VAJİNİsmus belası lütfen yardım edin ;(

depresif458

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2020
41
0
Merhabalar ben de vajinismus hastası olarak bir umut buraya üye oldum evleneli 1.5 ay oldu hala izin veremiyorum eşimi itiyorum aramız bozuk en ufak şeylerden tartışma çıkıyor eşimin dilatör veya doktora izni Yok biz hallederiz diyor ama ben KK denk gelip burda yenenleri okudum ve Evde makyaj fırçalarıyla başladım girdi en küçüğü en son en büyüğü de girdi şimdi deodorant şişesini streçledim ölçtüm p boyunda önce vemcain sıkıyorum şişeye sonra diğer küçük makyaj fırçasının sapıyla Merhabalar ben de vajinismus hastası olarak bir umut buraya üye oldum evleneli 1.5 ay oldu hala izin veremiyorum eşimi itiyorum aramız bozuk en ufak şeylerden tartışma çıkıyor eşimin dilatör veya doktora izni Yok biz hallederiz diyor ama ben KK denk gelip burda yenenleri okudum ve Evde makyaj fırçalarıyla başladım girdi en küçüğü en son en büyüğü de girdi şimdi deodorant şişesini streçledim ölçtüm p boyunda önce vemcain sıkıyorum ve kayganlaştırıcı zeytinyağı sürüyorum sonra diğer küçük makyaj fırçasının sapıyla tam sokuyorum içeri uyuşuyor özelikle ıkınma ve nefes kısmına dikkat ediyorum iki haftada bu noktaya gelmek benim için mucize ben oranın kapalı olduğunu düşünüyordum, ancak bu deodorant şişesini bir türlü alamadım nolur biri bana yardım etsin eşimle mutlu huzurlu bir evlilik yaşamak istiyorum nolur;(

Deodorant şişesi biraz büyük değil mi ya başlangıç için belki saç fırçası sapı filan daha iyi olur, gergin olma hayatım gevşe duş al yoga yap esne dünyanın sonu değil diye düşün herkes yapıyor basit bir olay diye düşün kafanda bi normallestir önce gevşeyip rahat olursan herşey hallolur ordan 5 kiloluk bebek bile çıkıyor o kadar esnek ve geniş bir organ

Deodorant şişesi biraz büyük değil mi ya başlangıç için belki saç fırçası sapı filan daha iyi olur, gergin olma hayatım gevşe duş al yoga yap esne dünyanın sonu değil diye düşün herkes yapıyor basit bir olay diye düşün kafanda bi normallestir önce gevşeyip rahat olursan herşey hallolur ordan 5 kiloluk bebek bile çıkıyor o kadar esnek ve geniş bir organ
ANestol pomad ve wemcaini birlikte sürdüm daha hissizleştirdi şimdi Öyle deniyorum

Deodorant şişesi mi bunu kendinize yapmayın
Penis böyle bir şey değil
Bende vajinismus hastasıydım 2 yılımı kaybettim ve tedaviyle yendim keşke ilk zamanlarda gitseydim diye dövündüm durdum.
Ama bizde konu tam tersiydi hep ben kendi başıma yapabileceğimi düşünürken bir bakmışım koskoca iki yılım gitmiş.
Size söyleyeceğim tek şey bir an önce tedaviye başlamanız..

Bende 2 yıl sonra yendim vajinismusu cidden geçen zamana üzülüyor insan biraz üzerine düşmek lazım akışa bırakınca bi bakıyorsun aylar yıllar geçmiş

Deodorant şişesi mi bunu kendinize yapmayın
Penis böyle bir şey değil
Bende vajinismus hastasıydım 2 yılımı kaybettim ve tedaviyle yendim keşke ilk zamanlarda gitseydim diye dövündüm durdum.
Ama bizde konu tam tersiydi hep ben kendi başıma yapabileceğimi düşünürken bir bakmışım koskoca iki yılım gitmiş.
Size söyleyeceğim tek şey bir an önce tedaviye başlamanız..

Deodorant şişesi mi yapmayın nolur 🤦🏻‍♀😔 biliyorum insana çaresizlik çok şey yaptırır ama bunu eşli denemeyle daha rahat çözeceğinize inanıyorum.Yardımcı olmamı isterseniz yazabilirsiniz

Deodorant şişesi çok tehlikeli lütfen bu şekilde yapmayın. bende 2 yıllık vajinismustum her şeyi denedim sonunda izmitte filiz özsoy hoca ile tanıştım. KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM. çok güler yüzlü ve bilgili biri. yüzde yüz çözüm garanti demişlerdi giderken inanmıyordum ama çözüme kavuştum. ertelemeyin ben çok erteledim geçen zaman için çok pişmanım ve doktorumu kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

nerede tedavi oldunuz öğrenebilir miyim?

Tedavi için bir yere mi gittiniz gittiyseniz tavsiye etceğiniz yer var.mı
İzmitte Özel Kocaeli Aile Danışma Merkezinde çalışıyor filiz hocam. Ben 2 yıl boyunca çok uğraştım eşim uyurken sessizce hep ağlar kendimi suçlardım. gitmeye çok utandım. emla krem içki anestezi altında her türlü yolu denedik.çok yıprandık son bir umut gidelim ama olmaz dedik. iyiki de gitmişiz. daha ilk görüşmede kendimi daha rahat hissederek çıktım. sakaryada yaşıyorum ama yine de gittim şuanda çocuk istiyoruz nasipse.
Linki bu Kocaeli Aile Danışma Merkezi - Aile ve Çocuk Danışmanlık & Cinsel Terapi
Filiz hocamda bu Aile Danışmanı Filiz Özsoy - Kocaeli Aile Danışma Merkezi
yorumlarını okuyarak birazda ikna oldum kesinlikle tavsiye ederim.

Merhabalar ben de vajinismus hastası olarak bir umut buraya üye oldum evleneli 1.5 ay oldu hala izin veremiyorum eşimi itiyorum aramız bozuk en ufak şeylerden tartışma çıkıyor eşimin dilatör veya doktora izni Yok biz hallederiz diyor ama ben KK denk gelip burda yenenleri okudum ve Evde makyaj fırçalarıyla başladım girdi en küçüğü en son en büyüğü de girdi şimdi deodorant şişesini streçledim ölçtüm p boyunda önce vemcain sıkıyorum şişeye sonra diğer küçük makyaj fırçasının sapıyla Merhabalar ben de vajinismus hastası olarak bir umut buraya üye oldum evleneli 1.5 ay oldu hala izin veremiyorum eşimi itiyorum aramız bozuk en ufak şeylerden tartışma çıkıyor eşimin dilatör veya doktora izni Yok biz hallederiz diyor ama ben KK denk gelip burda yenenleri okudum ve Evde makyaj fırçalarıyla başladım girdi en küçüğü en son en büyüğü de girdi şimdi deodorant şişesini streçledim ölçtüm p boyunda önce vemcain sıkıyorum ve kayganlaştırıcı zeytinyağı sürüyorum sonra diğer küçük makyaj fırçasının sapıyla tam sokuyorum içeri uyuşuyor özelikle ıkınma ve nefes kısmına dikkat ediyorum iki haftada bu noktaya gelmek benim için mucize ben oranın kapalı olduğunu düşünüyordum, ancak bu deodorant şişesini bir türlü alamadım nolur biri bana yardım etsin eşimle mutlu huzurlu bir evlilik yaşamak istiyorum nolur;(
Merhabalar :) Ben evde kendim yendim ve su an 4 aylık bir kızım var çok şükür. 9 ay boyunca bu belayı çektik ve kendi araştırmalarım sonucunda yendim. Ne doktora gerek var ne egzersize hiç birseye gerek yok canım. Hemen eczaneye git vemcaine %10 pump sprey var lokal anestezik bir sprey genelde diş doktorları kullanıyormuş. Aşırı etkili ben bunu bulduğumda şükrettim gerçekten. Onu al önce kolunda falan dene 2 sprey sık alerji var mı bak eğer yoksa onun zaten uzun bir başlığı var ucu çıkıntılı olan kısmı 1 2 cm kadar onu vajina ucuna getir aynayla 2 sprey sık ama içine gitmesine dikkat et işte bu kadar :) 5 dk sonra parmaklarına dokun tamamen uyuşmuş olacak Bi 10 dk etkisi sürüyor o sürede rahat bir şekilde kendini hiç kasmadan ilişkiye girebilirsin zaten his sıfır oluyor o yüzden çok rahat ol :) umarım başarıp bana dua edersin 😊 hoşçakal 🌸

Yendim canım Allah’a şükür şimdi hiç bişi sürmeden oluyor Allah razı olsun yine de Allah bu sıkıntıyı çekenlerin yar yardımcısı olsun 🌸❤️🥰

İzmitte Özel Kocaeli Aile Danışma Merkezinde çalışıyor filiz hocam. Ben 2 yıl boyunca çok uğraştım eşim uyurken sessizce hep ağlar kendimi suçlardım. gitmeye çok utandım. emla krem içki anestezi altında her türlü yolu denedik.çok yıprandık son bir umut gidelim ama olmaz dedik. iyiki de gitmişiz. daha ilk görüşmede kendimi daha rahat hissederek çıktım. sakaryada yaşıyorum ama yine de gittim şuanda çocuk istiyoruz nasipse.
Linki bu Kocaeli Aile Danışma Merkezi - Aile ve Çocuk Danışmanlık & Cinsel Terapi
Filiz hocamda bu Aile Danışmanı Filiz Özsoy - Kocaeli Aile Danışma Merkezi
yorumlarını okuyarak birazda ikna oldum kesinlikle tavsiye ederim.
Merhaba filiz hocanın ücretleri nedir acaba?

6 yıl önce bende senn gibiydim şuan 2 çocuğum var... tedaviye gitmek istemedim emin ol kendin kafanda halledersen devamı geliyor..deodorant filan uğraşma kendini yıpratırsın.. eşinle önce senn gevşemeni sağlayın on sevişmeyi uzun tutun sen rahatla sonra düşün bunu herkes yapabiliyor olmayacak bisey değil de ve dene ilk denemede olmayabilir ama pes etmeyin bunu eşinle birlikte yenebilirsiniz

Merhaba bende aynı sounu yaşadım bu bir hastalık ama kesin çözümü var Hera klinik

İlk gece korkusu..
İlk gece korkusu üzerine yaşadığım her şeyi yazmak istiyorum. Çünkü yaşamadan önce bu korkuyla savaşırken sayfa sayfa yazılanları okumuştum. Psikolojikmen o kadar korkuyodum ki bunu benim başarmam imkansızdı. Çevremden duyduklarım. Evlenen Arkadaşlarımın abartması.. Bunların hepsi benim bu hale gelmeme sebep olmuştu. İlk gece geldi çattı. Yapamayacağımdan adım kadar eminim ki öylede oldu. 2 aylık evliydim ve hala yapamamıştım. Doktora gittim daha çok erken olduğunu Yapabileceğimi psikolojik bi sıkıntım olduğunu söyledi. Açıkcası ben vajinismus olduğuma emindim. Çünkü okuduğum bütün yazılar ona çıkıyodu. 2 ay içinde bikaç kez denedim. Ama daha başındayken kendimi çok kastığım için ilerlemek imkansızdı. Hepsinin sonucu hüsran oldu. Açıkcası bu işi kafada bitirmek lazım arkadaşlar. Benim diğer kadınlardan ne eksiğim var. Ben neden yapamayayım dedim kendime . 2 ayın sonunda kafamda bitirdim. Yapabilirim dedim. Eşine söz verdirin. Ne olursa olsun bırakmasın. Benim eşim en ufak bi acı çektiğimi Gördüğü için anında bırakıyordu. Eşiniz ısrarcı olsun. Siz kasıldıkça dursun bacaklarınıza masaj yapsın. İnanın o kadar acımıyor. Eğer ben yapabildiysem herkes yapar. Gülüyorum şu an kendime o kadar korkacak ne varmış diye. Ağlıyodum Ben düşündükçe yapamıyorum diye. Şu an çok komik geliyor. İğne yaptırır gibi max 3 sn bi anda olup bitiyo. Kendinizi ne kadar rahat bırakırsanız her şey o kadar kolay olur. Korkmayın. Sevdiğiniz adamla en özel anınızı paylaşıyosunuz. Bikaç saniye dayanın. Kanama desen kişiden kişiye değişen bir şey ama benim o kadar olmadı. Peçete sürdüğümde ona gelebilecek kadar bi kan geldi. Öyle oluk oluk kanamıyor yani. Sonrasından da leke şeklinde geliyo. Bi anlık bir şey. Sonunda inanın bu muymuş diyeceksiniz. BAKIN BEN YAPTIYSAM HERKES YAPAR. Korkmayın ve kasmayın.
Yatarak yapamazsanız eşinizin üzerine geçip kendiniz yapın. Ben 2 ay yatarak denedim olmadı en son kendim eşimin üzerine geçerek yaptım. Bana kalırsa ilk gece için en ideal yöntem bu. Krem veya kayganlaştırı kullanabilirsiniz. Size çok yardımcı olacaktır. Bu deneyimimi sizinle paylaşmak istedim çünkü kendim çaresizce buralarda sayfa sayfa okudum. Umarım faydalı olur :)

Allah’a çok şükür 7 Ekim’de yendim bunu ve şu an sıkıntısız olabiliyor her şekilde. Yine de bu Harika mesajınız için çok teşekkür ederim Rabbim tüm bu illetle mücadele Edenlerin yardımcısı olsun 🤲🏻

X