Vajinal Orgazm sorunu !?!

Klitoral olarak uyarılıp boşalmaya yakınken eşinizin girmesini isteyip yapabiliyorsa klitoral masaja eşinizin devam etmesini isteyin veya kendiniz yapın az çaba sarfedin,

Bende aynı dertten muzdarip durumdayim. 2 sene ye yakın zamandır evliyim ama daha 1 kere bile vajinal orgazm olamadim. Klitoris orgazm hep oluyor ama maalesef vajinal hiç olmadı ıslaklık fazlasıyla oluyor hatta zevk de alıyorum ama sonuca ulaşamadım bizde o yüzden klitoris orgazm olup bitiriyoruz. Zamanla olacağına inanıyorum açıkçası ben çünkü çoğu yazıyı okudum bu konuyla ilgili baslarda degilde bı kaç sene sonra olmuş çoğu kadin. Tek merak ettiğim şey iki orgazm arasında bı fark var mi. Yoksa bostan yere yormayalim kendimizi 😂
Bu biraz zihinsel olabilir, özellikle vajinal orgazm yaşamak istiyorsanız kilitoris orgazmdan bi müddet uzak durarak bunu sağlayabilirsiniz. Zihinsel olarak hazır ve istekli iken (mastürbasyon yapmıyorsanız yani kilitoris orgazm) mutlaka vajinal orgazmı yaşayabilirsiniz. Bi deneyin bence.

Bu konuyu konuşmuştuk bı gelişme olunca yazmak istedim. Vajinal orgazm oldum çok şükür ilk defa 1 yıl 8 ay sonra 😂 klitoris orgazm da daha uzun ve daha derin hissediliyor 3 kati daha fazla zevk gibi 😂 ustteyken oldu ve biraz kendini rahat bırakıp daha fazla ön sevişme sayesinde oldu. Haber vermek istedim nasıl olduğunu mesaj da anlatırım yazarsanız güzel deneyim herkesin eşiyle yaşaması lazım inşallah yaşarsınız
Merhaba size mesaj atamadım. Siz bana yazıp yardımcı olur musunuz?

Bu konuyu konuşmuştuk bı gelişme olunca yazmak istedim. Vajinal orgazm oldum çok şükür ilk defa 1 yıl 8 ay sonra 😂 klitoris orgazm da daha uzun ve daha derin hissediliyor 3 kati daha fazla zevk gibi 😂 ustteyken oldu ve biraz kendini rahat bırakıp daha fazla ön sevişme sayesinde oldu. Haber vermek istedim nasıl olduğunu mesaj da anlatırım yazarsanız güzel deneyim herkesin eşiyle yaşaması lazım inşallah yaşarsınız
bana da yazmanızı rica edeceğim.

Bu biraz zihinsel olabilir, özellikle vajinal orgazm yaşamak istiyorsanız kilitoris orgazmdan bi müddet uzak durarak bunu sağlayabilirsiniz. Zihinsel olarak hazır ve istekli iken (mastürbasyon yapmıyorsanız yani kilitoris orgazm) mutlaka vajinal orgazmı yaşayabilirsiniz. Bi deneyin bence.
bu mümkün değil gibi :/ çünkü hissedilen tek nokta orası, ister istemez oradan uzak durulamıyor.

Bana anlatın bana da. Özel mesajdan yazamıyorum kapalı sizin ki sanırım zahmet olmazsa siz bana yazın

Herkes arkadaşa bana da özel mesaj at demiş de bu olay mesajla anlatılacak bir olay değilki.
Herkesin bünyesi farklı zevk aldığı noktalar farklıdır.Ama asıl önemlisi o an ki ambiyans dır zaten.
Birde üstte olmak.
Ayyy mesaj kutumu görmeniz lazımdı zaten çoğuna cevap da verdim ama çok pişman oldum yazdığıma da inanılmaz yani. En sonda kapattım dm bölümünü görüyorum her bildirimi de ama cevap vermek istemiyorum anlatsan dahi hâlâ bı sürü soru. Ama size katılıyorum üstte ve ambiyans his duygu önemli son olarak bu konuya böyle bı yorum yapıyım

Arkadaslar direk konuya girmek istiyorum. 3 yildir evliyim cinsel iliskimizde hicbir problem yok. Uyumumuz guzel esim anlayisli isteklerimiz karsilikli herhangi bir aci falan hissetmiyorum hersey normal anlayacaginiz fakatkusura bakmayin biraz ozel olacak ama bo.alamiyorum. surtunme yoluyla oluyor fakat iliskiye girdigimizde olmuyor. Gayet rahatim gayet istekliyim ama olmuyor. Hep olmus gibi rol yapiyorum. Nedeni ne olabilir ?
Bende 20 senedir aynıyım cinsel ilişki sırasında hiç boşalmadim

Arkadaslar direk konuya girmek istiyorum. 3 yildir evliyim cinsel iliskimizde hicbir problem yok. Uyumumuz guzel esim anlayisli isteklerimiz karsilikli herhangi bir aci falan hissetmiyorum hersey normal anlayacaginiz fakatkusura bakmayin biraz ozel olacak ama bo.alamiyorum. surtunme yoluyla oluyor fakat iliskiye girdigimizde olmuyor. Gayet rahatim gayet istekliyim ama olmuyor. Hep olmus gibi rol yapiyorum. Nedeni ne olabilir ?
Bende 20 senedir aynıyım cinsel ilişki sırasında hiç boşalmadim

Ben içerdeyken penis orgazm oluyorum ama burda öyle çok soru var ki bazen ben kendim doğru mu diye düşünüyorum çünkü penis içerdeyken bile ben yine klitorisin olduğu kısmın iç kısmından uyarılıyorum sonra hatta yine klitoral kısımdan cihaz alarak orgazm oluyorum yani vajina yolunda beni uyaran yine klitoris . Diğer bölge değil anlamadım ben mi yanlış yapıyorum acaba vajinal orgazm olanlar his kısmından zevk aldığı nokta kısmında Allah aşkına bi bahsedebilir mi

X