vajina sarkmasi

sicakbiraralikgecesi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2023
1
0
20
16 yaşındayım ve vajina sarkma sorunum var dar pantolon taht gibi şeyler giyemiorum aşırı derecede rahatsiz ediyo bu sorundan nasil kurtulicam biraz arastirdim ameliyat gerektiren bir durummus ama 18 yasimdan kucugum bu sorunumun gitmesi icin 18 yasimida bekleyemem cok rahatsiz edio ve bilmedgm bir sekilde ozguvenimide dusuruo nasil duzeltebilirim yalvararirm yardim edin

16 yaşındayım ve vajina sarkma sorunum var dar pantolon taht gibi şeyler giyemiorum aşırı derecede rahatsiz ediyo bu sorundan nasil kurtulicam biraz arastirdim ameliyat gerektiren bir durummus ama 18 yasimdan kucugum bu sorunumun gitmesi icin 18 yasimida bekleyemem cok rahatsiz edio ve bilmedgm bir sekilde ozguvenimide dusuruo nasil duzeltebilirim yalvararirm yardim edin
Merhaba canım ben de çocukluğumdan beri bu sorunu yaşıyordum. Ben 25 yasında ameliyat oldum. O yasuma kadar da dediğin seylerden ben de sikayetciydim. Uzanalar ve değişim malesef belli bir yasa kadar sürüyor su an ameliyat olsan belki tekrardan sarkar tabiki eskisi gibi olamaz ama gelişim cağında olduğun için emin de olamayız. Su an için yapacagin şeyler bir tık bol giyinmek. eğer mümkünse etek elbise giyersen daha az sorun olur. çamaşır seçimine dikkat etmek (Bundan çok canım yandı benim de) 2 yılın sonunda da ameliyat olmak. Ayrıca şunu da söylemeliyim ben hep sadece benim vajinam öyle sanıyordum ama yıllar sonra öğrendim ki insanların belki %80 inin vajinası öyle.

X