Uyku sorunu

Secem2014

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2022
1
1
35
İyi günler hanımlar kızım 5aylik gündüz uykuları abartmıyorum ama 20dk geçmiyor neden böyle yada daha uzun uyuması için ne yapabilirim bizimle aynı olan varmı teşekkür ederim

İyi günler hanımlar kızım 5aylik gündüz uykuları abartmıyorum ama 20dk geçmiyor neden böyle yada daha uzun uyuması için ne yapabilirim bizimle aynı olan varmı teşekkür ederim
Ben varim 🙄 iki kizim var ikiside oyle malesef . su ansa buyuk 4 yasında gunduz uyuytmuyorm hic uyumaz . ama gece uykusu duzeldi sukur aksam 9; 30da yatiyor sabaha en gec 8 de ayakta . buna sa sukur 😁kucuk kizimda 11 aylik gunduz iki kere uyuyo 10 dk falan , bir saat falan slliyorm oyle uyuyo . gece de sabaha kadar 10 kere kalkiyo . bazen sinirden agliyorum ama ben kabul ettim benim bebeler uyku sevmiyo . zamanla daha iyi duzeliyo ozellikle memeyi birakinca 😊

Uyku döngüsünde hafif uykuda takılıp uyanıyor, tekrar ağır uykuya geçmesi gerekirken geçemiyor.
Destekli uyuduğu için aynı desteği arıyor muhtemelen.
Ben çare bulamamıştım.

gündüz kaç kere yatırıyorsunuz? Belki uyumak istemediği halde uyutuyorsanız uykusu uzun sürmez. Daha fazla uyanık kalsın uyku sayısını düşürün. Mesela 11, 15 ,18 de uyuyorsa 12.30 da bide 17de uyutun mesela

X