33
Benimde başıma geldi eşim gitti utansın diye çocuklarını yetiştirememişsin onu anladım annem yaşındasın bari yaşından utan demişti birdaha öyle çok abartı ses olmamıştı.ama bıktırıp taşınmıştık ne kadar ahhh almışlarla bizden sonraki taşınan polisti 🤣

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 588 gün geçti.

Birpapatyagolgesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2017
1.568
1.758
Sizin apartmanda iyi sitcom cikar. Kizsam kizamadim adam komigime gitti. Kararli durun diye size kizamadim siz aranizda anlasamamissiniz. Hepiniz bisindiyor. Cok tatlisiniz 😄😄

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 746 gün geçti.