Uykuda sürekli konuşuyorum, bağırıyorum :(

hayatisir1234

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2015
583
145
Dün gece baya kalkıp bagirmisim. Bu sabah kalktigimda hayal meyal hatirliyordum. Annemle babama sordum evet sinirlendin isigi neden actiniz diye bagirip durmusum. Uykuda ayaga kalkiyorum konusuyorum.. Bu sorunla baska karsilasan var mi? Varsa nedir acaba nedeni? Doktora fln gitmeli miyim?

withoutyou

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2016
1.911
3.124
24
Dün gece baya kalkıp bagirmisim. Bu sabah kalktigimda hayal meyal hatirliyordum. Annemle babama sordum evet sinirlendin isigi neden actiniz diye bagirip durmusum. Uykuda ayaga kalkiyorum konusuyorum.. Bu sorunla baska karsilasan var mi? Varsa nedir acaba nedeni? Doktora fln gitmeli miyim?

Bende de aynı şeyler var. Uykumda her şeyi anlatırım, kavga ederim, bağırırım. Hatta geçen gece uyanmış kalkmış anneme "Bak bizi seyrediyorlar," deyip yatmışım :deli:
Hiçbir şey de hatırlamıyorum.

hayatisir1234

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2015
583
145
Bende de aynı şeyler var. Uykumda her şeyi anlatırım, kavga ederim, bağırırım. Hatta geçen gece uyanmış kalkmış anneme "Bak bizi seyrediyorlar," deyip yatmışım :deli:
Hiçbir şey de hatırlamıyorum.
hahaha deliyiz galiba :p

Hic unutmam bir keresinde de ayaga kalktim kavga ediyorum kuzenim uyandirdi beni ayakta neye ugradigimi sasirdim :KK70:

Rossss68

Herkes kalbinin ekmeğini yer!!!
Kayıtlı Üye
2 Mart 2016
1.527
2.214
26
Ayyy bilmem doktora gitmelimisin, benim yanimda yapsan korkudan ölürdüm herhalde.:ruh:

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 50 Kg. ile 67 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 164 cm. Başlangıç Kilom :104 Kg. Şimdiki Kilom :94.7 Kg.

Ozzgeee

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2008
11.413
12.706
Bilincaltiniz uykuda ortaya cikiyordur gunduz sinirlendiginiz sustugunuz ama icten ice sizi uzen seylerin tepkileridor,artik hastanelerin uyku merkezleri var buyuk devlet hast falan var gorusun vardir tedavisi uyku oncesi melisa cayi papatya cayi gibi rahatlatici bitki caylari icmeyide deneyebilirsiniz
Kendinizi rahatlatirsaniz sorununuz cozulur diye dusunuyorum

hayatisir1234

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2015
583
145
Bilincaltiniz uykuda ortaya cikiyordur gunduz sinirlendiginiz sustugunuz ama icten ice sizi uzen seylerin tepkileridor,artik hastanelerin uyku merkezleri var buyuk devlet hast falan var gorusun vardir tedavisi uyku oncesi melisa cayi papatya cayi gibi rahatlatici bitki caylari icmeyide deneyebilirsiniz
Kendinizi rahatlatirsaniz sorununuz cozulur diye dusunuyorum
cok cok tesekkür ederiiim ❤

KaraTurna

bir varmış bir yokmuş!!!
Pro Üye
31 Ocak 2013
8.615
29.751
Benim yanımda böyle yapsa biri korkudan Osmanlı tokatı yapıştırırım heralde :KK70:

Doktora gitmen gerek kesin bence, bu gibi durumlarda eeg çekiyorlardı sanırım.

Insane

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2016
1.744
2.470
Ben de gece uykumdan kalkıp eşime bağırıp yada soru sorup geri uyuyorum. İstemeden böyle devam ediyor. Alıştı adam :) Bazen hatırlıyorum ama genelde eşim söylemeden hatırlamam o anları.

gelinn

Aşk...
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2011
2.986
2.107
Strese bağlı diye biliyorum ben bu durumlar. Eğer uyumadan önce sakinleştirici bitki çayı içerseniz belki rahatlarsınız.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2125 gün geçti.

Loch Ness Canavari

Kontaklar kulübü.
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2013
6.313
12.985
Ben yaklaşık 5 senedir eşimi dinliyorum. Gündüz ne yaptıysa gece anlatir. Yapılacak işleri söyler birilerine sen bilmem ne yap,sen bilmem kimi ara.. Bazen bana da evrak işlerini falan veriyor vallahi. :oha:
Çok nadirdir ama kalkıp bi şeyler anlattığı. Hep yatar pozisyonda konusur.
Küçükken çözemediği problemleri gece rüyasında çözermiş. Ayy böyle yazinca deli gibi gözüküyo :KK45:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1973 gün geçti.

Lovedreams

Beni hep mutlu hatırlayın olur mu. :(
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2016
5.054
22.880
Ben genelde uykumda özellikle kötü rüya gördüğümde ve ruyamin icinde ağladığımı görüyorum ve eşimin uyandırmasıyla gerçekten hıçkıra hıçkıra ağlayarak uyandım rüyamda eşimin öldüğünü görmüştüm evimizin önünde helallik aldılar sonra cenaze arabasının arkasından koşarken bırakma beni ben sensiz ne yaparım benide al yanına diyor muşum galiba hem rüyada hem gercekte

caytabagi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2016
3.752
10.147
28
Benim annemde bir ara vardı . Gulerdi,bagirirdi. Genetik mı bilemedim,yegeninde de varmis aynısı. Bazen bir bagirirdi komsular duydu mu ki diye düşünürdük. Bence gidin bir doktora, nolur nolmaz. Yaninizdakiler için korkutucu . Ben çok korkuyodum annem rüyasında bağırınca, kime bağırıyor kimle konuşuyor diye :deli:

Esra

Nirvana
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2007
12.607
26.330
35
Off benim de eşim böyle. Uyurgezer.
2 aylik bebegim var zaten gece yari yariya ayaktayim, bir de esimi avutuyorum.:anne:
Gecen gece bebegi emziriyorum, oturdu yatağa eliyle bir şeyler yapiyor.
Napiyorsun dedim, haliyi topluyorum dedi.:deli:
E ne olacak dedim, iste su tarafa koyacagim falan dedi.
Ver ben koyarim dedim artik:KK53:
Uzattı haliyi oturduğu yerden,ben de bir elimle oğlumu tutuyorum, digeriyle haliyi aldim hadi sen yat dedim o da yatip uyudu:confused:
Olaya bak resmen evcilik oynuyoruz:-)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1626 gün geçti.

champagneshimmer

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2010
16.027
5.086
evet doktr. gitmelisin.