Vajinal Siğil rahatsızlığı olan var mı? (Genital Siğiller,HPV, Human Papilloma virus)

Ben ahcc kullanmadım doktorum şeker yut daha iyi kanıtlanan tek bir çalışması yok dedi o yüzden kullanmadım sadece immutor kompleks çörekotu yağı propolis beeo up alkol bazlı ve yeşil çay birde aşı oldum 9 ay sonra negatif olmuştum
Cinsel perhizde oldu mu süreçte peki?

Sizde negatife dönmüşsünüz sanırım🙏

Yaş kaçtı acaba?

Bir de pozitif olduğunuzu öğrendikten sonra korundunuz mu? Bebek için de uğraşmışsınız çünkü gördüğüm kadarıyla☺️
Evet canım çok şükür döndüm ve hiç korunmadım da hala hamilelik olmadı tabi ama tedaviye başlıcam tüp bebeğe ben 6 ay ahcc kullandım eşimle birlikte cin 1 gelmişti kolposkobi sonucum sadece takip ediliyorum şuan geçmez diye bir şey yok emin ol kaç yaşındaki insanlar atlatıyor bunu önemli olan bağışıklığınızı yüksek tutmak şuan 31 yaşındayım tanı alalı 2.5 sene falan olmuştur

Evet canım çok şükür döndüm ve hiç korunmadım da hala hamilelik olmadı tabi ama tedaviye başlıcam tüp bebeğe ben 6 ay ahcc kullandım eşimle birlikte cin 1 gelmişti kolposkobi sonucum sadece takip ediliyorum şuan geçmez diye bir şey yok emin ol kaç yaşındaki insanlar atlatıyor bunu önemli olan bağışıklığınızı yüksek tutmak şuan 31 yaşındayım tanı alalı 2.5 sene falan olmuştur
Çokk sevindim atlatmış olmanıza dün sonradan eski yorumlarınızı da gördüm, darısı başımıza inşallah🙏❤️

Peki hpv negatifi aldıktan sonra tekrar smear ve hpv takibiniz oldu mu?
Olduysa kaç kez daha yapıldı acaba?

Amin inşallah rabbim herkese şafi ismi ile şifa versin ❤️
6 ay arayla 3 kez negatif aldıktan sonra senelik kontrollere geçti artık doktorum her kadının yapması gerektiği gibi senelik smear ve hpv testi vericem canım

Merhaba ben ahcc kullanıyorum ama doktorum 3 ay kullan demişti bir de ısıde hpv fitil onu da 3 ay kullan demişti eşim kullanmıyor inşallah geçer gider ahcc 3. kutunun yarısına geldim fitilimde son paketimi kullanıyorum. Çörek otu yağı içiyorum arada propolis içiyorum ve yeşil çay ekinezya içiyorum. İnşallah şifa olur.
Ayrıca bende 1-1,5yıldır her adetten sonra vajina giriş sol tarafında beyaz pamukçuk gibi bir şey çıkıyor pamukçuk 2-3 gün içinde yok oluyor ama acısı 5-10gün sürüyor. Aynı zamanda acıma olurken yanma da oluyor hep adetten sonra oluyor geçiyor sonra hiç bir şey olmamış gibi sağlıklı oluyorum sonra sil baştan tekrar aynı 1,5yıldır böyle oluyor son zamanlarda sürekli aklım orda olduğu için sürekli hassas acıyacak gibi geliyor hep aynı yerde aynı şekilde farklı doktorlara gittim ama teşhis koyulmadı yarın cildiyeye gideceğim en son gittiğim doktor cildiyeye git behçet olabilir demişti .
sadece ruh halim çok yorgun inşallah geçer gider Rabbim hepimize acil şifalar versin

X