Üzerimde bir sansizlik var anlamadim gitti

Sade_Bilge

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2021
297
852
Merhaba arkadaslar.

yaklasik bir yildir üzerimde müthis bir agirlik var, sanki ataga gecmek isterken birileri sürekli beni engelliyor.
9 ay önce nisanlimla tanistim. Covid döneminde. Ancak tanistigimdan bu yana hemen hemen her hafta bir talihsizlik hastalik cikiyor. Ömrümde bu kadar hastalandigimi hatirlamiyorum.

Gögsümde iltihap, 20 lik disleeimin cekilmesi, Hastalik, üsütme, basagrisi, bel fitigi, migren, agzimda aft, vs vs. Hepsini sayamiyacagim.
isten altildim. Islerim rast gitmiyor anlayacaginiz. Bunun sebebi ne olabilir?

Uzerimde nazar mi var cözemedim.
Herkes herseyi paylasir ben yorum yaparim mutlu olduguma dair, ben cok nadir paylasirim kimse ilgilenmez bile.

cözemedim. Bende mi acayiplik var?

Bazen bir şeyler üst üste gelebilir.
Bende kocamla tanıştığımdan itibaren diş kırılması, küçük bir operasyon, ateşli hastalık, zehirlenme gibi bir çok rahatsızlık geçirdim. Her hafta bir olay kovalıyordu beni 😅😅.

Bende kocamla tanıştığımdan itibaren diş kırılması, küçük bir operasyon, ateşli hastalık, zehirlenme gibi bir çok rahatsızlık geçirdim. Her hafta bir olay kovalıyordu beni 😅😅.
Aynen ben tam o durumdayim. Nisanlim diyor cürük ciktin geri iade mi etsem. 🤣

Öncelikle, b.k gibi laf etmiş, hiç haz etmem öyle şakalardan.
Sonralıkla, aynı durumu ben de yaşadım.
Ama o dönem hem çok nazara geldiğimizi hem de alt yapıda kaygılarım olduğunu fark etmiştim.
Bunlardan biri olabilir mi?

şu sıra herkes sizin yaşadıklarınızı yaşıyor emin olun. 1 yıldır covidden stresten artık vücudunuz sinyal veriyor demek ki. bu bir süreç geçecek inşallah üzülmeyin. aft, baş ağrısı, migren pek çok kişi de var. bunların gelip geçeceğini düşünmeye çalışın. stres bağışıklığı etkiliyor ondan olmuştur. ama hiç bir işim rast gitmiyor demeyin. olumsuzu çağırmayın. tabi bu şartlarda olumlu kalmak kolay değil. ama durumu kişiselleştirmeyin.

Stresden oluyor benimde ilk defa aft cıktı agzımda.. İrinli sivilceler cıkıyor
Covidden değil stres den sonu gelecek insanların

valla ben de şunu anlamıyorum gigi hadid e kendall jenner a değmeyen nazar bize mi değiyo.
yani bu top'lara değmeyen nazar neden benim gibi kıçıkırık vatabdaşa değiyor, nazar da mı insan seçiyor?

Hani bu işte bir cenabetlik olayı deriz ya, adamlar hayatınıza girdikten sonra bu aksilikler olmaya başladıysa sorun sizde değil adamlarda sanki.
Bir de iade mi etsem diyor, git önce sen bir kırklan, senden sonra oldu bunlar deseydiniz.

X