Vajinismus sorunu - psikolojim alt üst oldu😔

maviis55

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2019
196
39
Bit artık vajinismus bit gerçekten bıktım sıkıldım sabır denen şey yok psikolojim alt üst oldu napım of 😔olmuyo korkularım titremelerim kasmalarım her an oluyo aklıma geldikçe deliriyorum nolur bit artık 😥😥😥😥

Tedavi görüyorm ama penis denemesine kadar geldim ama ğirişi alıyorm ama kızlık zarından öteye gecemiyorm iki altıncı seansım beynim kabullenmiyor daha ötesini

İlk önce işaret parmagıla egzersize badladım ta ilk once bir bogum yapmamı istedi hergun kırk dakika sonra ikinci boguma gectik sonra iki parmak bir bogum iki parmak iki bogum sonra eşimin isaret parmagı bir bogum sonra iki bogum her gun kırk dakika sonra penis denemesi seanslara gittiğimde hep motive ediyor tamm yaparm diyorm ama denedikce umudum kırılıyor en son penis kızlık zarıba kadar geliyor ama beynım daha fazlasını izin vermiyor yarısına kadar almam lazım ama yok olmuyor

Bit artık vajinismus bit gerçekten bıktım sıkıldım sabır denen şey yok psikolojim alt üst oldu napım of 😔olmuyo korkularım titremelerim kasmalarım her an oluyo aklıma geldikçe deliriyorum nolur bit artık 😥😥😥😥
Tüm vajili bayanlar aynı hisler içindeyiz kaç kere kendimi hazırladım spreyleri sıktım ve eşimin yanına giderken korkudan yine olmayacak düşüncesiyle hıçkır hıçkır ağladım daha başlamadan pes ettim psikoloji alt üst bizlerde Rabbim tez zamanda aydınlığa çıkarsın inşallah

Tüm vajili bayanlar aynı hisler içindeyiz kaç kere kendimi hazırladım spreyleri sıktım ve eşimin yanına giderken korkudan yine olmayacak düşüncesiyle hıçkır hıçkır ağladım daha başlamadan pes ettim psikoloji alt üst bizlerde Rabbim tez zamanda aydınlığa çıkarsın inşallah
Amin inşAllah gerçekten çok ama çok zor Bi durum 😔

İlk önce işaret parmagıla egzersize badladım ta ilk once bir bogum yapmamı istedi hergun kırk dakika sonra ikinci boguma gectik sonra iki parmak bir bogum iki parmak iki bogum sonra eşimin isaret parmagı bir bogum sonra iki bogum her gun kırk dakika sonra penis denemesi seanslara gittiğimde hep motive ediyor tamm yaparm diyorm ama denedikce umudum kırılıyor en son penis kızlık zarıba kadar geliyor ama beynım daha fazlasını izin vermiyor yarısına kadar almam lazım ama yok olmuyor
Bende parmak egzersizi yapıyorum ama parmak soktuğum zaman acı olmuyo sadece ilişki sırasında çok korkuyorum kasıyorum titremeler başlıyor valla artık bunu düşünmekten saçlarım beyazladı daha 21 yaşındayım düşünün sanırım bizim sınavımız bu umarım biter buda başka dert vermesin rabbim en kısa zamanda hayırlısıyla hepimiz bundan kurtulalım ve bir bebeğimiz olsun Amin 😔🙏

Kızlar hipnoz yöntemini bi araştırın derim ben bu şekilde bir günde yendim. Doktorum Psikolog Miraç Sağlam dı. Lütfen bi araştırın bir şey kaybetmezsiniz ben de dört ay çektim ve sadece bir günde kurtuldum. Allah yardımcınız olsun hepinizin, yaşamayan bilemez gerçekten

Kızlar hipnoz yöntemini bi araştırın derim ben bu şekilde bir günde yendim. Doktorum Psikolog Miraç Sağlam dı. Lütfen bi araştırın bir şey kaybetmezsiniz ben de dört ay çektim ve sadece bir günde kurtuldum. Allah yardımcınız olsun hepinizin, yaşamayan bilemez gerçekten
Peki nasıl oluyor mu tedavi anlatırmısın enşm gittiğim doktor böyle birşey yapmıyor

Peki nasıl oluyor mu tedavi anlatırmısın enşm gittiğim doktor böyle birşey yapmıyor
Yeni yeni yapılan bir yöntem zaten canım youtube da videolar bile var.
Bir gününü sana ayırıyor doktor. Aralıklı 4 seans oluyor. Birincide hipnoz ile vücudunu gevşetip seni rahatlatıyor. Sonra biraz ara.
ikincide yine hipnoz ile kendi parmağınla egzersiz yapacak seviyeye getiriyor seni, ara veriyor ve sen o arada parmak egzersizi görevini tamamlıyorsun.
Üçüncüde eşinin parmağı ile egzersiz yapacak seviyeye geliyorsun, ara veriyor ve egzersizi yapıyorsun.
Dördüncü seans birleşme için oluyor ve akşama da bunu çözmüş oluyorsunuz 😊
Diyelim ki sen zaten kendi başına parmak egzersizi yapabiliyorsun o zaman bir sonraki adımla başlıyor.
Doktorumdan Allah razı olsun o olmasaydı nasıl başarırdim bilemiyorum.
Bir araştırın belki sizin bulunduğunuz ilde de vardır.

Burda ne meşhur doktorlar duydum 6 bin 7 bin ücret benim ödediğim onların yanında devede kulak kalır üstelik tek bir günde çözülüyor

Yeni yeni yapılan bir yöntem zaten canım youtube da videolar bile var.
Bir gününü sana ayırıyor doktor. Aralıklı 4 seans oluyor. Birincide hipnoz ile vücudunu gevşetip seni rahatlatıyor. Sonra biraz ara.
ikincide yine hipnoz ile kendi parmağınla egzersiz yapacak seviyeye getiriyor seni, ara veriyor ve sen o arada parmak egzersizi görevini tamamlıyorsun.
Üçüncüde eşinin parmağı ile egzersiz yapacak seviyeye geliyorsun, ara veriyor ve egzersizi yapıyorsun.
Dördüncü seans birleşme için oluyor ve akşama da bunu çözmüş oluyorsunuz 😊
Diyelim ki sen zaten kendi başına parmak egzersizi yapabiliyorsun o zaman bir sonraki adımla başlıyor.
Doktorumdan Allah razı olsun o olmasaydı nasıl başarırdim bilemiyorum.
Bir araştırın belki sizin bulunduğunuz ilde de vardır.
Anladım zaten ilk girişi doktor hanım yaptı sonrada apartla yaptı ben daha da acı bekliyordum ama normal bir acı oldu yani sonra oturabildim falan ama şuan eşimle korkuyorum niyeyse kendi parmak egzersizimi falan yapıyorum umarım bende hallederim 😔

İlk gece niye çok rahat olacak diye kendinizi şartlandırmaya çalışıyorsunuz ki. Bırakın, zor olacaksa zor olsun. Ben 4 yıllık evliyim ve neredeyse adamı hissetmiyorum bile şu an :-) ama ilk 4~5 ay çok sıkıntılı geçti. Acı hissediyordum hep ve öyle olacak zannediyordum hep. İlk gece ağlamıştım da. Yani kabul edin, tamam zor olacak ama herkes zamanla alışıyor deyin. Şimdi kendi durumumdan şikayetçi olan ben bile ilk aylar düşünün ağrılı geçiyordu

Ben 2 yıllk evliyim. Evlendikten sonra 2. Gece ilişkiye girebildik çünkü ilk gece kendimi o kadar sıktım ki asla asla giremedi kocam 😁 sonraki gece dedim öyle böyle bugün yarın olacak bu iş çok acırsa da napiyim 1 kerelik bir şey. Sonra yaptık ve beklediğim gibi bir acı asla olmadı. 2-3 ilişkiden sonra artık eşinle birbirini tamamlıyorsun ve sevişmek gerçekten çok güzel bunu farkediyorsun. Ben size amaan takmayın falan demeye gelmedim. Ama bu kadar güzel bir duygudan 1 kerelik çimdik atma kadar acımayacak bir acı için kaçmayın. O anı değil sonrasını düşünün. İnşallah hepiniz hızlı bir şekildr atlatırsınız

kendi kendime kac defa dedim herkes yapıyor ben niye yapamıyorum gunduz tamm acıysa acı ne kadar acıyabilir ki diyorm yapacam bende gece olunca bi baska düşünüyorm beynim kabullenmiyor kacıyorm bir gün bittcek ama ne zaman

X