Uygulama

Merhabalar benim android telefonum, Chromedan girdim ana ekran ekle deyince uygulama ekranına ekledi ve uygulama olarak görünüyor, google play storeden indirilmiş olarak görünse de mağazada yok. Böyle olması doğru mu acaba, yanlış bir yerden girmiyorum değil mi:))

Merhabalar benim android telefonum, Chromedan girdim ana ekran ekle deyince uygulama ekranına ekledi ve uygulama olarak görünüyor, google play storeden indirilmiş olarak görünse de mağazada yok. Böyle olması doğru mu acaba, yanlış bir yerden girmiyorum değil mi:))
Bende aynı şekilde yaptım doğrudur diye düşünüyorum 😉

Acaba kadınlar kulubunu uygulama olarak telefonuma nasıl indirim? Apple de bulamadım

Apple da yok tatlım.. kadınlar kulubüne safariden girip anasayfana ekle otomatik girersin 👍👍👍

Yaa googlede cok zor oluyor gezerken cok sacmaymıs😂

Ana sayfana ekle direkt giriosun rahatça 👍

Test eder misiniz ? bu videolarda uygulama nasıl aktif ediliyor anlatıldı.

Android için ;

IOS için ;

Uygulama çok aşırı kasıyor.Mesaj yazmam,yoruma girmem ana sayfaya girmem uzun sürüyor. Sorunu yaşayan tek ben miyim?Uygulamayı kaldırıp yeniden yükledim dün. Düzelir gibi oldu şu an yine aynı.😞

X