Uygun fiyatlı evlilik teklifi yüzükleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ashiyamizuki

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2014
131
8
Merhabalar. Şu sıralar evlilik teklifi yüzüklerine bakıyorum. Genelde klasik değil de renkli taşlı teklif yüzükleri dikkatimi çekiyor. Fakat biraz pahalı geldi bilindik sitelerde. (Ör: mydiamondpirlanta, inzapirlanta vs.) Uyguna bulabileceğimiz kaliteli yüzük satan site veyahut Ankara’da bir mağaza biliyor musunuz?

Ona erkeklerin bakması ve fiyatı dert etmesi gerekmiyor muydu? Biz öyle yerlerden almadık hiçbir şeyimizi. kapalı çarşıdan hallettik
Her şey belli bir kalıpta olmak zorunda mı? Ben takacağım için benden seçmemi rica etti ben de bakıyorum ve fiyatının da uçuk olmasını istemiyorum o nedenle birileri biliyorsa fikir verir diye buradan sordum. Ayrıca İstanbul’dan yer sormadım farkındaysanız. Siz öyle yaptıysanız tercihinize saygı duyduğum gibi saygı gösterilmesini beklerim. İyi günler

İşlet komple değişmiş benim bildiği evlenme teklifi yüzüğünü erkek alır ve süpriz olur ama şimdi herşey anlamını yitirmiş ne süprizliği kalıyor ne bişi insan o an bi şaşırmak istiyor yani ben öyle düşünüyorum zevk meselesi keşke beğendiğin tarz bi yüzüğü de paylaşsaydın ya da bi kaç tane ki yardımcı olsalardı

İşlet komple değişmiş benim bildiği evlenme teklifi yüzüğünü erkek alır ve süpriz olur ama şimdi herşey anlamını yitirmiş ne süprizliği kalıyor ne bişi insan o an bi şaşırmak istiyor yani ben öyle düşünüyorum zevk meselesi keşke beğendiğin tarz bi yüzüğü de paylaşsaydın ya da bi kaç tane ki yardımcı olsalardı

Genel olarak böyle bir düşünce yok zaten. Ayrıca o senin fikrin. Bence erkek arkadaşımın benim zevkime göre seçmemi istemesi çok ince bir hareket. Teklif zaten sürpriz olacak zamanını ben de bilmiyorum. Buraya eleştirin diye soru sormadım, yardımcı olacak varsa yazsın diye sordum. sorduğum sorudaki sitelerde renkli evlilik teklifi yüzüğü modelleri var zaten, benzerlerini yapan kuyumcu ya da başka siteler de varsa bilenler yardımcı olur.

Her şey belli bir kalıpta olmak zorunda mı? Ben takacağım için benden seçmemi rica etti ben de bakıyorum ve fiyatının da uçuk olmasını istemiyorum o nedenle birileri biliyorsa fikir verir diye buradan sordum. Ayrıca İstanbul’dan yer sormadım farkındaysanız. Siz öyle yaptıysanız tercihinize saygı duyduğum gibi saygı gösterilmesini beklerim. İyi günler
Evlenme teklifi organizasyonunu da sevdiğiniz tarzda ayarlasin bence ,şu mesela çok tatlı
Konuşun, fiyatını öğrenin. uygunsa orada teklif etsin;

Ama anlaşılan herkes eleştirmek için yer arıyor burada. Sorduğuma pişman ettiniz. Hayır eleştirince elinize ne geçti? Siz öyle düşünüyorsunuz diye herkes aynı şekilde düşünmek zorunda değil. Admin soruyu yorumlara kapatabilir mi?

Evlenme teklifi organizasyonunu da sevdiğiniz tarzda ayarlasin bence ,şu mesela çok tatlı
Konuşun, fiyatını öğrenin. uygunsa orada teklif etsin;
Teşekkür ederim

Ancak organizasyon gibi bir isteğim yok başbaşa iken, kalabalık olmayan bir ortamda teklif etse yeter
Onun da mı siparisini verdin?
Bence karşı cinsin işini bu kadar kolaylaştırmaya gerek yok. Bırak biraz kivransin, gezsin kuyumcuları 'bunu ashiya beğenmez ki' desin, senin gözünden bakmaya çalışıp 'sunu alsam sever mi/ şöyle teklif etsem mutlu olur mu' falan diye uğraşsın dursun.
Bunlar tatlı telaşlar.
Ben kendime kendi beğendiğim yüzüğü zaten alabilecek bütçeye sahibim. Önemli olan hayatımdaki insanın düşünüp, 'seçip' ,benim begenecegime inanıp almasi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X