Vajina daraltma ameliyatı oldum

Relaxyeni

Guru
Kayıtlı Üye
9 Mart 2012
424
110
Arkadaşalar 5 gün önce vajina daraltma ameliyatı oldum Ankarada özel bir klinikte.2gün hafif ağrı baskı.sonrasında hiçbir şikayetim olmadı hatta 4.gün baya uzun yürüyüş yaptım şuan hafif kanamalar oluyor normal mi acaba dikişlerin açılması tutmaması gibi birşey olurmu çok mu zorladım diye tedirginim çok🙈

Arkadaşalar 5 gün önce vajina daraltma ameliyatı oldum Ankarada özel bir klinikte.2gün hafif ağrı baskı.sonrasında hiçbir şikayetim olmadı hatta 4.gün baya uzun yürüyüş yaptım şuan hafif kanamalar oluyor normal mi acaba dikişlerin açılması tutmaması gibi birşey olurmu çok mu zorladım diye tedirginim çok🙈
Çok çok geçmiş olsun.korkmayın dikişler içerde olduğu için sorun olmaz yürüyüş bence🙂😇

Ya sağolun içim rahatladı kendime kızıp duruyorum derdim neydi acaba diye😔hafif karın ağrım var umarım aoeun olmaz dediğiniz fivi dıştan dikiş yok

Bende 1 hafta önce oldum ama ben yürüyüş yapmamaya özen gösterdim hatta ilk 3 gün fazla ayakta da kalmadım doktorunuza bir danışın isterseniz.O uzun yürüyüş yapacak enerjiyi nerden buldunuz🙂ben biraz ayakta kalsam ağrım oluyor hemen.

Tekrar merhabalar cevap veren arkadaşlara teşekkürler bugün kontrole gittim herşey normal dedi doktorum ama boş bulundum bi ağırlık kaldırdım bugün şuan belim ağrıyo başıma bişey gelmeden bi iyileşseydim of umarım bişey olmaz hemen

Bende yaklaşık 30 gün önce oldum , ilk 3 gün dinlendim somra işe başladım önce birkaç gün baskı ağrı hissettim sonra geçti şimdi dikişlerim erimeye başlamış çok fazla acı hissediyorum, sanki etimi çekiyorlar normal mı bu , daha kolay düşsünler diye ne yapmalıyım

Bende yaklaşık 30 gün önce oldum , ilk 3 gün dinlendim somra işe başladım önce birkaç gün baskı ağrı hissettim sonra geçti şimdi dikişlerim erimeye başlamış çok fazla acı hissediyorum, sanki etimi çekiyorlar normal mı bu , daha kolay düşsünler diye ne yapmalıyım
30 günde dikişler artık erimiş olması lazım. Acaba kalın mı ip kullandılar size

30 günde dikişler artık erimiş olması lazım. Acaba kalın mı ip kullandılar size
Valla baya kalındı artık doktora gidip kesin diycektim ki çok şükür düştüler , tabi bir tamesini ben kendim çektim baktım geliyor mu erimiş aslında ama öyle duruyordu ben çekince geldi , bu akşam kontrol var bakalım ne diyecek doktor

Merhaba sonuç nasıl?bende 9.gunumdeyim ameliyat olmamış gibiuim Allah'a şükür ağrım sızım olmadı inşallah ameliyat olduğuma değer

3hafta oldu ameliyat olalı dün elime mavi ip geldi peceteye normal mi eriyen ip demişlerdi erimemeis normalmi

Bende oldum yeni vajinoplasti ameliyatı sonrası cinsel hayatınız nasıl ?

X