Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Uzun bir süredir saç dökülmem var

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

1prnses 1prens annesi

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2021
118
17
Kızlar hayırlı akşamlar uzun bir süreli saçlarım dökülüyor acilmalarim oldum sonra geri topladım düzeldi ama şuan gene başladı kan tahlili yaptirdim kansızlık çıktı ztn vardı doğum yapınca gene artırmış kan düşüklüğüm kan ilacı yazdı onu kullanıyorum ama başka neyle destekleye bilirim gene acilmalarim oldu ufak kirpik lerimde dökülüyor şuan napcam bilmiyorum lutfn bana akıl verin

Kızlar hayırlı akşamlar uzun bir süreli saçlarım dökülüyor acilmalarim oldum sonra geri topladım düzeldi ama şuan gene başladı kan tahlili yaptirdim kansızlık çıktı ztn vardı doğum yapınca gene artırmış kan düşüklüğüm kan ilacı yazdı onu kullanıyorum ama başka neyle destekleye bilirim gene acilmalarim oldu ufak kirpik lerimde dökülüyor şuan napcam bilmiyorum lutfn bana akıl verin
Bıttım sabununu çok duyuyorum bu aralar ama gerçek katkisiz bıttım olacak.

Bende de kansızlık var ve saçlarım aşırı döküldü. Tepe kısmım bayağı açıldı. Doktor bana kan ilacı ve eksik olan vitaminlerin ilaçlarını verdi. Ben geç kaldım bu konuda. Siz de vakit geçmeden ilaç gerekiyorsa ilaç kullanın. Kan ilacının formu da önemliymiş o yüzden doktor sigortanın karşılamadığı bir ilaç yazdı, dışarıdan almak zorunda kaldım.

Bende de kansızlık var ve saçlarım aşırı döküldü. Tepe kısmım bayağı açıldı. Doktor bana kan ilacı ve eksik olan vitaminlerin ilaçlarını verdi. Ben geç kaldım bu konuda. Siz de vakit geçmeden ilaç gerekiyorsa ilaç kullanın. Kan ilacının formu da önemliymiş o yüzden doktor sigortanın karşılamadığı bir ilaç yazdı, dışarıdan almak zorunda kaldım

Bende de kansızlık var ve saçlarım aşırı döküldü. Tepe kısmım bayağı açıldı. Doktor bana kan ilacı ve eksik olan vitaminlerin ilaçlarını verdi. Ben geç kaldım bu konuda. Siz de vakit geçmeden ilaç gerekiyorsa ilaç kullanın. Kan ilacının formu da önemliymiş o yüzden doktor sigortanın karşılamadığı bir ilaç yazdı, dışarıdan almak zorunda kaldım.
Cnm benimde var kansızlık kndiimi bildim bileli var benim de acilmam oldu ilaç kullandım falan filan ama düzelmişti dökülmem yoktu doğumdan sonra aşırı dökülüyor şuan önlerim açıldı gene her yerde goruyom saçlarımı bu benim canımı sıkıyor şuanda var kansızlık halen kullanıyorum kan ilacı ama nedendir bilmiyorum gene bsldi dökülmem çok üzülüyorum

Benim önceden başlamıştı ama son dökülünce açılma oldu artık doktora gittim. Bikaç gün önce bi saç dökülmesi için bir şeyler kullanmaya başladım anında kesildi.

saç dökülmem oldukça fazlaydı bir tavsiye üzerine kullandığım ürün sayesinde 2 ay gibi kısa bir sürede dökülmem baya azaldı ve saçlarım daha parlak ve kalın bir hale geldi bu sorunu yaşayan herkese kesinlikle tavsiye ederim ilaç firması olması güvenilir ve fiyatı içeriğine göre çok uygun :)

Son düzenleyen: Moderatör:
saç dökülmem oldukça fazlaydı bir tavsiye üzerine kullandığım ürün sayesinde 2 ay gibi kısa bir sürede dökülmem baya azaldı ve saçlarım daha parlak ve kalın bir hale geldi bu sorunu yaşayan herkese kesinlikle tavsiye ederim ilaç firması olması güvenilir ve fiyatı içeriğine göre çok uygun :)
ne kullandınız

X