üst komşum yüzsüz ve arsız..

Brunella

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2014
6.458
12.327
merhaba, bu siteye yaklaşık 1 hafta önce üye oldum. aslında üye olma sebebim bu konuydu ama kafamdan hep silmeye öyle değildir diye kendimi avutmaya çalışarak geçti zamanım.. . eşimle ikimizinde 2. evlilikleri ilklerden çocuklarımız yok, 3 yıllık evliyiz çok şükür mutluyuz. benim oturduğum yerde mecburen ikamet ediyorum, apartman sakinlei hepimiz iyiyiz, ufak dedikodu ortamları olsada takmam kimsenin etlisine sütlüsüne girmem işime bakarım genelde neşeli insanımdır. ama üst kat komşumun ilk aylardan itibaren benimle yıldızı barışmadı, sebebi ise tepemden halı, sofra üstü masa örtüsü, minder vs.. çırpmasına müsade etmediğim için.. ben yapmaması konusunda uyarmama rağmen 3 senedir yapıyor bunu. en son tartışmıştık bu yüzden, hatta millete ben yukarı çöp atıyormuşum diye olayı anlatmış ki kimse tabiki bunu takmamış.bu olaylarda tüm komşular o kadını uyardığı halde o inadına yaptı.. eşiyle eşim defalarca konuştu ben geçen aya kadar 3 aylık hamileydim. bebeğin gelişimi güzeldi. ama üst komşu habire silkelendiğinden ben biraz kızıp strelendiğim oluyordu hatta bi gün aradım kendini ne olur yapma bak ekmek kırıntısı dökülüyo dedim ben yapmıyorum diyor,ki üzerimde başka daire yok! bi akşam üstü balkondan bişeyler almak için çıktım alaca karanlık ve ben görmeden yedikleri kıymalı pide kırıntılarını atmış bende görmedim üzerine bastım.. o kurumuş pide çıt edince benim korkumdan sanki içimden bişeyler boşaldı.. o gün cumaydı, o gece midem çok bulandı, tansiyonum fırladı, pazartesi kontrolüm vardı, dr bebeğin kalbi durmuş dedi. ertesi gün bebek alındı. yarın tam 1 ay olacak.. dün bebeğin genetik raporu geldi. kromozom yada herhangibi pıhlılaşma falan yokmuş. dr stres kaynaklı olabilir dedi. 1 aydır içim acıyordu ama dün dahada acıdı. belki olacağı vardı oldu, herşey Allahtan o ol deyince olur, ama sebep olmak kötüdür.. ben ısrarla kendini suçlar konuşmadım düşünmemeye çalıştım. Rabbime havale ettim..buradan gitmek istiyorum..

Allah sabrını versin öncelikle inşallah tekrar olur bebeğiniz.

böyle komşulara oldum olası illet olurum. benimde çok başıma geldi.
inanın ne derseniz deyin böyleleriyle baş edemezsiniz. güzel konuşursunuz rica edersiniz anlamaz,
sertlenirsiniz olmaz, en son kavga edersiniz daha da azar.
yapacağınız bişey yok, ben çok uğraş verdim ama başaramadım şahsen.

eşleri karıştırmayın iş başka yerlere gider mazallah

merhaba, bu siteye yaklaşık 1 hafta önce üye oldum. aslında üye olma sebebim bu konuydu ama kafamdan hep silmeye öyle değildir diye kendimi avutmaya çalışarak geçti zamanım.. . eşimle ikimizinde 2. evlilikleri ilklerden çocuklarımız yok, 3 yıllık evliyiz çok şükür mutluyuz. benim oturduğum yerde mecburen ikamet ediyorum, apartman sakinlei hepimiz iyiyiz, ufak dedikodu ortamları olsada takmam kimsenin etlisine sütlüsüne girmem işime bakarım genelde neşeli insanımdır. ama üst kat komşumun ilk aylardan itibaren benimle yıldızı barışmadı, sebebi ise tepemden halı, sofra üstü masa örtüsü, minder vs.. çırpmasına müsade etmediğim için.. ben yapmaması konusunda uyarmama rağmen 3 senedir yapıyor bunu. en son tartışmıştık bu yüzden, hatta millete ben yukarı çöp atıyormuşum diye olayı anlatmış ki kimse tabiki bunu takmamış.bu olaylarda tüm komşular o kadını uyardığı halde o inadına yaptı.. eşiyle eşim defalarca konuştu ben geçen aya kadar 3 aylık hamileydim. bebeğin gelişimi güzeldi. ama üst komşu habire silkelendiğinden ben biraz kızıp strelendiğim oluyordu hatta bi gün aradım kendini ne olur yapma bak ekmek kırıntısı dökülüyo dedim ben yapmıyorum diyor,ki üzerimde başka daire yok! bi akşam üstü balkondan bişeyler almak için çıktım alaca karanlık ve ben görmeden yedikleri kıymalı pide kırıntılarını atmış bende görmedim üzerine bastım.. o kurumuş pide çıt edince benim korkumdan sanki içimden bişeyler boşaldı.. o gün cumaydı, o gece midem çok bulandı, tansiyonum fırladı, pazartesi kontrolüm vardı, dr bebeğin kalbi durmuş dedi. ertesi gün bebek alındı. yarın tam 1 ay olacak.. dün bebeğin genetik raporu geldi. kromozom yada herhangibi pıhlılaşma falan yokmuş. dr stres kaynaklı olabilir dedi. 1 aydır içim acıyordu ama dün dahada acıdı. belki olacağı vardı oldu, herşey Allahtan o ol deyince olur, ama sebep olmak kötüdür.. ben ısrarla kendini suçlar konuşmadım düşünmemeye çalıştım. Rabbime havale ettim..buradan gitmek istiyorum..

Canim okurken cok üzüldüm RAbbim baska dert vermesin kac yildir birde aynısını yapiyor anlasilan laftanda anlamiyor yasadigin seylerde kolay deil umarim.en yakin zamanda yeniden anneligi taadarsin umarim ALLAH bir daha yuzunu.güldürsun..peki o evden tasinma imkanınız yok mu tatlim:KK43:

Hemen. Tasinin ordan. Bi haftada yerlesirsiniz yeni eve. Boyle manyaklarla ugrasmayin hic

Canim okurken cok üzüldüm RAbbim baska dert vermesin kac yildir birde aynısını yapiyor anlasilan laftanda anlamiyor yasadigin seylerde kolay deil umarim.en yakin zamanda yeniden anneligi taadarsin umarim ALLAH bir daha yuzunu.güldürsun..peki o evden tasinma imkanınız yok mu tatlim:KK43:

işin aslı şu günlerde yok, çünkü bebek olayı yüzünden özellikle madden çok sarsıldık.. ama biraz toparlayınca inşallah..

Allah sabrını versin öncelikle inşallah tekrar olur bebeğiniz.

böyle komşulara oldum olası illet olurum. benimde çok başıma geldi.
inanın ne derseniz deyin böyleleriyle baş edemezsiniz. güzel konuşursunuz rica edersiniz anlamaz,
sertlenirsiniz olmaz, en son kavga edersiniz daha da azar.
yapacağınız bişey yok, ben çok uğraş verdim ama başaramadım şahsen.

eşleri karıştırmayın iş başka yerlere gider mazallah
eşimi hiç karıştırmadım hamilelik esnasında, ama öncesinde eşimle eşi aynı ortamda çalıştıkları için kırmadan önceden konuştular.. kısacası eşini takmayan benimi takar..

Canım öyle sebep sonuçlara bağlayıp iyice kendi yıpratma, psikolojin temelli bozular. İnşallah en doğru zamanda Yaradan yuvanızı bir bebekle şenlendirsin.

Çıkmayın bence balkona görüp de sinir olmayın.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Çıkmayın bence balkona görüp de sinir olmayın.

çıkmıyorum işim olmadıkça.. o kadarki aslında apartmanımız eğlencelidir ama ben sırf onun suratını görmek istemiyorum.. zaten benim bu olay yüzünden komşularda ona tepkili ama benim içimden onlarlada görüşmek gelmiyor..

okurken içim cız etti çok üzüldüm ne arsız insanlar var :KK50:
umarım bi daha böyle bir olay yaşanmaz ne düşünüyorsunuz bilmiyorum ama yerinizde olsam kesinlikle o evden taşınırdım :KK34:
böyle insanlarla uğraşılmaz, kısır döngü gibi hep aynı şey devam eder .. biz kadınlar zor da olsa yutabiliyoruz ama eşiniz bi süre sonra patlayabilir :18:
taşının derim :KK34:

o karının bi saçını başını yolacan bak bakalım çıtını çıkarıyor mu ??
böyleşey var mı ya üstümdeki de tam yatak odamın üzerinden sofra çırpıyordu camımdan içeri ekmek kırığı giriyordu neyse sesimi çıkarmadım hergün siliyordum en son koşu aleti kullandılar sanki at koşuyor tepemde . cıngarı çıkardım. sonra defolup gitti terbiyesizler..

o karının bi saçını başını yolacan bak bakalım çıtını çıkarıyor mu ??
böyleşey var mı ya üstümdeki de tam yatak odamın üzerinden sofra çırpıyordu camımdan içeri ekmek kırığı giriyordu neyse sesimi çıkarmadım hergün siliyordum en son koşu aleti kullandılar sanki at koşuyor tepemde . cıngarı çıkardım. sonra defolup gitti terbiyesizler..

Onlar yüzsüz.. cıngarın alası çıktı.. kadın umuruna sallamıyor.. kul hakkı diye bişey var, inanın aslında 1 dakka durmak istemiyorum ama yakında inşallah gideriz.. şuan mümkün gözükmüyor..

Onlar yüzsüz.. cıngarın alası çıktı.. kadın umuruna sallamıyor.. kul hakkı diye bişey var, inanın aslında 1 dakka durmak istemiyorum ama yakında inşallah gideriz.. şuan mümkün gözükmüyor..

polise şikayet et bence elleme karakolluk olsun yüzsüz kadın. ekmek ya bu nimettir hiç öyle çırpılır mı . cahille uğraşmak çok zor Allah kolaylık versin..

ne insanlar var beee :KK53::KK52:
şikayetçi olun laftan anlamıyorsa :KK19::KK19:

polise şikayet et bence elleme karakolluk olsun yüzsüz kadın. ekmek ya bu nimettir hiç öyle çırpılır mı . cahille uğraşmak çok zor Allah kolaylık versin..

polis mevzusunu avukat bi arkadaşımla görüştüm.. ağır bi cezası yok. bizler yapsak rezil olmaktan utanırız. onlarda o korkuda yok.. kızdığımda seni polise şikayet edicem dedğimde istediğin yere et dedi.. biliyor bişey olmayacağını.. polise gitsem bile direk malıma yada canıma kastetmediği için sonuç alamam. benim yaşadığım olayı polis ne yapabilirki..olay mahkemeye bile intikal etse yıllar sürer. o zamanada ben taşınırım.. kötü komşu ev sahibi eder derler bende inşallah bi kaç aya giderim.. derdimi paylaştığınız ilgilendiğiniz için teşekkür ederim..

ben bu olayla ilgili beklerdimki birdaha yapmamasını.. benden helallik istemesini.. eşi eşime yakın zamanda taşınacağını söylemiş.. umarım biz gitmeden onlar gitsin.. hergün diğer komşularım arar sorar gelmek için yada beni çağırırlar. ama içim almıyor insan içine çıkmayı.. konuya duyarlı davranan arkadaşlarıma teşekkür ederim.. kimseye kolay kolay ah etmem ama maalesef bu konuya ettim.. uzun uzun yazıp sıktım..

tamam can sıkıcı bı durum ama bu kadarda abartılcak bıse yok..

sen tum sıkıntılarını bıraktın ve ust kat komsunun balkonuna bıseyler sırkelemesını mı dert ettın kendıne..bırak allah askına..

bebegının sağlığından daha mı onemlı o kırıntılar

Çok geçmiş olsun öncelikle, Rabbim sağlıkla yeni bir gebelik nasip etsin sana
Ancak komşunu bu kadar takma kafana, benimde üzerimdeki öyle
Saç,sakal,kırıntı,tırnak ne varsa silkeliyor
Konuşuyorsun olmuyor, sövüyorsun olmuyor yüzsüzlük diz boyu
Balkona hiç bir şey koymuyorum hafta sonları bir kova su döküp yıkıyorum Allah'a havale diyorum
Zor bir dönem geçirmişsin, insan hassas olduğu zaman daha çok takılıyor aklına ama işte bazı şeyler ahiret yatırımı diyip geçeceksin

Son düzenleme:
X