Vajinal Mantar İçin Sarımsak

Hiaxisheytan

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2019
19
12
34
Başlıkta yazdığım gibi vajinal mantar içim sarımsak hiç kullandınız mı ve nasıl uyguladınız, sonuç ne oldu.

Ben okumuştum bir paylaşımda. Bir diş sarımsağı soyup bir kaç delik açıp kürdanla vajina girişine yarleştirmiş biri bir kaç güne kurtulmuş sanırım. Geçen gün denemeye kalktım bende inanılmaz bir yanma oldu 5 dk tutamadım maalesef

Doktorunuza danışmadan kullanmayın öyle şeyler. Bildigim kadariyla doktorlar oranin sirke veya batikon tarzi seylerle dezanfekte edilmesini öneriyorlar.

Ben varim 😬üc gün mü ne yapmistim. Hergece bir dis sarmisagi gazli bezin ucuna sarip koymustum. Ve hic bi ise yaramamisti. Sirkeli sular yok bal bilmem neler neler. Doktor randevumu bekleyene kadar yaptim herseyi ama hicbir ise yaramadi

Başlıkta yazdığım gibi vajinal mantar içim sarımsak hiç kullandınız mı ve nasıl uyguladınız, sonuç ne oldu.
Merhaba ben temmuzdan beri bu mantarı çekiyorum ben yaptım kenarlara değdirmeden koyduğun için bi yanma olmadı ve ilk günden bile çok fazla etkisini gösterdi gerçekten çok iyi geldi 5 gun kullandım daha sonra adet olduğum için devam etmedim mantar geri geldi tamamen geçmedi ama onu yaptığım dönemde 5 gun çok rahat ettim tabi adet olup ped kullanmak zorunda olunca yeniden artti şimdi batikon çok iyi geliyor kulak çubuğuna biraz batikon döküp içini siliyorum ilk denemeden fark edersiniz zaten kaşıntı hemen gidiyor tamamen mantara çözüm olmuyor ama rahatlama sağlaması benim için çok önemli çünkü 5 aydır yapmadığım şey kalmadı ayrıca yeni doktora gittim yoğunluk azalmış dedi sarımsak ve batikon sayesinde olduğunu düşünüyorum. Bi de nioli yağı diye bi yağ var onu her gün 1 damla iç çamaşırıma damlatiyorum dezenfekte olması için çok şükür rahatladim ama maleat bu hastalık çok inatçı olduğu için tamamen geçiremiyorum 😪 belki bu soylediklerim işinize yarar 😇

Hindistan ceviZi yağı ve çay ağacı yağını karıştırıp sürüyorum bir kaç gündür. Tamamen geçmese sen azından kaşıntı falan azaldı ve gece rahat uyuyabiliyor um

Bnm hiç kaşıntım yok ama yoğun olmayan şç çamaşırına geçen sarı lekeler var herkes mantar diyo sizdede öylemi hiç yaşamadığım için bilmiyotum doktora gidicem adeti bekliyorum adet bitince

Ben okumuştum bir paylaşımda. Bir diş sarımsağı soyup bir kaç delik açıp kürdanla vajina girişine yarleştirmiş biri bir kaç güne kurtulmuş sanırım. Geçen gün denemeye kalktım bende inanılmaz bir yanma oldu 5 dk tutamadım maalesef
BENCE DE DOKTORA DANIŞMADAN ÖYLE BİŞE YAPMAYIN YA :KK43:

X