Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Uzamayan ve çok kırılan saçlar için mucize çözüm

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

Ceyn_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2017
1
2
29
Kızlaarrr..Öncelikle şunu belirteyim sırf bu konuyu açmak için üye oldum kulübe :) saçlarımdan çok şikayet eden biriyimdir küçük yaştan beri de sürekli boyatırım.haliyle çok yiprandilar gecenlerde çözüm ararken sanirim yine bu forumda bir kaç bir şey okudum ve onları denemeye karar verdim.iyi ki de denemisim müthiş sonuçlar aldım.saclarim aşırı derecede yumuşadı ve neredeyse hiç kırık yok artık ki ben çok fazla duzlestirici kullanan bir insanım.Bir kaç yağ kullanıyorum bunun için öncelikle yilan yağıyla maske uyguluyorum bir,bir buçuk saat bekletiyorum sonra ılık su ile duruluyorum ayni zamanda şampuanimin içine çam terebentin yağı ekledim iki üç damla saç besleyici olarak geçiyor o da.sonrasinda saçlarımin son durulama suyuna yarım çay bardağı elma sirkesi koyup o şekilde durulayip çıkıyorum.kokusu falan uçucu zaten saçlara çok güzel parlaklık veriyor.son olarak da saçlarımı taradiktan sonra nemliyken uçlarına badem yağı uyguluyorum az bir şekilde kendiliğinden kurumaya bırakıyorum sonuç mükemmel oluyor kesinlikle şiddetle tavsiye ederim.Bu arada tahta tarak kullanıyorum bu da elektriklenme ve kabarmayi engelliyor.Sac tipine göre bu yağların etkileri farkediyor mu bilmiyorum ama benim saçlarım aşırı yağlı zaten ama çok güzel sonuçlar aldım.yilan yağını hafta da 3 kez badem yağını ise her dustan sonra kullanıyorum.Cok yumusak ve canli artik saclarim yaklasik bir aydir duzenli kullaniyorum zaten.umarim siz de yararını görürsünüz :)

mükemmel saçlar için farmasi ısırgan özlü şampuan
farmasi türkiyenin her yerine kapıda ödeme ürün yolluyor, mesaj yollarsanız yardımcı olurum

X