üst komşum yüzsüz ve arsız..

Brunella

Popüler Üye
Pro Üye
23 Mart 2014
6.479
12.418
merhaba, bu siteye yaklaşık 1 hafta önce üye oldum. aslında üye olma sebebim bu konuydu ama kafamdan hep silmeye öyle değildir diye kendimi avutmaya çalışarak geçti zamanım.. . eşimle ikimizinde 2. evlilikleri ilklerden çocuklarımız yok, 3 yıllık evliyiz çok şükür mutluyuz. benim oturduğum yerde mecburen ikamet ediyorum, apartman sakinlei hepimiz iyiyiz, ufak dedikodu ortamları olsada takmam kimsenin etlisine sütlüsüne girmem işime bakarım genelde neşeli insanımdır. ama üst kat komşumun ilk aylardan itibaren benimle yıldızı barışmadı, sebebi ise tepemden halı, sofra üstü masa örtüsü, minder vs.. çırpmasına müsade etmediğim için.. ben yapmaması konusunda uyarmama rağmen 3 senedir yapıyor bunu. en son tartışmıştık bu yüzden, hatta millete ben yukarı çöp atıyormuşum diye olayı anlatmış ki kimse tabiki bunu takmamış.bu olaylarda tüm komşular o kadını uyardığı halde o inadına yaptı.. eşiyle eşim defalarca konuştu ben geçen aya kadar 3 aylık hamileydim. bebeğin gelişimi güzeldi. ama üst komşu habire silkelendiğinden ben biraz kızıp strelendiğim oluyordu hatta bi gün aradım kendini ne olur yapma bak ekmek kırıntısı dökülüyo dedim ben yapmıyorum diyor,ki üzerimde başka daire yok! bi akşam üstü balkondan bişeyler almak için çıktım alaca karanlık ve ben görmeden yedikleri kıymalı pide kırıntılarını atmış bende görmedim üzerine bastım.. o kurumuş pide çıt edince benim korkumdan sanki içimden bişeyler boşaldı.. o gün cumaydı, o gece midem çok bulandı, tansiyonum fırladı, pazartesi kontrolüm vardı, dr bebeğin kalbi durmuş dedi. ertesi gün bebek alındı. yarın tam 1 ay olacak.. dün bebeğin genetik raporu geldi. kromozom yada herhangibi pıhlılaşma falan yokmuş. dr stres kaynaklı olabilir dedi. 1 aydır içim acıyordu ama dün dahada acıdı. belki olacağı vardı oldu, herşey Allahtan o ol deyince olur, ama sebep olmak kötüdür.. ben ısrarla kendini suçlar konuşmadım düşünmemeye çalıştım. Rabbime havale ettim..buradan gitmek istiyorum..

insanbuL

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2013
10.331
6.798
Allah sabrını versin öncelikle inşallah tekrar olur bebeğiniz.

böyle komşulara oldum olası illet olurum. benimde çok başıma geldi.
inanın ne derseniz deyin böyleleriyle baş edemezsiniz. güzel konuşursunuz rica edersiniz anlamaz,
sertlenirsiniz olmaz, en son kavga edersiniz daha da azar.
yapacağınız bişey yok, ben çok uğraş verdim ama başaramadım şahsen.

eşleri karıştırmayın iş başka yerlere gider mazallah

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 95 gün geçti.

sudecet

Ciaaa sana:)
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2014
6.327
3.161
merhaba, bu siteye yaklaşık 1 hafta önce üye oldum. aslında üye olma sebebim bu konuydu ama kafamdan hep silmeye öyle değildir diye kendimi avutmaya çalışarak geçti zamanım.. . eşimle ikimizinde 2. evlilikleri ilklerden çocuklarımız yok, 3 yıllık evliyiz çok şükür mutluyuz. benim oturduğum yerde mecburen ikamet ediyorum, apartman sakinlei hepimiz iyiyiz, ufak dedikodu ortamları olsada takmam kimsenin etlisine sütlüsüne girmem işime bakarım genelde neşeli insanımdır. ama üst kat komşumun ilk aylardan itibaren benimle yıldızı barışmadı, sebebi ise tepemden halı, sofra üstü masa örtüsü, minder vs.. çırpmasına müsade etmediğim için.. ben yapmaması konusunda uyarmama rağmen 3 senedir yapıyor bunu. en son tartışmıştık bu yüzden, hatta millete ben yukarı çöp atıyormuşum diye olayı anlatmış ki kimse tabiki bunu takmamış.bu olaylarda tüm komşular o kadını uyardığı halde o inadına yaptı.. eşiyle eşim defalarca konuştu ben geçen aya kadar 3 aylık hamileydim. bebeğin gelişimi güzeldi. ama üst komşu habire silkelendiğinden ben biraz kızıp strelendiğim oluyordu hatta bi gün aradım kendini ne olur yapma bak ekmek kırıntısı dökülüyo dedim ben yapmıyorum diyor,ki üzerimde başka daire yok! bi akşam üstü balkondan bişeyler almak için çıktım alaca karanlık ve ben görmeden yedikleri kıymalı pide kırıntılarını atmış bende görmedim üzerine bastım.. o kurumuş pide çıt edince benim korkumdan sanki içimden bişeyler boşaldı.. o gün cumaydı, o gece midem çok bulandı, tansiyonum fırladı, pazartesi kontrolüm vardı, dr bebeğin kalbi durmuş dedi. ertesi gün bebek alındı. yarın tam 1 ay olacak.. dün bebeğin genetik raporu geldi. kromozom yada herhangibi pıhlılaşma falan yokmuş. dr stres kaynaklı olabilir dedi. 1 aydır içim acıyordu ama dün dahada acıdı. belki olacağı vardı oldu, herşey Allahtan o ol deyince olur, ama sebep olmak kötüdür.. ben ısrarla kendini suçlar konuşmadım düşünmemeye çalıştım. Rabbime havale ettim..buradan gitmek istiyorum..

Canim okurken cok üzüldüm RAbbim baska dert vermesin kac yildir birde aynısını yapiyor anlasilan laftanda anlamiyor yasadigin seylerde kolay deil umarim.en yakin zamanda yeniden anneligi taadarsin umarim ALLAH bir daha yuzunu.güldürsun..peki o evden tasinma imkanınız yok mu tatlim:KK43:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2360 gün geçti.

cydkns

kuzularimmmm
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2012
2.840
196
Hemen. Tasinin ordan. Bi haftada yerlesirsiniz yeni eve. Boyle manyaklarla ugrasmayin hic

Brunella

Popüler Üye
Pro Üye
23 Mart 2014
6.479
12.418
Canim okurken cok üzüldüm RAbbim baska dert vermesin kac yildir birde aynısını yapiyor anlasilan laftanda anlamiyor yasadigin seylerde kolay deil umarim.en yakin zamanda yeniden anneligi taadarsin umarim ALLAH bir daha yuzunu.güldürsun..peki o evden tasinma imkanınız yok mu tatlim:KK43:

işin aslı şu günlerde yok, çünkü bebek olayı yüzünden özellikle madden çok sarsıldık.. ama biraz toparlayınca inşallah..

Brunella

Popüler Üye
Pro Üye
23 Mart 2014
6.479
12.418
Allah sabrını versin öncelikle inşallah tekrar olur bebeğiniz.

böyle komşulara oldum olası illet olurum. benimde çok başıma geldi.
inanın ne derseniz deyin böyleleriyle baş edemezsiniz. güzel konuşursunuz rica edersiniz anlamaz,
sertlenirsiniz olmaz, en son kavga edersiniz daha da azar.
yapacağınız bişey yok, ben çok uğraş verdim ama başaramadım şahsen.

eşleri karıştırmayın iş başka yerlere gider mazallah
eşimi hiç karıştırmadım hamilelik esnasında, ama öncesinde eşimle eşi aynı ortamda çalıştıkları için kırmadan önceden konuştular.. kısacası eşini takmayan benimi takar..

Samsonn

Guru
Pro Üye
25 Mart 2012
17.867
42.098

Canım öyle sebep sonuçlara bağlayıp iyice kendi yıpratma, psikolojin temelli bozular. İnşallah en doğru zamanda Yaradan yuvanızı bir bebekle şenlendirsin.

zeytinagaci

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2013
15.820
18.323
Çıkmayın bence balkona görüp de sinir olmayın.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Brunella

Popüler Üye
Pro Üye
23 Mart 2014
6.479
12.418
Çıkmayın bence balkona görüp de sinir olmayın.

çıkmıyorum işim olmadıkça.. o kadarki aslında apartmanımız eğlencelidir ama ben sırf onun suratını görmek istemiyorum.. zaten benim bu olay yüzünden komşularda ona tepkili ama benim içimden onlarlada görüşmek gelmiyor..

esintii95

Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2014
75
8

okurken içim cız etti çok üzüldüm ne arsız insanlar var :KK50:
umarım bi daha böyle bir olay yaşanmaz ne düşünüyorsunuz bilmiyorum ama yerinizde olsam kesinlikle o evden taşınırdım :KK34:
böyle insanlarla uğraşılmaz, kısır döngü gibi hep aynı şey devam eder .. biz kadınlar zor da olsa yutabiliyoruz ama eşiniz bi süre sonra patlayabilir :18:
taşının derim :KK34:

lili88

Alpimmmm canım oğlum
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2013
2.660
1.177
o karının bi saçını başını yolacan bak bakalım çıtını çıkarıyor mu ??
böyleşey var mı ya üstümdeki de tam yatak odamın üzerinden sofra çırpıyordu camımdan içeri ekmek kırığı giriyordu neyse sesimi çıkarmadım hergün siliyordum en son koşu aleti kullandılar sanki at koşuyor tepemde . cıngarı çıkardım. sonra defolup gitti terbiyesizler..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 656 gün geçti.

Brunella

Popüler Üye
Pro Üye
23 Mart 2014
6.479
12.418
o karının bi saçını başını yolacan bak bakalım çıtını çıkarıyor mu ??
böyleşey var mı ya üstümdeki de tam yatak odamın üzerinden sofra çırpıyordu camımdan içeri ekmek kırığı giriyordu neyse sesimi çıkarmadım hergün siliyordum en son koşu aleti kullandılar sanki at koşuyor tepemde . cıngarı çıkardım. sonra defolup gitti terbiyesizler..

Onlar yüzsüz.. cıngarın alası çıktı.. kadın umuruna sallamıyor.. kul hakkı diye bişey var, inanın aslında 1 dakka durmak istemiyorum ama yakında inşallah gideriz.. şuan mümkün gözükmüyor..

lili88

Alpimmmm canım oğlum
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2013
2.660
1.177
Onlar yüzsüz.. cıngarın alası çıktı.. kadın umuruna sallamıyor.. kul hakkı diye bişey var, inanın aslında 1 dakka durmak istemiyorum ama yakında inşallah gideriz.. şuan mümkün gözükmüyor..

polise şikayet et bence elleme karakolluk olsun yüzsüz kadın. ekmek ya bu nimettir hiç öyle çırpılır mı . cahille uğraşmak çok zor Allah kolaylık versin..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 656 gün geçti.