Uyku düzeni

Strawberry_83

Guru
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2008
5.352
1.396
SLM KIZLAR OĞLUŞUM ARTIK 6 YADA 8 SAAT UYUMAYA BAŞLADI SAAT 9 GİBİ YATIYOR İÇERDE YERİNEDE YATIRINCA Bİ DÖRT SAAT DAHA YATIYOR MAŞALLAH YANİ 8 SAAT BESLENMEDEN DURUYOR NORMALMİ ACABA İNTERNETTE OKUDUM 3-4 AYLIK BEBEKLER 10 SAATE KADAR YATABİLİYORMUŞ BİZİMKİ DAHA YENİ ÜÇ AYLIK OLACAK AYIN ÜÇÜNDE GÜNDE TOPLAM 15 SAAT YATIYORLARMIŞ SİZDE NASIL ARKADAŞLAR BÖLE KESİNTİSİZ 8 SAAT YATAN BEBİŞLER VAR MI ?:nazar:

maşallah...
bebeğin uykusuna çabuk nazar değermiş bence hiç kaygılanmayın..
benim oğlumun uykusu bana çekmiş..
hiiiç sevmiyo uyumayı..
uyku rekorumuz 5 saat..
oda bayadır olmadı..
en kısa zamanda yeni rekor bekliyoruz artık:))

bu gece uykusumu cnm 5 saat deliksiz yani eğer öyleyse bizimde öyleydi iki gün önce ve dün 6 saat ve 8 saate çıktı

Sedacım senin yerinde olsam bunu böyle dile getirmezdim diyeceğim ama ben de dile getirdim ve ondan beri kızım uyumuyor. Büyük ihtimalle nazar değdirdim uykusuna. İnşallah böyle devam eder.

bu gece uykusumu cnm 5 saat deliksiz yani eğer öyleyse bizimde öyleydi iki gün önce ve dün 6 saat ve 8 saate çıktı

bir hafta önceye kadar gece uykusu deliksiz beş saatti..
ama son günlerde kakasını yaparken zorlanıyo..ve uyanıyo bikaç saatte bir..
en kısa zamanda döneriz inşallah eski uyku düzenine...

valla imkanı yok 2 saatten fazla uyumaz benim yaramazım.5 saat çok şaşırttı beni hele 6,8 saat hayall

benim oğlumda gece 5-6 saat kadar uyuyor sonra yakıt ikmali yapıp 3- 4 saat kadar uyuyor, ama gündüz en fazla 15 dakika kesintisiz uyuyabiliyor, benimkininde kaka problemi var yapamadıysa hiç uyuyamıyor lokum

benim oğluşlarda 4 saat uyuyabiliyorlardı.. geçen kendi rekorumuzu 5,30 saatle kırdık..ama biz iyigeceler çayı ve eşim gece maması almış tok tutan 4. aydan itibaren gece maması kullanılıyor ama eşim 10 günden bişey olmaz ya bizimkilerde 10 güne kadar 4 aylık olacaklar dedi 2 gün önce verdik ilk defa 5 saat deliksiz uyudu kerem oğluşum... ama dün biraz gaz ve kaka durumu olunca 3 saatde uyandı..

benim kızımda 2 gün sonra 3 aylık olacak simdilik en fazla kesintisiz 3,5 saat uyudu.normalde 2 saatte bir uyanıyor henüz sadece anne sütü alıyor.

bizim yaramazlarda hergece saat 1.30 ve 2yi yapıyorlar ardından deliksiz sabahı yapıyorlar çok yoruluyorlar çünkü.saat 10da falan bir başlıyorlar ağlımaya gece o saatlere kadar.gece kaldırıp emziriyorum ben ama kendi hallerine bırakmıyorum

seda benim kızda maşallah(bi yerlerimi kaşıyayım:)))))))4-5 gecedir gece 12de bir yatıyor sabah 7ye kadar falan uyanmadığı oluyo hatta 8ide bulduğu oldu maşşalh nazar değmesin kuzuma benim kızım yaklaşık 1,5 aydır geceleri hep uyudu 1 aylıkken falanda 3 saate bir emip tekrar uyurdu

Sedacım senin yerinde olsam bunu böyle dile getirmezdim diyeceğim ama ben de dile getirdim ve ondan beri kızım uyumuyor. Büyük ihtimalle nazar değdirdim uykusuna. İnşallah böyle devam eder.
julicim 41 kere maşallah diyelim hep beraber :)))

canım hiç beslenmeden mi uyuyor aralıksız,yoksa aralarda besliyor musun?
pirayecim gece yatmadan önce besliyorum iyicene altınıda değiştirip yatırıyorum bi daha 6 saat sonra uyanıyor maşallah

benim oğlumda gece 5-6 saat kadar uyuyor sonra yakıt ikmali yapıp 3- 4 saat kadar uyuyor, ama gündüz en fazla 15 dakika kesintisiz uyuyabiliyor, benimkininde kaka problemi var yapamadıysa hiç uyuyamıyor lokum

denizanası cnmcım bi,zimkide aynen seninkiler gibi

seda benim kızda maşallah(bi yerlerimi kaşıyayım:)))))))4-5 gecedir gece 12de bir yatıyor sabah 7ye kadar falan uyanmadığı oluyo hatta 8ide bulduğu oldu maşşalh nazar değmesin kuzuma benim kızım yaklaşık 1,5 aydır geceleri hep uyudu 1 aylıkken falanda 3 saate bir emip tekrar uyurdu

maşallah cnmcım geçen bi 8 saat uyudu ilk defa deliksiz üç gündürde 6 saat yatıyor deliksiz maşallah :nazar::nazar::nazar:

X