Popüler Konu Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

bendemistim

bakın burası çokomelli.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2013
659
470
Canım ben tedavi oldum ama Herşey sende bitiyor hala ilişki yaşayamadım mesela arkadaşımla aynı doktora gittik o yendi ben hala yenemedim
Hiçbir şekilde kendimi rahatlatamıyorum, sürekli sorguluyorum neden korktuğumu bulayım da ona göre bir yol izleyeyim diye onu da bulamıyorum. Ya öyle bir yerde tıkandım ki ne geri dönebiliyorum ne ilerleyebiliyorum

Saynot

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2011
4
0
Canım nerde takılıyorsun ona göre yardım edeyim
Canım nerde takılıyorsun ona göre yardım edeyim
Eşli çift parmak egzersizinde ilk giriş yaparken dahi acı ve baskı oluyor. Derin Nefes alıp veriyorum, bekliyorum ama geçmiyor. Yavaş yavaş ilerletiyoruz 2. Boğuma kadar geliyor parmağın hatta bir keresinde tam parmak da girdi ama acı,gerginlik ve baskı devam ediyor.egzersiz yaptıkça bu baskı geçecek mi acaba? Ya da bir yerde yanlış mı yapıyoruz. 2-3 kere denedik henüz iki parmak da ilerleyemedik

Saynot

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2011
4
0
Kasıldığın için olablir nefes ve kegel egzersizlerini dene sürekli canım
Öncelikle ilgin için çok teşekkür ederim:)Bende tam onu soracaktım:)forumda ıkınmadan bahsetmişler parmak egzersizinde tam giriş yaparken ıkınmam mı gerekiyor ? Nefes egzersizinde belirli bir teknik var mı ? Acıyı duyduğum an derin nefes mi alıp vermeliyim? Acı duyduğumda Beklemem mi gerekiyor yoksa orada bırakıp başka zaman mı devam etmeliyim? Kegel egzersizlerini günde kaç sayıda yapmam gerekiyor? Çok soru sordum değil mi:) bu egzersizleri yaparken eşimde ve bende isteksizlikte başladı.

tiniminihaniim

H a y a t ı n R e n g i 🅱️ 🌈
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2020
768
2.492
Öncelikle ilgin için çok teşekkür ederim:)Bende tam onu soracaktım:)forumda ıkınmadan bahsetmişler parmak egzersizinde tam giriş yaparken ıkınmam mı gerekiyor ? Nefes egzersizinde belirli bir teknik var mı ? Acıyı duyduğum an derin nefes mi alıp vermeliyim? Acı duyduğumda Beklemem mi gerekiyor yoksa orada bırakıp başka zaman mı devam etmeliyim? Kegel egzersizlerini günde kaç sayıda yapmam gerekiyor? Çok soru sordum değil mi:) bu egzersizleri yaparken eşimde ve bende isteksizlikte başladı.
Özelden yazıyorum canımm🥰

Senhal

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2020
4
1
26
Merhaba arkadaşlar, 8 yıllık sevgililik ardından şuan 5 aylık evliyiz.. Her şey mükemmel olacak derken resmen kabusa döndü. Eşim çok anlayışlı yılların da verdiği sevgi ve sabırla.. Ama böyle devam edemez😔 normal sevişme var, penisi vajina bölgeme de değiyor ama girme olayına asla teşebbüs bile ettirmiyorum, bacaklarımı zaten açamıyorum. Acıdan korkmuyorum ama buna engel olamıyorum her yerim çok fazla kasılıyor karnım kollarım bacaklarım.. çok fazla okudum yazılanları ama 5 aydır cesaret edemedim açıp bakmaya bile.. Bugün her yerim kasıla kasıla ağlayarak baktım vajinama. Bunu yapmak için bile iki saat harcadım asla gerginliğimi kasılmalarımı kontrol edemedim. Parmağımı değdiremedim bile. Hala ağlıyorum.. Nolursunuz bir şey söyleyin artık çok yoruldum😢

Nurimran

Atanamayangillerden
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2020
309
128
Merhaba arkadaşlar, 8 yıllık sevgililik ardından şuan 5 aylık evliyiz.. Her şey mükemmel olacak derken resmen kabusa döndü. Eşim çok anlayışlı yılların da verdiği sevgi ve sabırla.. Ama böyle devam edemez😔 normal sevişme var, penisi vajina bölgeme de değiyor ama girme olayına asla teşebbüs bile ettirmiyorum, bacaklarımı zaten açamıyorum. Acıdan korkmuyorum ama buna engel olamıyorum her yerim çok fazla kasılıyor karnım kollarım bacaklarım.. çok fazla okudum yazılanları ama 5 aydır cesaret edemedim açıp bakmaya bile.. Bugün her yerim kasıla kasıla ağlayarak baktım vajinama. Bunu yapmak için bile iki saat harcadım asla gerginliğimi kasılmalarımı kontrol edemedim. Parmağımı değdiremedim bile. Hala ağlıyorum.. Nolursunuz bir şey söyleyin artık çok yoruldum😢
Canım bana özelden yazar mısın