Uygun fiyatlı en iyi bebek kanguru markaları

Sinem derin deren

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2019
2
0
45
Merhaba üç ayını doldurmuş ikizlerim var. Onlara uygun kanguru arıyorum. Momfortbayb solomoobayb arasında kaldım. Ergobayb360 en iyisi ama çok iyi pahalı . Bana bu konuda yardımcı olurmusunuz

Tek çocuğum için momfortbaby kullandım çok memnunum şuan ikizlere hamileyeyim ama kanguru kullanabileceğimi düşünemiyorum bende bebek arabası bakıyrm

Merhaba en başta evlatlarınız hayırlı sağlıklı olsun. Ben ikiz arabası almadım. Yaptığım araştırmalarda çok kullanışlı olmadığını öğrendim. O yüzden kanguru bakıyorum en azından tek başıma iken birini kanguraya diğerini arabaya koyarım diye düşündüm.

Merhaba en başta evlatlarınız hayırlı sağlıklı olsun. Ben ikiz arabası almadım. Yaptığım araştırmalarda çok kullanışlı olmadığını öğrendim. O yüzden kanguru bakıyorum en azından tek başıma iken birini kanguraya diğerini arabaya koyarım diye düşündüm.
Anladım ama yorucu olucaktır arabadaki ağladığında yer değiştirmek gerekicek ama kanguru benm elim ayağımdı 2 yaşını geçene kadar kullandım sonra ağırlaştı oda durmak istemedi içinde bıraktık sonradan ama her tek çocuğa gerekli bence

X