Utanıyorum ve kendimden iğreniyorum...:(.Yardma ihtiyacm var

O da büyük ihtimal bu kız olmaz oglum seni begenmez diyo blki işe motive geliyo
Sen cidden adamın böyle düşündüğünü mü düşündün? :KK70: asdghklladjm ay ben gülerim.
Bak ben sana kaba olacak; ama erkek tabiri ile ne düşündüğünü yazayım, "çakap, geçeyim, belli ki basit biri." Adamın evli olduğunu bile bile ona yürüyorsan adamın başka bir şey düşünme ihtimali yok. :rolleyes:
Ha baktı hoşuna gitti bu kaçamak, senin de m.tresliğe (geçen sefer ban yedim, böyle yazayım.) meyilin var, sana da bir ev açar, hevesini alınca da şutlar. :rapci:

Merhabalar hepnze.
Nerden bşlasam bilemiyorum.Burayı bi arkdşmn tavsiyesi ile yaklaşk beş aydır takip ediyodm ara ara.Korkunç bi derdim var ama ne bi arkdşmn yüzüne bakarak anlatabilirim ne de..nedesi yok..Çareszm.Aklma son çare burası geldi..Nolur bna yardm edin..
İlk ilşkimi 24 yaşmda yaşadm.O zmna kadar sevgililk flan yaşamadm hep temiz bi evlllğim olsn istedm.Bi kişi olsn.Bi kaç kişi ile görşmüştm olmadı.Az önce bahsettgm ilkine kadar.Görüştgm kişi adinin teki imiş.Mükemmel aşık görünümlü bi züppe..Anlamayamadm.O güne kdar korudm dışardan hep kendimi saftım da.Ve bu çocuga baglandm.Aşk degildi.Baglılık bile degil.Bagımlılık..Çnkü çok yalnızdım..Hayatta beni gerçekten seven değer veren kimse yoktu..Annem ilkokul 5e kdar işkence seviyesnde şiddet uygulayan kendinden akrabalarndan konu komşudan kısaca herkes ve herşeyden nefret eden bi kadındı..Babam da onun korkusu ile sinmiş bi zavallı..Okuma vesilesi ile şehir dışına çıktm çıkış o çıkış.Belli bi yaşa kdar hrşey normaldi.23e kdar.23mde etrafmda herkesin bi seveni sevgilisi nişanlsı vs vardı ben aşırı yanlzdm.Üstelk çocukken gördgm şiddetler travma artık garip şeklde vucudmda tezahür etmye başlamştı.Titremeler gece uyanp aglamalar basit şeylere heycanlanıp panik olmam terlemem depresyon kndmden nefret...İki psikiyatriste ardndan iki psikologa gttim takip eden 2 yıl içnde..O adiyle tanştgmda psikologa gidiyodm...Ve işte böyle bi halde iken bi anda hayatma giren ban kendimi o yaşa kdar kmsenin hisettrmedği şeklde hissettren bu adama patolojik şeklde bglandm..Kaybetmemek içn kndmden tavizler verdim..Ve o bni terk etti....Ardından yaşadm 2-4 ay korkunçtu.Aglamadgm gece yoktu..O benm herşeymdi..Beni seven tekti..Ve gitti...Adi diyorm konu uzun oldgu içn bunu açklamiyim.Adi biri bunu bilin yeter.Benden faydalandı çnkü bi ölçüde...Nyse..Gitti..Haytmda mutlu oldgm tek dönem yerini tarifsiz bi acıya bıraktı.Öyle bi acı diildi ama ölümdü resmen.Kimseye assla aşık olamicam sevemicem sanmştm..6ay snra acı büyük ölçüde azaldı ama yine patolojikti sürekli onu stalk luyodm sabah nefret edip küfrederken akşam vtsap durumuna bakarken buluyodm..Beni terketme nedenini de bilin..Dedm ya.Bnden bi ölçüde faydalndı ama ben bunu vicdanıma sgdıramıyodm ve artk olmaz ben inançlı biriym dedim..ve bitirdi.

.Nyse. 8 9 ay derken bu süreçte iş ararken bi üst seviye sınavlara hazrlanıyodm.Bu süre içnde bu sınava hazrlannların takıldıgı bi site vardı.Orda biraz aktiftim.Normalde neşeli eğlenceli sempatik biraz da geveze biriymdir bunu biraz da siteye yansıtıyodm..Vee ordan biri peşime takıldı..Ama cidden takıldı..Güya arkdşça sölüyo beni çok seviyo içi acayip ısınmş yok şöle böle..Vtsaptan konuşuyodk..fotomu flan da görünce beğenmiş..ama bana hergün öyyle iltifatlar ediyo öyle güzell şeyler söylüyo ki..ve bn de aynı sempatiklkle devam ediyorm ve o bna böyle şyler dedikçe şirinleşiyorm..Snra bi gün konşrken dertleştk flan ona bu yaşadklarmı anlattm.O da kötü şeyler yaşamş karşlklı agladk.Ve o fırsatta bna sarıldı sanal tabi.Snrasnda bi ilşkiye bşladk..Ama 1 ay flan nası mutluym uçuyorm yaşadgm duyguyu tarif edemem.Bna resssmen aşık öyle seviyo öyle sahipleniyo ki
.Ne hissettgmi anlatmam mümkün degil..Bazı nedenlerden 2ay içnde görüşcektk.ikmz de heycandan ölüyorz o günn hayalyle..çok konşuyodk.Biliyodm ki o da samimi o anlarda benm gibi..Bu arada farkettm ki önceki adiyi resmen unutmuşum nokta bile kalmamş..Buna sevdndm.Ve bu kez grçekçi bkmya çalştm bu ilşki online dı görşmgmzde birbrmzden hoşlanmyabilrdk flan.Buna ragmen bu ilşkiye bi şans vrmek istedim..Ve 1 ayı geçti..gün geçtikçe bu çocugun bna ilgisi azalmya bşladı.ha bu arada tedavilerm bitti psikolog flan,kendimi oldkça iyi hissediyorm başımın çaresini bakıyo ayaklarmn üstnde duruyodm bu çockla tanışmadan.Nyse ilgi azaldı bn mi onu sevgiye ilgiye bogdum bilmiyorm ama eski sözler yok iltifatlar ben deli gibi sevmeler hycanlar bna ölmeler bitmeler..Bnde bşladı terkedlme korkusu..Bi kaç kez konusunu açtm..sen bni sevmiyosun sıkıldn flan die.görev gibi konuşuyosn bnle diom.aslnda cidden itinalı yşadklarmla ilgileniyo önceki öküz gibi degil hassasiyetlrme saygılı kndisi de saygılı.zaten tatlı iyi biri..birlkte çalşıyorz flan..Ama bnde o ilk gnlerdeki his kalmadı..Terkedilmş gibi hissediyorum.ve içmde bişey şundan emin yada böyle inanıyorm artk :bşta bu olcak böyle uçurcak çogu seviyo gibi.senden hevesini alan gitcek...Resmen inancım bu oldu.oysaki sitede herkesin merak ettgi biri imişm.onn içnde öle.tanyınca gizemi gitti bitti konuştkça büyüsü kayboldu..ee ben nolcam burda..artk kimm ben içi boş bi kaç kelime ediyo hpsi bu..onu görmedm bile ama aynı ölçüde samimiydk bunu anlıyodum bglanmştm.ve hal böyle olnca bi kez dha dünyaya güvenm kayboldu.yine de ona bi söz vermiç oldgm içn en azndan ilk görşmye kdat devam ediyorm üstelk bn de onu bgnmştm flan.şimdi bnde de hycan yok..Gelelim utandgm ve kendmden iğrendiğim kısma :/ :/ :/.
1 hfta önce yeni bi işe bşladm.Tabi ilk terkedlşten snra kendimi sevmeyi tanımayı öğrenmye çabaladm ve kadın olarak da kndmi ilk kez keşfetmeye bşladm.Meğer dışardan hem sempatik hem çekici hm de güzel bi kızmşm.ama böyle yazınca öyle ahım şahım bişe hayal etmeyin.ben sadece güzellgmi biraz keşfettm makyaj flan ypmya kndme çok dikkat etmye bşladm.İşyeri sahibi iki bey.Biri bnden 10 yaştan fzla büyük sanrm biri 1 yaş.Nyse iş görşmesnde anladm ikisi de bnden etkilendi ama o anlamda degil.Güleryüzlü olmam akıllılıgm atılgan olmam flan..İşi söylemicem ama şunu bilin toplumda en üst düzey mesleklerden birine sahibim.Nyse işe girdm bşladm.İş görşmesi yaptgm gün bile beni akşama kdar bırakmadılar.İki de bayan var acayip samimi ortam.Şuan 6 günü doldurdm..Ve sorun:Bnden bi yaş büyük olan çocuk dicem çocuk dersniz görsenz ve benimle acayip ilgilendi ve evliymiş oysaki...
Off.Nrden anlatiyim bilmiyorm.Bi hfta boyunca çalştk ve karşlklı bi etkileşm oldu.O ilgilendkçe ben ilgisini çekcek davranşlar ypmya devam ettm hani görünmez bişey olur ya bilirsiniz iki kişi arasnda.O da samimi ve dogal bi insan.çalşma süresnce baya ileştmmz oldu ama sanrm davranşlarımz dha çok iki insanm flört etmesi gibiydi.İşin 3.günü hayat iş dertler derken hayatta en büyük pişmanlgnn yanlş bi evllk oldgnu söledi.şoka girdm.eşi ile 2 yıldr aynı evde tek kelime konşmuyolarmş aile zoru ile evlenmş dogulu biri.bi de 3.5 yaşnda kızı var...........İnanabiliyo musnz?Önceki 3 gün kndme sürekli Mehmeti(siteden tanştgm)hatrlattm.eve geliyorm.sen napıyosn biri ile görüşüyosn diyorm bu adam resmen cilve yapıyosun diyorm..kndme aşırı kızıyorm mehmete bglanmaya çalışıyorum mhmet bey de ilgiyi kesmiş dana...kndimi motive ediyorm hayır yok öle bişe diyorm kndne gel onu ordaki hrkes gibi seviyosun diyorm ertesi gün işe gidiyorm aynı davranşlar..Bna rsmen özel davranıyo çok farklı bakıyo aptal aptal gülümsüyoo konşrken zaafiyetini görebilyprm bna karşı akllı adam resmen şaşkın oluyo bunu istemiyorm içmden ypma şöyle bna farklı davranma diyorm bi taraftan da bunun içn çabalıyorm dayanamıyorm ilgisini çkmye çalışıyorm hareketlermde istemsizce dişil davranıyorum...hayatmda ilk kez biri bna böle davranıyo ve bunu kaybedemiyorm resmen.Evet..adam yada çocuk evli..kimse inanmıyomuş ama öle..peki o bunu söyledkten snra aramzda bişey değişti mi..
Kahretsin ki hayır:|. O da büyük ihtimal bu kız olmaz oglum seni begenmez diyo blki işe motive geliyo çnkü mesleklermzde statü farkı var ciddi.Ama işe gelince...yok aynıyız..Kndme bak kızı var yaa aptal kızı var bak bunun sonu yok bunun varcagı hiç biyer yok yok anlıyo musn diyorm ama nafile..dibimden gitmesin hep bnle ilgilensin istiyorum...Çnkü hayatmda bi ilk bu..Ve dişi tarafmı ortaya çıkarnca farkettm ki resmen insanlar dha dgrusu erkekler farklı davranıyo en öküzü bile..Kahretsin bu çok iğrenç biliyorm..Ama cidden hayat boyu bunu yaşamadm sevlmedim öz anm ya üveyin ypmyacagı şyleri gördüm..bu ilgiler bna kndmi değerli hissettiriyo..ve bunun esiri oldm sanki..cidden bu çok kötü..ve bunlar çok utanç veriyo nieyse..mehmete nooldu..bi ay önce aşık gibiydm o hisleri yaşadm uzaklardan sarıldgnı öptğünü hissttm resmen..noldu ?
Eşi..tek kelime etmyen biri imiş kimse ile.iki hfta bi evllk yaşamşlar kızı içn kalıyomuş ailesi de bozdrmuyo evllği bozsa napcak tabi bilmiyorm çocuk nolcak.akşam evine diil bşka yerlerde çalşmaya flan gidiyo..her ne ise..
.Hergün telkin ediyorm kndme normal ol die ama oraya gidnce ikimz de bi garip.Namaz kldm dua ettm.Allah ım kalbimi dogrult dedim.Onun içn de..sonu yok..resmen yok..evllgnde mutsuz bi adam kızın biri ile karşılaşmş kız güzel neşe dolu taklmş peşine..normal diil mi ilgi göstermesi..ya ben..ben napıyorum..sonu olmyacagnı bildgim şey içn nasıl böyle davranabiliyorm iğreniyorum kndmden..Bi kere mesleğini takarım.Hadi boşandı o cocuga annelk yapablr miym??yapablr miymm?ya çocuk...bni ister mi..aileme nasıl derim cocugu var boşansa bile..eşinden nfret ediyo ama boşansa dışardan yuva yıkan görünürüm..ve güvenip nası evlenirim ya yarın bi gün hrşey tersine dönerse ve inancım şuki o da gitcek bu ilgi bitcek biliyorm bu sevgi diil..bilmiyorm..seçkin bi mesleğim var dışardan nasıl görünür bu.. ya mehmet.
bi ay önce deli gibi şyler hissettim noldu onlara....Allah kahretsin iğreniyorum ya cidden.Üstelk yıllarca erkeklerden uzak durdm hayatmda bi kişi ile tanışiyim onla evleniyim die dua ettm hep..ailem bok gibi oldgu içn hep yıllarca güzel bi yuva hayali kurdum
.peki...tüm bunlar ne..? Ben nası böyle oldm iyi biriydm ben..Noluyo ??Allah aşkına bna bişeyler diyin yol gösterin akıl verin bişeyler diyin..Şimdiden tavsiye vercek yorum yapcak herkese teşekkür ederim iyi kötü.
Biriyle birlikte olduğun için kendini kullanılmış hissetmeni anlayamıyorum canım. Bu şekilde düşünmemelisin. Yaşanmış bitmiş. Önüne bakmalısın. Sonuçta seks tek taraflı bir kullanma veya kullanılma işi değildir. Zorla yapmadıysan kullanılmış sayılmazsın. Keyfini çıkardım, olmadı, bitti diye düşünürsen kendini üzmezsin. Aşk geçici bir şeydir sonuçta. Sen de sıkılabilirdin. Sanal ortamda tanıştığın birinden de hayır bekleme. Arlı mı arsız mı, hırlı mı hırsız mı bilemezsin. Flört maksatlı sohbet edebilirsin can sıkıntını gidermek için ama telefon numaranı verme. Madem sanal, sanalda kalsın değil mi? Sohbet et, keyfine bak, orada bitir. Sanaldan birine hemen aşık olabildiğine göre başkasına da olup,egonu besleyebilir, günlük hayatta keyfine bakabilirsin.
Ayrıca evli bir erkekle olmanı doğru bulmuyorum. Bekarlara kıran girmedi, erkek çok. Yeniden aşkı bulabilirsin. Evli erkekler genelde ikinci kadın için yuvalarını yıkmazlar. Istisnalar var ama yuzde birlik bir ihtimal. Hem bunun vebali de çok büyük. Kadınla helalleşemezsin bile. Kendini yok yere yıpratma. Hayatın tadını çıkar. Ileride bu hallerine çok gülersin inan bana. Bak keyfine... :rapci:

Off iki guzel lafa kanacak kadar tecrubesiz olmayin ya. Bende şıpsevdiyimdir buraya erkek konusu açtığım da oldu çok üstume gelen kadinlar da oldu ama hic iki guzel lafa kanacak kadar sacmalamadim aklima yatmayan hareketlerini gordugumde bitirdim buradakiler de farkindadir. Insanlar dille yalan soyler bi bunu anlayin ilk. Ayy ne sasirtici evliler ve hic konusmuyolar cok inandirici bu da <3 yataklari da ayri miymis? Aileler mi zorlamis :KK43: of cok uzuldum zavalli erkege yazik ya :'( Hic bu kadar duygulanmamistim :KK43: Kesin sizinle ciddi dusunuyor yapin cilveyi kendi istediginizle yapin sonra da kullanildim pismanlikti dersiniz sonra. Bu gozler orgazm olup beni kullandi diyen gordu gerci cok sasirmam. Kadinlarimizin akillanip bi erkegi bas taci edip kendini eziklememesi dilegiyle

Sen cidden adamın böyle düşündüğünü mü düşündün? :KK70: asdghklladjm ay ben gülerim.
Bak ben sana kaba olacak; ama erkek tabiri ile ne düşündüğünü yazayım, "çakap, geçeyim, belli ki basit biri." Adamın evli olduğunu bile bile ona yürüyorsan adamın başka bir şey düşünme ihtimali yok. :rolleyes:
Ha baktı hoşuna gitti bu kaçamak, senin de m.tresliğe (geçen sefer ban yedim, böyle yazayım.) meyilin var, sana da bir ev açar, hevesini alınca da şutlar. :rapci:

Siz cok yanlis anlamissiniz. Adam evlenme teklifi edecek supriz icin plan yapmaktan vakit bulamiyor <3

İşyerimde çok kariyerli 2 kişi banada aynı yalanları saydı durdu.
Eşimden ayrılcam olmuyor yalanları.
Ama sonradan öğrendimki yıllardır aynı hikayeyi anlatırmış gözüne kestirdiklerine:))

Derdini seveyim. Bak canım senin derdin ne biliyor musun;

Kendine aciman ve acindirman,

Kıçı kırık egon,

Azıcık pohpohlanmaya bile bi tarafını kaldirman,

Biraz ruhu sarışın olman,

Empati yoksunluğu sevgi eksikliği,

İlgi budalaligi vs.

Bak bazı kelimelerimi hafifleticem senin sonun iyi değil bence. Sen bir hafta sonra Mehmet geldi onunla görüştük birlikte olduk, sonra işyerindeki meslek olarak kendinden çok üstün olduğum evli erkekle de yalnız kalmıştık onunla da çatır çatır sevistik, çok pişmanım ben nasil insanım, bunlar çok adi vs diye konu açarsın.

Sende bekareti gidince önüne gelenle yatmaya başlayan kız potansiyeli görüyorum nedense. Dişilikten bahsediyorsun çünkü habire, evli olduğunu bile bile dişiliğini ön plana çıkarıp kur yapıyormuşsun ya adama, yemin ederim igrencsin. Şunu kardesim yapsa ömür boyu gözümden düşer o kadar tiksinc yaptigin.

Burada gelip de boşuna ağlama napicam ya da ben bunları nasıl yaparım diye. Karakterin bu senin yapıyorsun arkadaşım. Böylesin sen yani. Yapmak ya da yapmamak senin elinde ama sen adam boşanınca çocuğuna nasıl bakicam diye bile düşünüyorsun.

Kıçı kırık egon,

İlgi budalaligi vs.

Bak bazı kelimelerimi hafifleticem senin sonun iyi değil bence. Sen bir hafta sonra Mehmet geldi onunla görüştük birlikte olduk, sonra işyerindeki meslek olarak kendinden çok üstün olduğum evli erkekle de yalnız kalmıştık onunla da çatır çatır sevistik, çok pişmanım ben nasil insanım, bunlar çok adi vs diye konu açarsın.

Sende bekareti gidince önüne gelenle yatmaya başlayan kız potansiyeli görüyorum nedense. Dişilikten bahsediyorsun çünkü habire, evli olduğunu bile bile dişiliğini ön plana çıkarıp kur yapıyormuşsun ya adama, yemin ederim igrencsin. Şunu kardesim yapsa ömür boyu gözümden düşer o kadar tiksinc yaptigin.

Burada gelip de boşuna ağlama napicam ya da ben bunları nasıl yaparım diye. Karakterin bu senin yapıyorsun arkadaşım. Böylesin sen yani. Yapmak ya da yapmamak senin elinde ama sen adam boşanınca çocuğuna nasıl bakicam diye bile düşünüyorsun.
Siz ne diyosunuz ya kimse ile birlikte olmadım öyle bişey mi yazdım..Benim iğrenmem için bu bu duygusal kayma gibi olan şey yeterliydi zaten..Ve buraya yazınca düzelttim düzeltebildim...Hay Allah ım yardım edin die yazdık.Halimi yaşadıklarımı anlattın ki beni anlayasınız ona göre tavsiye veresiniz diye.Allah razı olsun kimisi psikologa devam et demiş kimi şöle kimi böle..Kimi de ciddiye alsam intihara sürükleyecek şeyler yazmış farkında değil misiniz karşınızda ruhen çok saglıklı olmayan biri olabilir.Sözlerinizi dikkatli seçin..Sizden yardım istiyo tekme atın bi de siz ağzıda edin değil..Daha farklı biri olsam adamla düşünmeden bişeyler yaşar öyle yazardım hatta yazmazdım.Daha ilk baştan rahatsız oldum ve önleyemedğimi sandım..İnsan olarak desteğe ihtiyacım olamaz mı ne biçim insanlarsınız ya..Biz bilmiyoruz yuva yıkmak ne zaten töbe Yarabbi ya..
Neyse.Bana yardımcı olmak için yazan herkesten Allah razı olsun.Mesafemi koydum.Ve normalleştik.Bna laf arasnda ben de bi abinizim dedi.Şmdilik söyleyeceğim bu kadar

Kıçı kırık egon,

İlgi budalaligi vs.

Kıçı kırık egon,

İlgi budalaligi vs.

Siz ne diyosunuz ya kimse ile birlikte olmadım öyle bişey mi yazdım..Benim iğrenmem için bu bu duygusal kayma gibi olan şey yeterliydi zaten..Ve buraya yazınca düzelttim düzeltebildim...Hay Allah ım yardım edin die yazdık.Halimi yaşadıklarımı anlattım ki beni anlayasınız ona göre tavsiye veresiniz diye.Allah razı olsun kimisi psikologa devam et demiş kimi şöle kimi böle..Kimi de ciddiye alsam intihara sürükleyecek şeyler yazmış farkında değil misiniz karşınızda ruhen çok saglıklı olmayan biri olabilir.Sözlerinizi dikkatli seçin..Sizden yardım istiyo tekme atın bi de siz ağzıda edin değil..Daha farklı biri olsam adamla düşünmeden bişeyler yaşar öyle yazardım hatta yazmazdım.Daha ilk baştan rahatsız oldum ve önleyemedğimi sandım..İnsan olarak desteğe ihtiyacım olamaz mı ne biçim insanlarsınız ya..Biz bilmiyoruz yuva yıkmak ne zaten töbe Yarabbi ya..
Neyse.Bana yardımcı olmak için yazan herkesten Allah razı olsun.Mesafemi koydum.Ve normalleştik.Bna laf arasnda ben de bi abinizim dedi.Şmdilik söyleyeceğim bu kadar

Istediginle istedigini yapmakta ozgursun ama evli bir adamla degil. Sevgilisi olan erkegin bile benimle ilgilenmesi benim icin mide bulantisi sebebidir mesela. Bekarsin bekar adamlarla istedigini yap kimsenin umrunda olmaz kimse kimsenin ahlak bekcisi degil. Ruhen cok saglikli degilsen burdaki yorumlardan dolayi degil kendi kendini kandirdigini bile farkedemeyip insanlara camur atiyorsun. Yarin obur gun daha fazla uzulme bu yorumlari ciddiye al bence. Bazen tatli tatli beynine islenen yalanlardansa gerceklerin tokat gibi yuzune carpilmasi daha iyidir.

Bence sen aileni öne katarak biraz kendini kandırmıyor musun? Evli olup da başkasına yavşayan her erkek evliliğim kötü yalanını atar kusura bakma ama sende yuva yıkansın bu durumda birinin gözyaşına sebep oluyosan ( hemde hem bir kadının hem bir çocuğun) sende hep ağlarsın unutma... Ne diyim Allah kimseyi doğru yoldan şaşırtmasın.

Statü , eğitim haricinde "vizyon" gerektirir.
Bu sebeple ya yaşadıklarınız kurgu,ya da kendinizi tanımlarken belirttiğiniz ,etikete dair (yaptığınız iş,bulunduğunuz konum) tanımlamanız kurgu.

Şahsi fikrim 2 şık var;
ya psikolojik bazlı bi araştırma yapıp insanların tepkisini ve fikirlerini ölçmek için bilinçli olarak bu şekilde yazdınız,
Ya da şu an kurgularla yaşadığınız psikolojik olarak sıkıntılı bi dönemdesiniz.

X