Gebeliğe Hazırlık Üstüne görme bi bskarmisiniz ❤

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Duygu98

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2022
2
1
25
Merhaba Adetten 1 gün önce pembe lekelenme gördüm iccamasirina veya oede gelmiyor sadece peceteye bildiğiniz pembe sonraki gün kahverengi 3 4damla pedde gördüm ve ayni gün kanama var ama cansız acik kirmizi pedde sabahtan bu saate kadar 1 ped dolmadı lavaboda ama kirmizi parcali kan 1 kere geldi hala peceteye sildiğimde kırmızı degilde kahverengi pembe turuncu karışımı hibi bi renk var tam boyle kırmızı gelmiyor herzaman kirmizi koyu gelirdi uatune görme gibi birseymi yoksa adet mi buu üstüne görmede hic parca goren varmı?? clife kullaniyorum çünkü adetliyken baslamam gerekiyor oldummu adet ki ilk defa acik renk gelince şaşırdım yorumlarınızı bekliyorum elinize emeğinize saglik şimdiden rabbim kimsenn kucagini bos birakmasin

Üstüne görme yaşamadım ama bana regl baslangici gibi geldi. Test varsa elinizde yapsaydınz?

Merhaba arkadaşlar.
Oncelikle bir bebegi olmasini isteyen herkese, rabbim bu duyguyu yasatsin insallah. Bebegi olanlari da rabbim korusun. Yardiminiza deneyiminize ihtiyacim var.
Ovulasyon takibi yapıyorum. 27 nisanda yumurtladim, pik gördüm. 28-29-30 nisan normal gecti. 1 mayısta akşama doğru kahverengi leke geldi. Peçete ile silince geldi. 2-3-4 mayistada devam etti. 5 mayista hic gelmedi, kahverengi leke durdu. Sadece kahverengi ve peçete ile silince geliyordu. 27 nisanda yumurtladigim için 27 nisana +14 gün eklersek 11 mayısta regl olmam lazim. Bu yaşadığım yerleşme kanaması olabilir mi? Deneyimlerinizi paylaşırsanız cok memnun olurum. :)

Merhaba arkadaşlar.
Oncelikle bir bebegi olmasini isteyen herkese, rabbim bu duyguyu yasatsin insallah. Bebegi olanlari da rabbim korusun. Yardiminiza deneyiminize ihtiyacim var.
Ovulasyon takibi yapıyorum. 27 nisanda yumurtladim, pik gördüm. 28-29-30 nisan normal gecti. 1 mayısta akşama doğru kahverengi leke geldi. Peçete ile silince geldi. 2-3-4 mayistada devam etti. 5 mayista hic gelmedi, kahverengi leke durdu. Sadece kahverengi ve peçete ile silince geliyordu. 27 nisanda yumurtladigim için 27 nisana +14 gün eklersek 11 mayısta regl olmam lazim. Bu yaşadığım yerleşme kanaması olabilir mi? Deneyimlerinizi paylaşırsanız cok memnolurum. :)
Olabilir sanki ya yerleşme kanamasi bu şekilde oluyor haberini bekliyorumm güzel haberini insallah hamilesindir canım🖤

Olabilir sanki ya yerleşme kanamasi bu şekilde oluyor haberini bekliyorumm güzel haberini insallah hamilesindir canım🖤
Canım maalesef yerlesme kanamasi degilmis.Regl kanamasini yerlesme kanamasi sanmisim. Az gelmesinin sebebi, 10 olan troidimi dusurmek icin ilac kullanmistim. Onun etkisi olmus.hayirlisi buymuş demekki. Çok şükür troid hormonum olması gereken seviyeye geldi. :)))

X