uzaklaşmalı mıyım yoksa haksızlık mı ediyorum bilemedim

Yanlış anlama ama sen neresini sevdin sen bu adamın.😳😳😳
Ben bırak sevgili eş dost olarak arkadaş olarak bile istemem böyle bir tipi
Seninki bence bir ilişki yasama sevildiğini hissetme ihtiyacı.
Sen bu adamın bu eksilerini gorebiliyorsan görgülü bir kadınsın demek ki umarım senin karşına senin gibi birisi çıkar
TABİ Kİ AYRIL DURDUĞUN HATA
Aynen öyle, sevilme ihtiyacı :KK43: birlikteyken çok güzel iltifatlar ediyor ve çok da yakışıklı…Hastalık ondan bazı şeyler alıp götürmesine rağmen hala yakisikli…hosuma gitti ne yalan söyleyeyim. Insallah karsima iyi birisi cikar bu siralae nedense hep ariza tipleri kendime cekiyorum…

Babam da kanser tedavisi gördü ve aynen anlattiginiz gibi seyler oldu :/ kuzu gibi olan babam gecimsiz birine dönüşüverdi. Anneme o kadar eziyet ediyordu ki polisi çağırmak üzereydim neler neler boşanmanın eşiğinden döndüler.
Yaşamayanın anlayamayacağı kadar zor ve içler acısı bir durum
Ellerinde değil, bilinçli yapmıyorlar, sebepse çektikleri acı, ölüm korkusu, umutsuzluk ve ağır ilaçlar….
Çok geçmiş olsun arkadaşım
Allah şifa ve sabır versin, tabii bir de merhamet

Okudum ve bu adamda sevilecek tek bir şey göremedim. “Ailen ne der, yakınlaştığımıza pişman olur musun?” gibi şeyler sorması, ileride kendi isteğinle yaptın, evli olduğumu biliyordun, demek için. Ayrıca saygısız ve kaba. Giyilmiş ayakkabının iade alınmayacağını, demirlerle çevrilmiş alana girilmeyeceğini 5 yaşındaki çocuk bile bilir. Yanımdaki insan bunları yapsa utancımdan onunla gezemem bir daha. Bütün saygımı ve sempatimi de kaybederim ona karşı. Ayrıca hep söylerim burada; eski eşini yeni sevgilisine kötüleyen erkek, türünün en aşağılık olanıdır. Çocuklarla kalmış eşi ne durumda acaba şu an, çocuklara, eşine maddi- manevi desteği var mı? Kolay kolay bir kadın kanser olmuş eşini terk etmez ama erkekler terk edebiliyor.

Hiç olacak bir tip değil. Adamdaki tek bir özellik bile ondan soğumaya sebepken, adam 5-10 erkeğin kötü özelliklerini bünyesinde toplamış. Çok düşük profilli bir tip.

Aynen öyle, sevilme ihtiyacı :KK43: birlikteyken çok güzel iltifatlar ediyor ve çok da yakışıklı…Hastalık ondan bazı şeyler alıp götürmesine rağmen hala yakisikli…hosuma gitti ne yalan söyleyeyim. Insallah karsima iyi birisi cikar bu siralae nedense hep ariza tipleri kendime cekiyorum…
Anlıyorum ben seni hem de çok
İnsan biri de sevsin ilgilensin güvendiğim bir adam olsun hayatında istiyor
Bu duygunun bizi yönetip yanlış insanlara eğilim göstermesine engel olacağız
Psikologlar kendinizi sevin başkasınin sevgisine ihtiyaç duymayacak kadar diyorlar
Umarım kalbine göre birisiyle karşılaşırsın

Anlıyorum ben seni hem de çok
İnsan biri de sevsin ilgilensin güvendiğim bir adam olsun hayatında istiyor
Bu duygunun bizi yönetip yanlış insanlara eğilim göstermesine engel olacağız
Psikologlar kendinizi sevin başkasınin sevgisine ihtiyaç duymayacak kadar diyorlar
Umarım kalbine göre birisiyle karşılaşırsın
Keşke kendimi sevebilsem en büyük sıkıntım da bu. Maalesef çok zor şiddet gördüm çocukken. Bu yüzden borderline ve bipolar oldum. Başkası sevmezken kendimi neden seveyim ki diyorum. Eskiye göre şükür daha iyiyim…

arkadaşlar benim eskiden tanıdığım bir iş arkadaşımla yeni başlayan bir ilişkim var. Sonra bizden ayrıldı ve yan şehirde. Uzun zaman onunla konuşmadım ama daha sonra lösemi tedavisi olduğunu ve eşinden ayrı yaşadığını öğrendim. Ayrılıyorlarmış ama ben üstüne gidince bu yıl boşanmanın olduğunu söyledi. Kendisi şu an ayrı yaşıyor ama 2 yıldır zaten birlikte yaşamıyorlar hatta arada bir kaç ay önce biten başka bir ilişkisi bile olmuş. Bana dedi ki çok yorgun olduğum bir zamanda denk geldin tam evlenilecek kızsın seni tanımadan önce sadece flört vardı aklımda. (tabi tabi)

Aramızda yakınlaşma oldu o kendini kötü hissetti ve o kendini kötü hissedince ben de pişman oldum. Benim gibi sorunlu (psikolojisi bozuk 2 çocuk babası ve 10 yaş daha büyük) biriyle olmak istediğine emin misin dedi ben de kızdım bunun üzerine. Hevesini aldın herhalde seninle alakalı oysa ki güzel şeyler düşünmüştüm madem öyle sil gitsin numaramı konuşmayalım dedim. Yapmadı silmek istemedi ve bunun üzerine görüşmeye devam ettik. Annen baban ne der bizim birlikteliğimize nasıl yaparız ilerde vs tarzı şeyler söyledi. Tatile birlikte gidelim dedi ama ben kabul etmedim çünkü onunla başlasa kalmak isterdim oysa ki çocukları ile gidiyormuş ve zaten de ilişki yeni.

Onunla ilgili bazı şeyler farkettim. Dışarda iken insanlara karşı çok sert. Bana öyle değil...Onunla ilk tanıştığım zaman da işyerinde bana çok kendini beğenmiş ukala biri gibi gelmişti ama konuştuğumuz esnalarda hmm yanılmışım dedim. Ama insanları tersliyor kurallara uymuyor. Mesela yasak bölge girilmez diye yazan yerde demir engelleri kaldırıp içeri girdi hemen görevli onu uyardı. onunla tartıştı görevli yasak demesine rağmen onu ikna etmeye çalışıyor. Ben de tartışma büyümeden onu oradan aldım. Daha sonra ayakkabı kötü diye mağazaya gittik ve iade etmek istedi. Almadılar meğerse giymiş dışarda o zaman tabii ki almazlar. Adam nazikçe anlatmaya çalışıyor bu nuh diyor peygamber demiyor. Sonra mağaza müdürü geldi onunla da aynı şey oldu almadılar. Bir daha yeni ayakkabı aldığınızda evde biraz giyin genişlesin o zaman İade de sorun olmaz dediler benimki 'sizin beni eğimenize ihtiyacım yok' dedi onlara. Aşırı tepki işte. Ben kimseden emir almam hirarsi tanımam onlar kimmiş diyor.

İlaçlardan dolayı saçı dökülmüş ve çok kilo almış eski halinden eser kalmamış. Ben ama ona hiçbir şey demedim bu konuda çünkü ağır hastalık atlatmış. ama o bana (normal kilodayım) 'şu yan taraflardan zayıflaman lazım' dedi. Bende zaten bulimia vardı ve bu konuda hassasım. Canım sıkıldı aynı hassasiyeti bana göstermediği için. Bana hep çok güzel olduğumu söyler zaten de çok hoşlanarak başladık bu ilişkiye...
Kendisi sürekli eski eşinden bahseden ama hep kötüler. Ben ise hiç bahsetmem öyle eskilerden. Bir defa bir şey sordu orada o konuya girmem gerekti bana 'bunu dinelemk istemiyorum' dedi oysa ki kendi sürekli (abartmıyorum her buluşmada hep eski eşinden ilişkilerinden bahseder. Bu konuyu çözdüm. Uyduruk bir hikaye anlattım (biriyle buluşmuştum bana sürekli eski sevgililerinden eşinden bahsediyordu ben de bir daha onunla görüşmedim diye). Ondan sonra bir daha yapmadı öyle. Bir de beni bir diğer rahatsız eden şey sürekli online ama nedense bana az yazıyor.

Şunu farkettim görüşmelerimiz güzel geçiyor ama daha sonra o aniden bir çöküntüye uğruyor. Daha iki gün önce öğrendim ki en yakın arkadaşımdan meğer epey psikolojik sorun yaşamış. Ben de öyleyim psikolojim iyi değil. Tedaviye git diye söyledim. Bazen kendini iyi hissetmeyince onu ararım çok huysuz olur sonra rahat bırakayım bari diye kendimi geri çekerim. Dün hiç haber alamadım ondan. Açıkcası ben de yazmadım bakalım ne olacak diye ve onun yazmasını bekliyorum. Siz bana şimdiye kadar hep akıl verdiniz ben sizce bu adamı hayatımdan çıkarmalı mıyım. Bilmiyorum inanın. Sizlerin doğrultusunda yapacağım bunu.
surdurulesi bir iliski gibi gorunmedi bana... buyuk ask yoksa gerekte yok bnce bu iliskiye, toksik gorunuyor

X