Üzüm çekirdeği yagı Zadevital kapsül ne kadar süre saklanabilir?

Dualarlahuzur

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2020
18
12
27
Herkese selam,

yaklaşık 4-5 sene önce Zadevital’ın patlatılabilen tekli kapsül şeklinde üzüm çekirdeği yağından almıştım. Küçük kavanozdaki kapsüllerin bir kısmını kullandım ve memnun kaldım. Fakat sonra unuttum ve geçen elime geçti.
Kapsüller dokunulmadığı için sizce de hala kullanabilirmiyim yoksa yenisini mi almam gerekir? Tek şişede olsa kulşanmayı düşünmezdim ama tekli kapsüllere el değmedi.
Ne dersiniz bir zararı dokunur mu?

Şimdiden ilgi ve alakanız için teşekkürler.
 

isabel

La Vie En Rose
Yönetici
Super Moderator
Doğa Severler Kulübü
6 Mart 2012
17.659
22.586
46
Aynı durumla karşılaşınca bende eczacı arkadaşıma sormuştum.Bana ,takviye ürünlerde ki son kullanma tarihine pekte takılınmaması gerektiğini söyledi.Çünkü bu tarz takviyelerdeki son kullanma tarihi daha çok etki süresini belirlemek içinmiş.Eğer şişede yada kapsüllerde küf gibi bir durum yoksa kullanabilirsiniz.Lakin etkinliği azalmış olabilir bunu göze alarak kullanın..Yani ilk kullandığınız zamandaki gibi etkili olmayabilir ama bir zararıda yok..
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 17-02-2022

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 71 gün kaldı.

Artık lanugonun (geçici tüyler) sırt ve omuzlar dışında kalan büyük bir kısmı yok oldu. Bununla beraber bebeğinizin başındaki beyaz pigmentlenmemiş (renklenmemiş) saçları iyice gelişiyor. Gevşeme ve rahatlama egzersizleri yapmak için bugünler uygundur. Doktorunuza sezeryan doğumuna ihtiyacınız olup olmadığı konusunda danışınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın