Uzlaştırma avukatı aradı ..

Şikayetinizi asla geri çekmeyin ayrıca altınları hala alma şansınız var. Akrabalarda falan illa ki düğünde çekilen fotolardan vardır. Bir fotoğraf bile yeter. Paranızı zaten bırakmayın ama asla da 1 gün önce çıkmasına izin vermeyin.

Merhaba bayanlar iyi akşamlar :KK15:
Sizle biraz dertleşiyim istedim ..
Ben bundan 9 sene kadar öncesi iğrenc bir evlilik yaşadım 1 sene sürmedi biraz özet geceyim ..
Sanırım gençlik çağıma evden uzaklaşma isteği üzerine o evliliği yapmıştım ..
Şuan düşünce akla mantığa sığmıyor çünkü..
Bir gece eve geldiğinde üstünde örümcek var diyerek vurmaya başladı o gün anladım uyuşturucu etkisinde olduğunu ..
Hemen polise gittim aileme haber vermek istediler verdirmedim çünkü hep karşı çıkmışlardı bu evliliğe ..
Arkadaşımdaydım aklımı çaldı gene gittim ..
Ailesiyle hiç kapı kapatılmayan aynı binalarda oturuyorduk ..
Babası annesi Destursuz girerdi içeri ..
Heee düğünde ailem aileler akrabalar yüklüce takı taktı ..
20ye yakın burma bileziğim 2 tane setim hiç unutmam annem sana bilezik yapmak istiyoruz dediğinde beğendiğim bir hasır bileziği almışlardı ozaman setimden daha pahalıydı ..
Ve ben o dönemde çalışırken bileziklerimin aynı ebatında 6 tane daha bilezik yaptırmıştım takılan nakit paraları söylemiyorum bile ..
Ozamanlar hırsız olayları vardı ..
Annesi de elbise dolabındaki kasaya koyayım çalınır için yanar dediğinde hiç düşünmeden vermiştim (koymuştu kasaya)
Birgün o pislik sabaha karşı işe gitmeme yakın eve girdi tartışmıştık .
Baya içmiş sanırım uyuşturucuda kullanmıştı ..
İşe gitmiceksin diye üstüme bir yürüyüp boğazımı sıktı boğazım mosmor odaya kaçıp kitledim kendimi gene gitti dışarı boğazıma şal bağlayıp işe gittim resmen alkolik biriymiş evlenirken bırakıcam arada sırada içiyorum dediğinden ihtimal vermiyordum böyle şeyler yaşıyıcağıma ..
Yada gözüm körmüymüş nasıl anlamadım bilmiyorum ..
Eve geldim akşam kapıdan girer girmez bana bir vurmaya başladı yerlere düştüm tekmeledi ..
Baya uyuşturucu etkisinde seni öldürücem diyor annesi babası geri çekildi bizede zarar verecek diye ..
Odaya attım kendimi ama kapıyı kitleyemedim elinde bıçakla bir geldi tam karnına saplıcakken elimle ittim ellim resmen yarılmıştı ..
Hemen karakola gittik komşular polis çağırmış test yapıldı . uyuşturucu kullanmış madde etkisinde diye bir dosya açıldı ..
Babamı aradı gece ya 3. Ya 4.
Babam geldi bana bakıyor ama tanıyamadı heryerim kan toplamış mosmor tabi babam şok oldu dövünüyor bana dokunmak istiyor ama acır biyerim diye elleyemiyor hastaneye siz götürün darp raporu alın dediler babama gittik aldık eve geldik babam annem odamı hazırladılar hiç evlenmemişim gibi davrandılar babam takıları bırak o evden çöp almıcaksın al kartı ne istiyorsan al diye bana verdi çünkü üstümdekiler dışında hiç bişeyim yoktu sonra gittim arkadaşı görmüş hemen arayıp haber vermiş geldi o şahıs üstüme saldırdı sokak ortasında beni yumruklarken esnaf ayırdı esnaf babamı aradı ..
Babam arabayla geldi beni bindirdi drp raporu almaya gidiyorduk yolda görmüş babam in arabadan dedi birden indim farkedemedim gördüğünü ben görmedim yeter artık diye babam arabanın kapısı kapanmadan arabayı üstüne bir sürdü ezicek duvarla arabanın arasında bırakacak kaçtıııı ..
Davalar dosyalar birbirini kovaladı gittik geldik polisler hep adliyelerde etten duvar ördüler hep saldırılar iftiralar ..
Bu kavgalarının bir nedeni yoktu bu arada hep son bıçak olayında gece güya biri girmiş eve görmüş ama engel olamamış benim için girmiş biliyormuş ( halbuki yalan iftira uyuşturucu etkisi ) sonrasında taşındık pendiğe ailemle izimi kaybettirdikkkk ..
Yıllarca ailem beni kaçırdı adresim saklandı ben psikolojik detavi gördüm senelerceeeee..
5 senedir evliyim mahkemelere avukatım gidiyor ben gitmiyorum .
Şimdi bir çocuğum var uzlaştırma avukatı aradı bayramdan önce ( şimdi eşimle konuşuyorduk buradada paylaşıyım istedim eşim kesinlikle cezasını çekecek oo şer... Diyor ))
11 sene almış sadece bir tane dosyadannn .. Uzlaştırma avukatıda yüklü miktarda para vermeyi kabul ediyorlar siz davalarınızı çekin geri diye birkaçkez aradı beni baya kabul ettirmek için uğraştı bende onlarda bütün altınlarımı paralarını bıraktığımı 3 kuruş için vazgecmiceğimi söylememe rağmen ısrarcı oldu avukatımda para al şikayetini geri çek kamu davasıda var zaten içeride kalacak dedi...
Benim şikayetimi çekmem sadece indirim sebebi olacakmış ..
Eşimde kesinlikle çekme sürünsün diyor ailemde ..
Bu arada tazminat davasıda açtım ama ondan cevap yok kalan altınlarımı hiç bir şekilde alamadım konu açıldığında ailem uç kuruşun peşine düşme diyor ama onları hep ailem yaptı zoruma gidiyor ..
Babamda seni o gün öyle gördümya öldüm bittim yerin dibine batsın 3 altın diyor 3 altın dediği (26 bilezik 2 tane set 1 tane hasır günlük kullandığım küpeleri köleleri nakitleri hiç saymıyorum bile )
Uzun oldu kusura bakmayın iç dökme gibi oldu şimdiki evliliğimde ailemin bu kadar elinin üstümde olma sebebi de bu sanırım
( önceki konularımı okuduysanız biliyorsunuz dur ben hep psikolojim bozuk diye uzak tutuldum) yarın uzlaşma avukatı avukatına bir dosya göndereckmiş oda bana yollıcakmış imzalayıp yollucakmışım uzlaşmayı kabul etmiyorum diye siz olsanız napardınız ??? Sizce napmalıyım ..
Bu arada yanlış anlayanlar olmuş sanırım sorun para değil ailemin yaptıklarının onlara kalması ailem zaten o evden hiç bişey sokmadılar eve bunu da istemezler sorun onlara kalmış olması onlara kalmasın istiyorum onlara kalıcağına alınırsa dava dosyasına kimsesiz çocuklara bağışlansın diye düşerim zaten direk banada gelse dağıtırım ama zoruma giden onlara kalması .
Hiç de imzalama ne imzaliycan çeksin pislik! 1 gün bile indirim almasın sakın o. Uzlasicakmissin da para vereceklermiş. Ne biçim vahşi bir ortama düşmüşsün sen ya. Gül gibi ailenden kaçmak için mi bu keş katille evlendin? Gerçekten mi? Yat kalk ailene dua et babanın elini eteğini öp valla. Ne biçim yaratıkmış oyle... Bunca zaman niye dava sonuclanmadi niye altınları artı tazminatlarıni alamadın hiç anlamadım. Ben olsam adam gibi bir avukat bulurdum 10 senedir hakkın olanı bile geri almayı başaramamış ise yaramaz biri sanki

Şindiye hepsini uyuşturucuya yatırmıştır bile o siz bilirsiniz ama can güvenlişiniz daha önemli ama ben olsam hapis yatma durumu varsa kesinlikle geri çekmezdim. Hakkınızda hayırlısı.

Ne kadar zor şeyler yaşamışsınız öyle. Anne babanızdan Allah razı olsun, ne mutlu ki size yardımcı olmuşlar arkanızda dağ gibi durmuşlar. Karşı tarafın ailesinin size ait olan takıları vermeleri lazımdı şimdiye kadar. Hiç mi düşünmediler, verelim demediler? Karar sizin, eşinizle, ailenizle bu konu hakkında konuşup bir karar alabilirsiniz. Yerinizde olsam hiç uğraşmazdım takılar için, ancak bir yandan da ailenizin emekleri, sizin emekleriniz olduğu için istemekte haksız da değilsiniz. Bu konuda herhangi bir şey diyemeyeceğim. İnşaallah bundan sonra bir ömür çok çok mutlu olursunuz eşinizle, evladınızla ve sevdiklerinizle. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Çekmezdim şikayetimi. Hatta sadece 1 gün fazladan yatacak olsa şikayetimle gene çekmezdim.
Verilmiş sadakan varmış. Bundan sonra evladınla eşinle mutlu mesut hayatın olur inşallah.

O takılar birgün onlardan çıkar elbet ama ben olsam sikayetimi geri cekmezdim. Kimse sizden o altınları istemiyor ki herkes yasadiginiza sukrediyor bırakın siz kendi ailenize bakın Çeksin cezasını pislik.

Uzlaşmadan isteme imkanın yok mu? Adam canına kastedmiş, seni de anlıyorum ama ben olsam hayatta uzlaşmazdım. Sürünsün pislik. Ayrı olarak da dava açardım sanırım altınlar için, onları da dediğin gibi dağıtırdım (alırsam eğer). Ama bence baban haklı, inan üç kuruş için değmez. İsterse milyon bilezik olsun senin çocuğundan önemli olur mu sence? Baban için durum bu çünkü.

uzlaşma filan yapma, şikayetini de geri çekme. indirim sebebi olacaksın daha ne yani yaptıkları yanına kalacak. zaten 11 sene almış olsa bile 11 sene yatmıyor ki çok daha az yatıyor.

Merhaba bayanlar iyi akşamlar :KK15:
Sizle biraz dertleşiyim istedim ..
Ben bundan 9 sene kadar öncesi iğrenc bir evlilik yaşadım 1 sene sürmedi biraz özet geceyim ..
Sanırım gençlik çağıma evden uzaklaşma isteği üzerine o evliliği yapmıştım ..
Şuan düşünce akla mantığa sığmıyor çünkü..
Bir gece eve geldiğinde üstünde örümcek var diyerek vurmaya başladı o gün anladım uyuşturucu etkisinde olduğunu ..
Hemen polise gittim aileme haber vermek istediler verdirmedim çünkü hep karşı çıkmışlardı bu evliliğe ..
Arkadaşımdaydım aklımı çaldı gene gittim ..
Ailesiyle hiç kapı kapatılmayan aynı binalarda oturuyorduk ..
Babası annesi Destursuz girerdi içeri ..
Heee düğünde ailem aileler akrabalar yüklüce takı taktı ..
20ye yakın burma bileziğim 2 tane setim hiç unutmam annem sana bilezik yapmak istiyoruz dediğinde beğendiğim bir hasır bileziği almışlardı ozaman setimden daha pahalıydı ..
Ve ben o dönemde çalışırken bileziklerimin aynı ebatında 6 tane daha bilezik yaptırmıştım takılan nakit paraları söylemiyorum bile ..
Ozamanlar hırsız olayları vardı ..
Annesi de elbise dolabındaki kasaya koyayım çalınır için yanar dediğinde hiç düşünmeden vermiştim (koymuştu kasaya)
Birgün o pislik sabaha karşı işe gitmeme yakın eve girdi tartışmıştık .
Baya içmiş sanırım uyuşturucuda kullanmıştı ..
İşe gitmiceksin diye üstüme bir yürüyüp boğazımı sıktı boğazım mosmor odaya kaçıp kitledim kendimi gene gitti dışarı boğazıma şal bağlayıp işe gittim resmen alkolik biriymiş evlenirken bırakıcam arada sırada içiyorum dediğinden ihtimal vermiyordum böyle şeyler yaşıyıcağıma ..
Yada gözüm körmüymüş nasıl anlamadım bilmiyorum ..
Eve geldim akşam kapıdan girer girmez bana bir vurmaya başladı yerlere düştüm tekmeledi ..
Baya uyuşturucu etkisinde seni öldürücem diyor annesi babası geri çekildi bizede zarar verecek diye ..
Odaya attım kendimi ama kapıyı kitleyemedim elinde bıçakla bir geldi tam karnına saplıcakken elimle ittim ellim resmen yarılmıştı ..
Hemen karakola gittik komşular polis çağırmış test yapıldı . uyuşturucu kullanmış madde etkisinde diye bir dosya açıldı ..
Babamı aradı gece ya 3. Ya 4.
Babam geldi bana bakıyor ama tanıyamadı heryerim kan toplamış mosmor tabi babam şok oldu dövünüyor bana dokunmak istiyor ama acır biyerim diye elleyemiyor hastaneye siz götürün darp raporu alın dediler babama gittik aldık eve geldik babam annem odamı hazırladılar hiç evlenmemişim gibi davrandılar babam takıları bırak o evden çöp almıcaksın al kartı ne istiyorsan al diye bana verdi çünkü üstümdekiler dışında hiç bişeyim yoktu sonra gittim arkadaşı görmüş hemen arayıp haber vermiş geldi o şahıs üstüme saldırdı sokak ortasında beni yumruklarken esnaf ayırdı esnaf babamı aradı ..
Babam arabayla geldi beni bindirdi drp raporu almaya gidiyorduk yolda görmüş babam in arabadan dedi birden indim farkedemedim gördüğünü ben görmedim yeter artık diye babam arabanın kapısı kapanmadan arabayı üstüne bir sürdü ezicek duvarla arabanın arasında bırakacak kaçtıııı ..
Davalar dosyalar birbirini kovaladı gittik geldik polisler hep adliyelerde etten duvar ördüler hep saldırılar iftiralar ..
Bu kavgalarının bir nedeni yoktu bu arada hep son bıçak olayında gece güya biri girmiş eve görmüş ama engel olamamış benim için girmiş biliyormuş ( halbuki yalan iftira uyuşturucu etkisi ) sonrasında taşındık pendiğe ailemle izimi kaybettirdikkkk ..
Yıllarca ailem beni kaçırdı adresim saklandı ben psikolojik detavi gördüm senelerceeeee..
5 senedir evliyim mahkemelere avukatım gidiyor ben gitmiyorum .
Şimdi bir çocuğum var uzlaştırma avukatı aradı bayramdan önce ( şimdi eşimle konuşuyorduk buradada paylaşıyım istedim eşim kesinlikle cezasını çekecek oo şer... Diyor ))
11 sene almış sadece bir tane dosyadannn .. Uzlaştırma avukatıda yüklü miktarda para vermeyi kabul ediyorlar siz davalarınızı çekin geri diye birkaçkez aradı beni baya kabul ettirmek için uğraştı bende onlarda bütün altınlarımı paralarını bıraktığımı 3 kuruş için vazgecmiceğimi söylememe rağmen ısrarcı oldu avukatımda para al şikayetini geri çek kamu davasıda var zaten içeride kalacak dedi...
Benim şikayetimi çekmem sadece indirim sebebi olacakmış ..
Eşimde kesinlikle çekme sürünsün diyor ailemde ..
Bu arada tazminat davasıda açtım ama ondan cevap yok kalan altınlarımı hiç bir şekilde alamadım konu açıldığında ailem uç kuruşun peşine düşme diyor ama onları hep ailem yaptı zoruma gidiyor ..
Babamda seni o gün öyle gördümya öldüm bittim yerin dibine batsın 3 altın diyor 3 altın dediği (26 bilezik 2 tane set 1 tane hasır günlük kullandığım küpeleri köleleri nakitleri hiç saymıyorum bile )
Uzun oldu kusura bakmayın iç dökme gibi oldu şimdiki evliliğimde ailemin bu kadar elinin üstümde olma sebebi de bu sanırım
( önceki konularımı okuduysanız biliyorsunuz dur ben hep psikolojim bozuk diye uzak tutuldum) yarın uzlaşma avukatı avukatına bir dosya göndereckmiş oda bana yollıcakmış imzalayıp yollucakmışım uzlaşmayı kabul etmiyorum diye siz olsanız napardınız ??? Sizce napmalıyım ..
Bu arada yanlış anlayanlar olmuş sanırım sorun para değil ailemin yaptıklarının onlara kalması ailem zaten o evden hiç bişey sokmadılar eve bunu da istemezler sorun onlara kalmış olması onlara kalmasın istiyorum onlara kalıcağına alınırsa dava dosyasına kimsesiz çocuklara bağışlansın diye düşerim zaten direk banada gelse dağıtırım ama zoruma giden onlara kalması .
Ömür boyu hapis yatsın

uzlaşma filan yapma, şikayetini de geri çekme. indirim sebebi olacaksın daha ne yani yaptıkları yanına kalacak. zaten 11 sene almış olsa bile 11 sene yatmıyor ki çok daha az yatıyor.
Uzlaşmak istemiyorum diye imzalayıp yolladım temyize gitmiş dosya birçok kez tek dosyadan kesin yatarı 11 seneymiş yeni öğrendim ve gerçekten sevindim

Yokkk var diyemem herşeyimde var ama ailem yaptı okadar şeyi onların kızları evlendi arkadaşımın söylediğine göre benim ailemin yapmış olduğu şeyleri takmışlar durumları normalde yoktuuu zoruma gidiyor okadar takının kalmasında bu arada avukatın söylediğine göre 1 sene amatemde tedavi görmüş bu arada.
Buna benzer seyleri bende yaşadım takilarin hepsi onlarda ben hepsini istedim maddi manavi tazminat takilarin iadesi suan çekişmeli benm takilari alip evi terk ettgimi soluyolar bilmiyorum herşey hakimin taktirine kalms suan sadece bekliyorumm...

Aman Allahım neler yaşamışsınız. Umarım çok mutlu olursunuz . ben uzlaşmazdım . hem psikolojik ve fiziksel eziyet etmiş defalarca hem maddi zarara sokmuş.

X