Üşüme Meselesi

NeuroCathy

❤.❤ Çoook şükür Allah'ım ❣
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2017
2.819
4.748
Kızlar geçen arkadaşımla kütüphanede sabahlamaya karar verdik epey de çalıştık gece üç gibi ikimiz de uyuklamaya başladık, onun evi yakındı evine geçtik uyunaya..Neyse buraya kadar her şey normal ama..
Bana yatarken sadece incecik battaniyeker olur ya ondan verdi dedim belki yoktur başka bir şeyi çünkü sürekli dedi üşümezsin demi bununla.Bir şey demedim ama gece dondum tek kelimeyle sabah da işte yatağını gördüm bi kalın battaniye üstüne yorgan üstünde de yatak örtüsü oh mis gibi yatmış valla öğrenci evi olduğu için yine neyse dedim belki çok üşüyor kendi filan iyi düşünmeye çalışıyorum.
Bugün de gitcez kütüphaneye eve geçeriz uykumuz gelince diyor çok rahat oldu öyle diyor...Ama ben valla bi daha üşürsem böbreklerime yazık yahu sizce direk demek mi lazım ben o gün üşüdüm diye.Öğrenci evi sıkıntıya da sokmak istemiyorum başka yorganı yoksa bana verirse bu sefer de o üşüyecek ay çok saçma..Aslında içten içe çok da sinir de oldum da neyse...Ne diyorsunuz bakış açılarınızı merak ediyorum bu duruma.

Battaniye yorgan yatak örtüsü ylemi üşüycek bu kere arkadaşın çok bencil ben olsam söylerim usuduysem
Ya normalde de çok iyi bi kız sanıyordum ben onu ondan da şaşırdım bi
Sizce bundan sonra ben de mi tınlamasam bu tarzsak eğer öğreneyim de ona göre davranayım yani
Ben hala iyi niyetli düşünüp emin olamıyorum ama bencilce demi

Bende cok usuyen bır ınsanım
Eger oyleyse sızde kalın aba hırkalarınızdan vardır mutlaka onu alın , ıcınıze polarlar gıyın pufıdık gıbı uyursunuz valla

Bende cok usuyen bır ınsanım
Eger oyleyse sızde kalın aba hırkalarınızdan vardır mutlaka onu alın , ıcınıze polarlar gıyın pufıdık gıbı uyursunuz valla
Teşekkürler
Ama bilemedim pek gidesim yok açıkçası hoşlanmadım yaptığından arkadaşımın bilmiyorum

geceleri evin ne kadar soğuk olduğunu bildiğinden,
kendi üzerini 3 kat örtmüş, yerinizde olsam söylerdim

yazık hasta olmayın bide, öğrencisiniz, ailenizden uzaksınız... bunda kırılacak bişi yok hem
ben o gece çok üşüdüm diyin yani

Kızlar geçen arkadaşımla kütüphanede sabahlamaya karar verdik epey de çalıştık gece üç gibi ikimiz de uyuklamaya başladık, onun evi yakındı evine geçtik uyunaya..Neyse buraya kadar her şey normal ama..
Bana yatarken sadece incecik battaniyeker olur ya ondan verdi dedim belki yoktur başka bir şeyi çünkü sürekli dedi üşümezsin demi bununla.Bir şey demedim ama gece dondum tek kelimeyle sabah da işte yatağını gördüm bi kalın battaniye üstüne yorgan üstünde de yatak örtüsü oh mis gibi yatmış valla öğrenci evi olduğu için yine neyse dedim belki çok üşüyor kendi filan iyi düşünmeye çalışıyorum.
Bugün de gitcez kütüphaneye eve geçeriz uykumuz gelince diyor çok rahat oldu öyle diyor...Ama ben valla bi daha üşürsem böbreklerime yazık yahu sizce direk demek mi lazım ben o gün üşüdüm diye.Öğrenci evi sıkıntıya da sokmak istemiyorum başka yorganı yoksa bana verirse bu sefer de o üşüyecek ay çok saçma..Aslında içten içe çok da sinir de oldum da neyse...Ne diyorsunuz bakış açılarınızı merak ediyorum bu duruma.
Başka yorganı olmayabilir fakat evine misafir geliyorsa ne varsa paylaşması gerekirdi hatta yatağı büyükse aynı yatakta bile yatılabilirdi sırf yorgan için.Kendisi yorgan ve battaniye örtebilir size de yatak örtüsü ve battaniyeyi verebilirdi o zaman kalın olurdu üstünüz eğer yine aynı ince battaniyeyi verirse açık açık söyleyin havalar çok soğuk sabaha kadar dondum diye.

ayıp etmiş arkadaşınız
verdiğin battaniyeyle üşüdüm başka örtünecek bişey yoksa ben hiç gelmeyeyim sana diyin

geceleri evin ne kadar soğuk olduğunu bildiğinden,
kendi üzerini 3 kat örtmüş, yerinizde olsam söylerdim

yazık hasta olmayın bide, öğrencisiniz, ailenizden uzaksınız... bunda kırılacak bişi yok hem
ben o gece çok üşüdüm diyin yani
Söyleyeceğim bugün teklif ettiğinde
Bir daha üşümeye niyetim yok :KK43:

Ya normalde de çok iyi bi kız sanıyordum ben onu ondan da şaşırdım bi
Sizce bundan sonra ben de mi tınlamasam bu tarzsak eğer öğreneyim de ona göre davranayım yani
Ben hala iyi niyetli düşünüp emin olamıyorum ama bencilce demi
Yani arkadaşını tanımıyorum ama bana çok bencilce geldi kış günü sana incecik battaniyeyi verip kendinin kat kat sarılması en azından katın birini sana verebilirdi demi

Keşke gece montunuzu giyip öyle uyusaydınız donmuşsunuzdur eminim öğrenci evinde.Birde sabahlayarak ders çalışmak ennn verimsiz ders çalışma yöntemi.Emin ol aksam erken yatıp gece dört beş gibi kalkıp çalışsan daha verimli olurdu senin açından

ama yorgan üstüne battaniye örtecek kadar soğuksa üşümezsin dimi bunla diye ince bir battaniye vermesi bana öğrenci evi durumundan çok arkadaşının bencilliği gibi geldi..ben olsam gitmem ben eve gideceğim derim sorarsada söylerim Allah korusun üşütüp hasta olacaksın sınavlarında var..insanları bu şekilde tanımış oluyorsun işte

Başka yorganı olmayabilir fakat evine misafir geliyorsa ne varsa paylaşması gerekirdi hatta yatağı büyükse aynı yatakta bile yatılabilirdi sırf yorgan için.Kendisi yorgan ve battaniye örtebilir size de yatak örtüsü ve battaniyeyi verebilirdi o zaman kalın olurdu üstünüz eğer yine aynı ince battaniyeyi verirse açık açık söyleyin havalar çok soğuk sabaha kadar dondum diye.
Ya sabah koltuk örtülerine bile baktım ya bunlardan da verse olurdu dedim içimden
Düşünün artık nasıl dondum gece incecik battaniye yahu üç kat yaptım bacaklarımı çektim kıvrıldım yine bile üşüdüm
Sabah da her yerim tutuldu tabi..

Ya kendi kat kat örtünen insan senin üşüyeceğini nasıl akıl etmez ki?

Yok ya gelmeyeyim ben; battaniyeniz falan da az sanırım çok üşüdüm geçen sefer de çık.

Kendimi koydum arkadaşınızın yerine iki battaniye+yatak örtüsünü size verirdim. Yorganı alırdım kendime. Hiç bişeyim yoksa bile başucunuza bi soba koyardım. Siz hiç kendinize yazık etmeyin. Belli ki önemli bir şeye hazırlanıyorsunuz. Hasta olduğunuz süreci kim geri verecek size.

Ben olsam kalkar montumu giyer şapkamı takar öyle yatardım walla.Bir daha da kalma arkadaşında sana nedenini sorarsa da de ki o gece çok üsüdüm idrar yollarımı üşüttüm sanırım de.Bencil insan kış günü incecik örtü verilir mi hiç.

Ya kendi kat kat örtünen insan senin üşüyeceğini nasıl akıl etmez ki?

Yok ya gelmeyeyim ben; battaniyeniz falan da az sanırım çok üşüdüm geçen sefer de çık.
Tamam aynen öyle dicem ya ben üşüyorum o yüzden gelmeyeyim sen geç eve istersen diyeyim

X