Sünnet Üvey çocuk sünnet

Merhaba arkadaşlar. Eşimin oğlu var başka kadından 5 yaşında bendende oğlu var 2,5 yaşında. Sünnetini ikisinin beraber yapmak istiyorddu fikri değişti tek tek yapacak ve üveyin sünnetine üvey çocuğun anneside gelecek. O düğün nasıl olur bi fikirlerinizi almak istiyorum dans pasta kesme falan takıda nasıl durulur hiç başıma böyle bişi gelmedi yardım edin
Baştan kabullenerek evlenmissiniz eşinizin çocuğu olduğunu birde ne kadar itici bir cümle üvey demek tabiiki çocuklarınin özel gününde foto da cektirir sızın eşiniz olabilir ama çocuğunda Öz anne Babası

Esiniz direk hamile kalmış olsanız oglu 1.5 yaşındayken sizinle evlenmiş. Muhtemelen hic birseyinde yaninda olamiyor. Adam isteseydi zaten eski esiyle evli olurdu. Rahat bırakın cocuga hatira resimleri kalsin bari. Emin olun zaten eski eşler birbirlerinden siz karismasanizda uzak dururlar. Empati kurun sadece siz bosansaydiniz oğlunuz icin ne isterdiniz

Eşim benden 17 yaş büyük
Eşinin çocuğu olduğunu bilerek evlendiniz o çocuk onun ve baba olarak bütün sorumluluğu yapmak zorunda annesiyle görüşmek zorunda hastalıkta okul hayatında büyüyünce evlenince diploma alınca her şekilde görüşür resim de çekinir
17 yaş küçüksünüz ama idare eden sizsiniz sanki böyle giderseniz sizin çocukta aynı duruma düşebilir çünkü içten hesaplarınız var

Kötü kalpli,korkunç bı insansınız.Allah sizin karşınıza çıkanlara yardım etsin.O koca da sizin lafinizla resim cekilmeyip uzak duruosa çocuğuna ona sizin bin katiniz yazıklar olsun.Sizin gibi birine ne selam verilir,ne arkadaşlık edilir.Kotu insan tanımı dedikleri bu olsa gerek.

Çocuğa zaten ben bakıyorum annesi babası içmekte hep bokunuda ben yıkıyorum karnınıda ben doyuruyorum bir gün kötü bakışımda olmadı
5 yasındaki çocuğun nasıl boku oluyor? Nefret dolusunuz. Yazık. 👎🏻❌
Fotoğraf çekilemezler ki buna asla izin vermem
Ban yemek istemediğim için bir sıfat kullanmak istemiyorum ama fotograf çekilince nasıl yakınlık oluyor sizin zihninizde? Eski eşe duyduğunuz kıskançlık sağlıklı düşünmenize mani oluyor.

Siz evlenecegınız zaman her şeyi kabul edip evlendiniz .
Çocuklu biriyle evlılık 3 kat sorumluluk ister.
Eşinizin başka bir kadından da çocuğu var o yuzden sizin çocuğunuza olan bütün sorumluluk hakları diğerine de ait kafaniza sokun!

Eşinizin durumunu düşündüğüm zaman 2 çocuğuna ayrı ayrı sünnet düğünü yapması biraz saçma. Ama ilk olanı 2yıl önce yapsaydı mesela o sekilde olurdu. Suan belirli aralıklarla sünnet yaptığınızı düşünün
İlkine gelen diğerine gelmez ki..
Ama 2 si birarada olduğunda herkes tek seferde gelir.

Eşinizin acısından bakınca cok haklı buluyorum
Sizin acınızdan bakınca saçma bir durumda kalmış oluyorsunuz
Ayrıca foto çekimi icin sizden izin alan olduğunu sanmıyorum 😀yoksa eşiniz sıze boyle bir teklif edemezdi

2 ucu b.lu degnek misali

Merhaba arkadaşlar. Eşimin oğlu var başka kadından 5 yaşında bendende oğlu var 2,5 yaşında. Sünnetini ikisinin beraber yapmak istiyorddu fikri değişti tek tek yapacak ve üveyin sünnetine üvey çocuğun anneside gelecek. O düğün nasıl olur bi fikirlerinizi almak istiyorum dans pasta kesme falan takıda nasıl durulur hiç başıma böyle bişi gelmedi yardım edin
Eşimin başka bi evladi olsa bende evlat sahibi bi anne olarak üvey diyemezdim önce o garip geldi belirteyim. Çocuğa bi düşmanlik varmiş gibi bi his uyandiriyor. Belkide bu yüzden o çocuk açisindan düşünemiyorsunuz.
Benim yakin arkadaşimin babasi başkasiyla aldatarak ayrildi ve o kadinla evlendi ama yinede evlatlari için bazen hepsi ayni ortamda konuşmasalarda bi araya gelirler. Hiçte ağizlarindan üvey lafi duymadim çocukluğumdan beri tanirim.

Niye? O çocuğun sünnetinde anasıyla babasıyla birlikte fotoğraf çektirmeye hakkı yokmu?
Sizin çocuğunuzun anasıyla babasıyla fotoğraf çektirme hakkı varken abisi ne cüretle mahrum bırakılıyor bundan?
Abisi olarak görmüyo ki üvey o sadece! Eski türk filmlerindeki kötü üvey anne karakterine sahip, yazik zavalli çocuk

Çocuğa zaten ben bakıyorum annesi babası içmekte hep bokunuda ben yıkıyorum karnınıda ben doyuruyorum bir gün kötü bakışımda olmadı ona ama ben üvey annesiyken bütün derdini ben çekerken burda linçlenen benim onu doğuranıda ana olarak el üstünde tuttular. Çocuğuna sahip çıkmayıp başka yerlere sıbıtanda ana oldu gözünüzde
Hey Allah'im😬
Bence sen o cocuga tam uvey annelik ypiyorsun annesine olan kinini cumlelere dokmussun yazik cocuga

Abisi olarak görmüyo ki üvey o sadece! Eski türk filmlerindeki kötü üvey anne karakterine sahip, yazik zavalli çocuk
İşin en acı tarafı bunu yapan da bir anne, hakkıyla anneyse tabii
bir de edepsizce bokunu yıkıyorum diyor ya gelde çıldırma
senin doğurduğununkinde boncuk bulacan diğerinin doğurduğununki boklu
yazıklar olsun onun insanlığına, aldığı nefes ziyan

Üvey olan çocuk değil sizsiniz.Bunları baştan düşünerek kabul edecektiniz.Kimse sizin saçma kıskançlık krizlerinizden dolayı çocuğunun önemli günlerini mahvedemez umarım eşiniz aklı selim vicdanlı bir insandır o çocuğun özel günlerinde yapılması gerekenlere sizin etkiniz altında kalmadan dikkat eder.

Allahtan çocuğa BESLEME falan dememişsiniz. ."üvey çocuk" için üzülüyorum

Eşinizle önceden konuşursunuz.dans etmesini istemediğinizi söylersiniz ama onun dışında resim cektirme olayına karışmayın..çocuk için hatıra olacak...

Başlığı görünce hayretler içinde kaldım!!! Halbuki doğum zamanı bebeğe lazım olacak şeylere göz atıyordum, nerden geldim buraya anlamadım😮

Söylenecek her şeyi söylemişsiniz hanımlar ağzınıza sağlık.

Üvey nedir hakikatten, ayıp ayıp.. Bir annenin söyleyeceği söz mü bu!!! Bunlar anne ise biz neyiz?
Yazıklar olsun gerçekten şoka girdim gece gece.
Bokunu temizliyorum demesinden bile belli çocuğa eziyet ettiği.
Yazık gerçekten.

Blraz empati kurun hanımefendi! Ölümlü dünya sonuçta. Sizin de yavrunuza böyle davranacak, sizin deyimizinle “üvey” anne gelsin ister misiniz? Bokunu temizleyecek sonuçta!!!!

X