uzatılan garanti yardımmmmmm :/

NeOlurBiSabah

dünyada bensiz bırakmam seniii.... :-D
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2013
2.395
1.341
canlar cankuşlarr:KK70: yarın beyaz eşyalarım gelicek. nişanlım garantilerini uzatalım diyor. belli bir ücret karşılığı 7 yı kadar uzatıyorlar. ürünlerimiz vestel bu arada:KK70: şimdi sorularım var

- sizce gereklimidir yaptırmak akıllıca geliyor ama?
-bu garantiyi ürünü kullandıktan sonra yaptırabiliyormuyuz? yani atıyorum 1 sene sonra bız garantıyı uzatcaz desek yaptırabilirmiyiz?

canlar cankuşlarr:KK70: yarın beyaz eşyalarım gelicek. nişanlım garantilerini uzatalım diyor. belli bir ücret karşılığı 7 yı kadar uzatıyorlar. ürünlerimiz vestel bu arada:KK70: şimdi sorularım var

-bu garantiyi ürünü kullandıktan sonra yaptırabiliyormuyuz? yani atıyorum 1 sene sonra bız garantıyı uzatcaz desek yaptırabilirmiyiz?

vestel aldıysan yandın geçmiş olaa:KK1:

ayy deme öyle... nabim akşam oldu öle oldu:KK70: kırmızı bir buzdolabına aşık oldumm gözüm görmedi birşeyi... o zaman kesin uzatim:KK70:

ayy valla cnm annem hem bulaşık makinesini hemde fırını gitti vestel aldı ama ömrümüzü yedi resmen bu vestel.:KK47:bence sen hiç garantiyi uzatma zaten garanti bitene kadar vestel seni bitirir:KK53:

canım ben de vestel aldım ve 7 yıl garanti yaptırdım. ama 3 yıl nasıl geçti bir de bana sor. 4 yılı kaldı. dolar dolmaz değiştiricem. çamaşır makinesi hiç iyi yıkamıyor. moralini bozmak istemem ama sen de göreceksin kullandıkça. bence eğer 3-4 yıl içinde en azından çamaşır makineni değiştirme imkanın olacaksa hiç uzatma derim garantisini.bulaşık mak memnunum ama bak hakkını yemiyim. buz dolabı da iyi sayılır. onlarınkini uzatabilirsin ama çamaşıra gerek yok benim fikrim

önce şunu söyleyeyim beyaz eşyaların garanti süresi 3 yıl oldu. siz 7 yıla kadar uzatmak istiyorsunuz. 3 yıl boyunca vestel sizinle ilgilecek. 3 yıl sonunda bir arıza olursa bayiniz ilgilenecek. yani 3 yıl sonunda vestel çağrı merkezini arayıpta servis isterseniz ücretli yapacaklardır. ama bayinizi ararsanız onlar kendi elemanlarından gönderecektır. garanti uzatması tamamıyla bayiye aittir. farklı bir marka beyaz eşya üzerinde müşteri temsilcisiydim.

önce şunu söyleyeyim beyaz eşyaların garanti süresi 3 yıl oldu. siz 7 yıla kadar uzatmak istiyorsunuz. 3 yıl boyunca vestel sizinle ilgilecek. 3 yıl sonunda bir arıza olursa bayiniz ilgilenecek. yani 3 yıl sonunda vestel çağrı merkezini arayıpta servis isterseniz ücretli yapacaklardır. ama bayinizi ararsanız onlar kendi elemanlarından gönderecektır. garanti uzatması tamamıyla bayiye aittir. farklı bir marka beyaz eşya üzerinde müşteri temsilcisiydim.

hım yanı aldıgımız garanti marka garantisi değil bayi garantisi diyorsunuz... gerek yokmu yani sizce:KK70:D

ama çok saçma değil mi bu? sonuçta şehir değiştiriyoruz biz türkiyenin bir ucundan diğer ucuna geldik. artık aldığımız bayi ile bir alakamız yok. bizim garantimizi servis uzattı.

X