Bebek Beslenmesi Uykusuz geceler

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

Busraaefemm

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2021
13
10
28
Kızlar merhaba 8 ay5 günlük bir oglum var bir türlü gece kesintisiz uyutamiyorum emmiyor mama yiyor ona rağmen uyanıyor 2 hatta 3 kere hatta daha fazla surekli kendiyle ilgilenip tekrar uyutmam gerekiyor bi tane kizim var 4 yaşında o bebekken kesintisiz uyurdu ama bu cocuk kör edicek beni uykusuzluktan yardim edin lütfen:KK43:

Kızlar merhaba 8 ay5 günlük bir oglum var bir türlü gece kesintisiz uyutamiyorum emmiyor mama yiyor ona rağmen uyanıyor 2 hatta 3 kere hatta daha fazla surekli kendiyle ilgilenip tekrar uyutmam gerekiyor bi tane kizim var 4 yaşında o bebekken kesintisiz uyurdu ama bu cocuk kör edicek beni uykusuzluktan yardim edin lütfen:KK43:
Ah bende aynı şeyler yaşadım 14 aylık kızım var 1 ay önce bıtkısel bır damla buldum onu kullanıyorum ıyı geldı normalde 10 kez uyanırdı kızım abartısız sumdı ya 1 ya 2 şükür ama çok zor gece uyumayan bebek

Ah bende aynı şeyler yaşadım 14 aylık kızım var 1 ay önce bıtkısel bır damla buldum onu kullanıyorum ıyı geldı normalde 10 kez uyanırdı kızım abartısız sumdı ya 1 ya 2 şükür ama çok zor gece uyumayan bebek
Peki damlanin adi nedir ne ise yarar bilgi verebilir misiniz

Bi ara çok güzeldi gece uykusu. Şu iki haftadr bnmki de 10dk da bi uyanıp meme istiyor. Emzik tutmadı kandıramıyorum onunla da bütün gece yatağından al koy emzir 20 kere belki canım çıkıyor. Damlayı merak ettim

X