Vajinismus muyum?

adehussG

BlackAngel
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2021
421
482
26
Merhaba arkadaşlar sırf bu konu için üye oldum siteye,evleneli 10 gün oldu ve hala ilişkiye giremedik. İlk gün denedik kan gelince bıraktık jinekoloğa gittim zar hafiften açılmış sadece,uyuşturucu kremler mi dersiniz,kayganlaştırıcı jeller mi dersiniz denemediğimiz şey kalmadı. Lütfen yardım edin😢

Oncelikle aciya odaklanmayin. Bu nefes almak kadar normal bir durum.

Kendinizi acımayacak diye telkin etmeyin. Cinselligimi, seviyorum, bana iyi duygular hissettiriyor, cinsellik cok keyiflidir gibi olumlu cümlelerle telkin edin kendinizi.

Simdiye kadar denediginiz odanin dışına çıkın. Mesela salona geçin. Oraya yatak yapin. Acı çektiginiz odada olmak sizi acıya odaklandirir.

Guzelce duş alın, rahatlayin. Kullaniyorsaniz biraz şarap için.

Uzunca ön sevişme yapın.

Sonra hem size hem eşinize bolca kayganlastirici sürün.

Siz üstte olun.

Derin nefes alın, çiş yapar gibi kaslarınızı açarak penise oturun.

Tek seferde yapmak zorunda degilsiniz. Kademe kademe yapın.

Kontes001 Kontes001 sagliksiz ve doktorlar tarafindan onerilmeyen bir oneri verdiginiz icin begenmedim attim size. Siz neye dayanarak yaptiniz bunu? Kusura bakmayin ama cok çocukça. 🤣

Oncelikle aciya odaklanmayin. Bu nefes almak kadar normal bir durum.

Kendinizi acımayacak diye telkin etmeyin. Cinselligimi, seviyorum, bana iyi duygular hissettiriyor, cinsellik cok keyiflidir gibi olumlu cümlelerle telkin edin kendinizi.

Simdiye kadar denediginiz odanin dışına çıkın. Mesela salona geçin. Oraya yatak yapin. Acı çektiginiz odada olmak sizi acıya odaklandirir.

Guzelce duş alın, rahatlayin. Kullaniyorsaniz biraz şarap için.

Uzunca ön sevişme yapın.

Sonra hem size hem eşinize bolca kayganlastirici sürün.

Siz üstte olun.

Derin nefes alın, çiş yapar gibi kaslarınızı açarak penise oturun.

Tek seferde yapmak zorunda degilsiniz. Kademe kademe yapın.
Çok teşekkür ederim nedense hiç yapamayacak gibi bi his var içimde 😢

Çok teşekkür ederim nedense hiç yapamayacak gibi bi his var içimde 😢
Bu his kaslarinizin istemsizce kasilmasina sebep oluyor. Bu sebeple yapamiyorsunuz. Sakin olun. Telkin edin kendinizi. Kadınlığımla barışığım. Kadınlığımı seviyorum, cinselligimi seviyorum, cinsel iliskiden keyif almayi biliyorum gibi gibi.

Merhaba arkadaşlar sırf bu konu için üye oldum siteye,evleneli 10 gün oldu ve hala ilişkiye giremedik. İlk gün denedik kan gelince bıraktık jinekoloğa gittim zar hafiften açılmış sadece,uyuşturucu kremler mi dersiniz,kayganlaştırıcı jeller mi dersiniz denemediğimiz şey kalmadı. Lütfen yardım edin😢
Bende ilk gecemde ilişkiye girememiştim sanki orası kapalı gibiydi kanama gelmisti ama birlesme olmamisti aynı sizde oldugu gibi .eşimde o kadar savaş verdi ama yok bıraktı sonunda 😅 aynı gecenin sabahı daha gözümü açmadan olmus bitmişti uyku sersemi 😳🙄😀 herşey kafamızın içinde bitiyor basit düşünün basit olsun sonradan bumuydu diyorsunuz :)

Bende ilk gecemde ilişkiye girememiştim sanki orası kapalı gibiydi kanama gelmisti ama birlesme olmamisti aynı sizde oldugu gibi .eşimde o kadar savaş verdi ama yok bıraktı sonunda 😅 aynı gecenin sabahı daha gözümü açmadan olmus bitmişti uyku sersemi 😳🙄😀 herşey kafamızın içinde bitiyor basit düşünün basit olsun sonradan bumuydu diyor

İki haftayı geçti bizim,keşke diyorum cinsellik diye bişey olmasaydı. Ne gittiğim tatilden keyif aldım nede evliliğimin mutluluğunu yaşayabildim. Nere gidersem gideyim hep aklımda bu var. Jinekoloğa gittim anatomik bir sıkıntı yok çabalayın dedi sadece.

İki haftayı geçti bizim,keşke diyorum cinsellik diye bişey olmasaydı. Ne gittiğim tatilden keyif aldım nede evliliğimin mutluluğunu yaşayabildim. Nere gidersem gideyim hep aklımda bu var. Jinekoloğa gittim anatomik bir sıkıntı yok çabalayın dedi sadece.
Sizi o kadar iyi anlıyorum ki 🥺 iki aydır her an bunu düşünmekten ne işe odaklababiliyorum ne hayatıma.

Bebek yagi kullanmayin. Kayan her sey kayganlastirici degildir. Mantar olursunuz. Vajina icin uretilmis kayganlastiricilardan kullanin.
Oncelikle bunu soylemek istiyorum, sonra onerilerim olacak.
Zeytin yagı kullansam olurmu ? Cünkü doktorumda bebe yagı kullanıyordu bende ondan gördümde aldım

Zeytin yagı kullansam olurmu ? Cünkü doktorumda bebe yagı kullanıyordu bende ondan gördümde aldım
Neden kayganlastirici disinda bir sey kullanmak istiyorsunuz? Hepsinin mantar yapma riski var. Bebe yagi bebekler icin bile uygun degil. Icinde petrol türevi maddeler var. Vajinaya sürülür mü hiç?
Okey durex bilinen markalardan kayganlastirici alin. Onu kullanin. Hasta olur sonra toparlayamazsiniz.

Sizi cok iyi anlıyorum. Vajinusmus konusu var oraya da yazabilirsiniz yenenler, yenmeye calısanlar yardımcı oluyor. Ben aparat ,sprey ve bebe yagı sayesinde yendim . ama bebe yagını öneremem bazısına mantar yapıyormus bana yapmadı, zararlı oldugunu ogrendığım an bıraktım. dırek vajınaya uygun jellerden alabılırsınız.

X