Vajinismus Bugun Sona Ermelii Artikkkk

Ddmerzrn

Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2021
13
1
32
Merhaba 1 yıllık evliyim..Cinsel iliskiye giremedim ..3 aylık evli iken doktora gittim.Jinekolojik muane oldum ama içeriye bakmadi yüzeysel muane etti .Serçe parmağını icime alabildim .Egzersizi olan çalışmalara başladık ama ben bir daha gitmedim cunku doktorum semt değiştirdi ve bana baya uzak bende başka doktor vs uğraşmak istemedim.Kendim yenebilecegimi düşündüm hala da öyle düşünüyorum aslında...Birde babamin saglik sorunları var yaşı da var aklim oraya da takılıyor malum bu konular zevk keyif işi..ama benim de bu sorunu asmam lazim artık. Neyse 2 gün önce esim işaret parmağını soktu sonra ortanca parmak ile birlikte güvenim geldi ..penisi de 2 cm kadar içime alabildim sonra yarın devam edelim dedik cunku o kadar kasıyorum ki kendimi resmen yoruluyoruz yani..neyse 2 gün geçti dun kulak temizleme çubuğu bile içime alamadım şaka gibi ..cok ağladım..sanki duvara takıldı..esim cok kastın resmen görüyorum bunu dedi ..Ne yapicam ben ne olur ama ne olur yardım edin bana ...

merhabalar dilatör seti almayı denediniz mi , parmak yapabiliyorsanız dilatör de yapabilirsiniz
bu illet de zaman çok önemli , her gün insan daha kötü hissediyor , ben 2 ay dayanamamıştım siz 1 sene nasıl dayanabiliyorsunuz. hiç zaman kaybetmeyin alın dilatör setini

Dilatörle yendi çoğu kişi , tabiki yapay ama onunla yeneblrsnz bunu kulak çöpü vs çok ince zaten onlarla bilmyrum. Bende 3 4 günde yendim dilatör setyle. Bol kayganlaştırıcı dilatör gerekirse uyuşturucu sprey yada kremle çözersnz bunu

Kayganlastirici olarak ne kullanıyorsunuz?? Ben dun baya sürdüm su bazli 2 gü önce yapmazken dün resmen vulvam yandi ...doktor bana ultrason jeli önermişti ama isminin yazılı olduğu kagidi kaybettim...

S'xtiva diye bir kayganalştırıcı ama ben bebek yağı da kullandım . Altta yapmakta zorlanyosanz üstüne oturarak deneyin

Onu denedik ama onu yaşamamıştım.. bugün tekrar denedim ..bu sefer kendi orta parmağımı icime alabildim sanki bi çember var orayı geçtim ve tırtıklı bi alan hissettim gerisi boşluk...eşimle denedik..esimin penisinin bir kısmını alabildim o da o çembere değdiğini iletti ilerletmek için ne yapmam gerekir ..1 yıldan sonra benim için çok hızlı adımlar bunlar...

Merhaba 1 yıllık evliyim..Cinsel iliskiye giremedim ..3 aylık evli iken doktora gittim.Jinekolojik muane oldum ama içeriye bakmadi yüzeysel muane etti .Serçe parmağını icime alabildim .Egzersizi olan çalışmalara başladık ama ben bir daha gitmedim cunku doktorum semt değiştirdi ve bana baya uzak bende başka doktor vs uğraşmak istemedim.Kendim yenebilecegimi düşündüm hala da öyle düşünüyorum aslında...Birde babamin saglik sorunları var yaşı da var aklim oraya da takılıyor malum bu konular zevk keyif işi..ama benim de bu sorunu asmam lazim artık. Neyse 2 gün önce esim işaret parmağını soktu sonra ortanca parmak ile birlikte güvenim geldi ..penisi de 2 cm kadar içime alabildim sonra yarın devam edelim dedik cunku o kadar kasıyorum ki kendimi resmen yoruluyoruz yani..neyse 2 gün geçti dun kulak temizleme çubuğu bile içime alamadım şaka gibi ..cok ağladım..sanki duvara takıldı..esim cok kastın resmen görüyorum bunu dedi ..Ne yapicam ben ne olur ama ne olur yardım edin bana ...
Her seye bir bahaneniz var, sonra vajinismus tedavisi olmayan kadinlara kizinca tepki veriyorlar. Size hatalarinizi soyleyecegim musaadenizle:

1- ilk gittiginiz doktoru begenmediyseniz baska doktora gidebilirdiniz ama siz hem begenmeyip yuzeysel muayene etti diyorsunuz hem de baska doktorla ugrasmak istemedim diyorsunuz

2- babanizin saglik sorunlari olabilir ama hayat devam ediyor. Evlendiginize gore artik onceliginiz kendi aileniz.

3- dilator seti yapay gelmis ama yenmek icin de baska cabaniz yok

4- esinizi bir sekilde hayal kirikligina ugratiyorsunuz. Hic kimse ev arkadasi gibi yasamak icin evlenmiyor ve cinsellik evlilikte dusundugunuzden daha onemli bir yere sahip o yuzden bir an evvel hizlica kendinize gelip sorununuzu cozun

Her seye bir bahaneniz var, sonra vajinismus tedavisi olmayan kadinlara kizinca tepki veriyorlar. Size hatalarinizi soyleyecegim musaadenizle:

1- ilk gittiginiz doktoru begenmediyseniz baska doktora gidebilirdiniz ama siz hem begenmeyip yuzeysel muayene etti diyorsunuz hem de baska doktorla ugrasmak istemedim diyorsunuz

2- babanizin saglik sorunlari olabilir ama hayat devam ediyor. Evlendiginize gore artik onceliginiz kendi aileniz.

3- dilator seti yapay gelmis ama yenmek icin de baska cabaniz yok

4- esinizi bir sekilde hayal kirikligina ugratiyorsunuz. Hic kimse ev arkadasi gibi yasamak icin evlenmiyor ve cinsellik evlilikte dusundugunuzden daha onemli bir yere sahip o yuzden bir an evvel hizlica kendinize gelip sorununuzu cozun
Hanfendi buraya destek bulmak için yazıyoruz en özelimizi..hatayı da dile getiris şekli vardır bu üslup tarz nedir ??? Anlayamadım...esimin bile bu kadar tepkisi olmazken siz kim olarak bu sekilde yargılayabiliyorsunuz ...açık sözlü olmayı patavatsizlikla karıştırmayın..

Hanfendi buraya destek bulmak için yazıyoruz en özelimizi..hatayı da dile getiris şekli vardır bu üslup tarz nedir ??? Anlayamadım...esimin bile bu kadar tepkisi olmazken siz kim olarak bu sekilde yargılayabiliyorsunuz ...açık sözlü olmayı patavatsizlikla karıştırmayın..
Patavatsizlik degil bu yaptigim, gercekler. Gecenlerde vajinismusla ilgili bir konu vardi, esi ayrilmisti kadindan vs vs. Aslinda yazdiklarim hosunuza gitmese de sadece gercekler ve sizin iyiliginiz icin yazilan gercekler. Ha soyleyis tarzim fazla duz olmus olabilir, yumusatmaya luzum duymadim

Onu denedik ama onu yaşamamıştım.. bugün tekrar denedim ..bu sefer kendi orta parmağımı icime alabildim sanki bi çember var orayı geçtim ve tırtıklı bi alan hissettim gerisi boşluk...eşimle denedik..esimin penisinin bir kısmını alabildim o da o çembere değdiğini iletti ilerletmek için ne yapmam gerekir ..1 yıldan sonra benim için çok hızlı adımlar bunlar...
Kalcanizin altına yastık koyun. Zaten yeteri kadar ilerlemissiniz bundan sonrasi kolay

WOMAN WOMAN ' a sonuna kadar katılıyorum..
biraz gözünüzü karartın , bende 2 ayda yendim bu illeti ama bu forumda yazan her şeyi denedim.
dilatör aldım, zeytinyağı yazanlar olmuş , zararlı olduğunu bile bile denedim , bebe yağı, vazelin bile..
eşim de çok anlayışlıydı, ailemle de sıkıntılarımız vardı ama ben bu iş olmadan evlilik olmayacağını biliyordum
her şey sizde bitiyor , burada sabaha kadar konuşsak da çözüm sizde

Dilator bana ne bilim çok yapay gibi geliyor ..illaki faydası vardır ne bilim ...
Gercegı penıs zaten yapabilsenız onunla yapardınız cogu kısı dilatorle yendi yapay mapay dıye dusunmeyi bırakıp acilen aparat edinip baslayın. Kısa surede cozume ulasacaksınız inanın

Ya dün duvar gibi hissettim resmen girişi bulamadım...delirdim resmen ya
Parmak bı yere kadar destek oluyor ama ilerletmıyor tam tekniğini bilmedikce. Eslıde 2 cm de kası gecemıyorsunuzdur o yuzden acı oluyordur. Hıc zaman kaybetmeyip aparat edının. Ultrason jelınin markası Aqua. Vemcaın sprey ile de deneyebilirsin

X